Okem velryby

Jana Mitzoda
Free sample

Život může být vědomou plavbou mořem snů na vlnách lásky. Tato kniha vznikla jako odpověď na volání mé duše, jež toužila sdělit svůj příběh a inspirovat tak čtenáře k otevření se vnitřní moudrosti. Jedinečný dar, který jsme sem přišli rozvíjet činí z každé bytosti originální umělecké dílo. Každý jsme plně zodpovědní za svůj psychický, fyzický, emoční i duchovní stav. Zrodili jsme se do konkrétního těla a podmínek, a současně jsme si vědomí hlubší propojenosti se vším.

Sen naší duše drží představu toho, co chce prožít a tvořit po věky věků napříč životy. Úkolem našeho lidského já je otevřít se tomuto velkému snu duše a dovolit mu sladit cokoli, co s tímto velkým snem v naší realitě není v harmonii. Každý z nás plyne proudem života jako nekonečný experiment.

Kolektivně se na Zemi právě nacházíme uprostřed války o naše vědomí a energii. Jediný způsob, jak z ní vyjít je vyšším vibračním stavem, jímž je láska, klid a radost. Nečekejme, až nás někdo přijde zachránit a říct nám, co máme dělat. Místo toho se obracejme dovnitř. K pravdě o světle Zdroje, které je naší podstatou.

Ukotvujme v sobě vědomí, že jsme láska a dovolme našemu tělu, aby ji vyzařovalo formou světla. Vědomou plavbou mořem snů na vlnách lásky se vracíme ke své podstatě, která je průzračně čistá a milující. Teprve když se vyladíme uvnitř, začne se vnější svět měnit. Hra, kterou tu hrajeme, začíná a končí uvnitř každého z nás.

Read more
Collapse

About the author

Jana je profesionální koučka s praxí v oblasti pozitivního leadershipu a vědomé přítomnosti. Jejím celoživotním koníčkem a darem je lucidní snění. Kromě certifikace ICF prošla akreditací Inner Game přímo u praotce koučinku W. Timothy Gallwey. Jana podporuje převzetí plné odpovědnosti za stav vlastní mysli, těla i duše a vede na cestě k plné realizaci životního poslání. Z hloubky svých zkušeností a silné intuice pomáhá lidem aktivovat jejich vlastní vnitřní moudrost, vzpomenout si, kým skutečně jsou, jaké jedinečné dary přináší a jak je nejlépe uplatnit. Po absolvování 3-letého programu učitele snění Roberta Mosse, své zkušenosti s tvorbou a vedením stovek skupinových workshopů s účastníky z celého světa plně propojila s aktivnim sněním. V současnosti pořádá veřejné akce, online kruhy snění, zážitkové pobyty i ženské kruhy. Doprovází poutě divokou přírodou a komunikuje s delfíny a velrybami. Je autorkou knihy Okem velryby, která je k dispozici jako e-kniha a audioknihy Mořem snů.

Více informací najdete na www.janamitzoda.com a www.lamurai.com.

Kristyna is a Czech artist, producer, and filmmaker based in the UK. In her art, she combines space design, video production, exploration of light, texture, performance, and other means of contemporary storytelling. The main focus of her work is interaction and human behavior in relation to the external world.

https://www.linkedin.com/in/kristymark/

Viktoria is a Hungarian artist based in Lanzarote. Her paintings convey magic and healing qualities of light and energies of ocean. She is a passionate sailor and loves cetaceans. Her artwork has been portrayed in hospitals.

Instagram: AngyalViktoriagallery

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
Jana Mitzoda
Read more
Collapse
Published on
Dec 11, 2020
Read more
Collapse
Pages
227
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best for
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Biography & Autobiography / Personal Memoirs
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.