Çikolata Tadında Cinayet

Ö.Burcu Öztürk
1
Free sample

Kilitli oda cinayetini Dedektif Bee ve çaylak asistanı ile çözmeye hazır mısınız?

"Herkes"in Emlakçısı John Robertson'ın isteği üzerine meydana gelen hırsızlıkları araştırmaya başlayan Dedektif Bee ve asistanı kısa süre içersinde kendilerini bir karmaşanın ortasında bulurlar.

Ölü bir Kahya, kilitli bir oda ile...
Read more
Collapse

About the author

  Haliç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra belgesel - çizgi film senaristliği ve yapımcılığı ile yaratıcılığın ve hayal gücünün sınırsız dünyasına adım atan Ö.Burcu, aynı zamanda 2013 yılından bu yana birçok web sayfasında makale yazarlığı, blog yazarlığı yapmaktadır.
2013 yılında kültürler arası iletişimin önemi üzerine yoğunlaşmış, geçtiğimiz üç yıl Japonya – Türkiye arasında kurulacak bir kültür köprüsüne katkıda bulunmak amacıyla gönüllülerin başlattığı Hanabi Dergisinde gönüllü yazarlık yapmıştır.
İlk kitabı Yıldız Gibi Parlamak Türkçe olarak 2016’da basılmış, 2017’de İngilizce olarak Dijital versiyonu yayımlanmıştır.
Başta gençler olmak üzere farklı yaş gruplarındaki insanların yüzlerinde tebessüm bırakacak, meraklarını cezbederek kültürler arası ilişkileri güçlendirecek projeler üzerinde çalışmaya devam etmektedir.

Read more
Collapse
5.0
1 total
Loading…

Additional Information

Publisher
Ö.Burcu Öztürk
Read more
Collapse
Published on
Jan 15, 2018
Read more
Collapse
Pages
85
Read more
Collapse
ISBN
9786056749346
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Mystery & Detective / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Virjinya’nın kırsal kesimlerinde kadınlar garip bir biçimde öldürülmüş olarak bulunmakta  ve FBI olay yerine çağrıldığında şaşkına dönmektedir. Ortada kurban sayısı sürekli artan bir seri katil vardır ve FBI bu davayı çözebilecek tek bir ajan olduğunu çok iyi bilmektedir: Özel Ajan Riley Paige.

Riley, son seri katil davasında yaşadıklarını üzerinden atmak için ücretli izindedir ve çok bitkin düştüğü için FBI onun parlak fikirlerinden yararlanmak konusunda kararsızdır. Yine de Riley kendi aklındaki şeytanlarla savaşarak işe başlar ve araştırmaları onu bebek koleksiyoncularının alt kültürlerinden, parçalanmış ailelere ve katilin zihninin karanlık kanallara sürükler. Riley, katmanları tek tek aralarken, karşısında hayal bile edemeyeceği kadar sapkın bir katil olduğunu hisseder. Zamana karşı çılgınca yarışırken kendi sınırlarının zorlandığını, işini kaybetmek üzere olduğunu, ailesinin tehlike altına girdiğini ve kırılgan ruhunun baskı gördüğünü anlar.

Ama Riley Paige davayı aldığında keinlikle pes etmez. Bu onda takıntı halini alır ve onu zihninin karanlık köşelerine, avcı ile av arasındaki bulanık çizgiye yönlendirir. Beklenmedik bir dizi olaydan sonra Riley’in içgüdüleri onu, kendisinin bile hayal edemeyeceği bir sonuca noktasına götürür.

Gerilim veren, koyu psikolojik, sürükleyici yeni bir serinin ve sevilen bir karakterin ilk kitabı KAYBEDİLEN,  gecenin geç saatlerine kadar elinizden bırakamayacağınız türden bir kitap. 

Riley Paige sersinin 2. kitabı yakında çıkacak. 

“Bir gerilim ve gizem başyapıtı! Yazar karakterleri oluştururken ve onların psikolojik yönlerini iyi betimlerken muhteşem bir iş çıkarmış. Kendimizi karakterlerin düşüncelerinin içinde, onların korkularını yaşarken ve başarılarına sevinirken buluyoruz. Konu çok zekice işlenmiş ve kitap boyunca bize keyif veriyor. Düğümlerle dolu bu kitap sizi son sayfasına kadar gece boyunca uyanık tutacak.”

--Kitap ve Film Yorumları, Roberto Mattos (re Once Gone)

Phoenix’te sokak kadınlarının ve fahişelerin öldürülmesi çok dikkat çekmemektedir. Ama yerel polis ölümlere ait dikkat çekici bir düzen gördüğünde bunun seri bir katile ait olduğunu anlayarak işe koyulur. İşlenen cinayetlerin benzersiz doğası göz önüne alınarak FBI aranır. Bu davayı çözebilecek en parlak fikirlere sahip kişinin Özel Ajan Riley Paige olduğu bilinmektedir.  

Riley, son davasından kurtulmuş ve ilk aşamada yaşamının dağılan parçalarını bir araya getirmekle meşguldür. Riley’in zorlu katil için avı başlar ve takıntılı doğası onu bu kez çok uzağa, kendisini uçurumdan geri çekecek kadar uzağa taşır.

Riley’in aramaları onu fahişelerin rahatsız edici dünyasına, parçalanmış yaşamlara ve yıkılmış hayallere doğru sürükler. Riley bu kadınlarda bile, şiddet dolu bir katil tarafından çalınan umudun ışıltısının var olduğunu öğrenir. Genç bir kız kaçırıldığında Riley katilin zihninin derinliklerini araştırırken zamana karşı mücadele etmektedir. Ama buldukları onun bile hayal gücünü aşacak kadar şok edici düğümlere çıkar.

YALVARAN, sevilen yeni karakteriyle, kalp atışlarını hızlandıran kara psikolojik gerilim türünün sabaha kadar elinizden bırakamayacağınız yeni serisinin 3. Kitabıdır.

Riley Paige serisinin 4. Kitabı da yayınlandı!

Unutulan bir geçmiş ve unutulamayan bir sırrın karanlığında kaybolmuş iki hayat, işlenen cinayetlerle kesişen yollar…

Babasının geldiğini yorganının altından duymuştu. Saat daha o kadar geç değildi ama O, delicesine korktuğu babasıyla karşılaşmamak için erkenden yatıyor ve yorganın altında, gelip babasının O'na dokunmaması için titreyerek dua ediyordu. Babasının yaklaşan ayak seslerini duyduğunda kalbi deli gibi atıyordu. Ayak sesleri yaklaştıkça midesinde dayanılmaz bir ağrı da başlamıştı. O kadar korkmuştu ki dua ederken dili dolanıyor bir türlü doğru şeyleri söyleyemiyordu. Odasının kapısından gelen tıkırtıyı duyunca gözleri doldu. Artık çok yaklaşmıştı. Bu gece kaçamayacaktı. Ayak sesleri odanın içinde çınlıyordu. Alkol kokusunu şimdiden alabiliyordu. Midesi bulandı. Yorganın üstünde bir el hissettiğinde sessizce hıçkırarak ağlamaya başladı. Yorganı yavaşça üzerinden kayarken yüzünde pis kokulu ılık bir nefes hissetti. 

Hayat kadınlarını hedef alan ve Ayça’nın araştırmaya başladığı cinayetlerin ilkiyle birlikte Harun da bazı hayaller görmeye başlamıştır. Hayatını kâbusa çeviren bu hayallerin nedenini bir türlü çözemeyen Harun, bunlara bir son verip bir an önce eski hayatına dönmek istemektedir. Ayça için ise üzerinde çalıştığı dava, bir katili adalete teslim etmekten çok daha fazlasıdır. Cinayet kurbanı kadınların hayatları ve ölümleri, O’nun kendi geçmişiyle, geçmişindeki büyük sırla yeniden yüzleşmesine ve bu gün yaşadığı hayatı sorgulamasına neden olacaktır. Bir süre sonra Harun da, gördüğü bu hayallerin, işlenen cinayetlerle ilgili olduğunu anlayacaktır.


Google Play ödeme yöntemi tanımlamak istemeyenler http://arifakyol.com.tr/downloads/aynadaki/ adresinden kitabın .epub ve .mobi formatındaki dosyalarına erişebilir.

©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.