Eşcinsellik ve Kutsal Kitap Öğretisi

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/136

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Yalnızca İsa' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/157

Eşcinsellik ve Kutsal Kitap Öğretisi

Günümüz insanının biyolojik, fizyolojik özellikleri Yaratılış bölümlerinde anlatılanlara çok benzemesine rağmen düşünsel-ruhsal durumu, alışkanlıkları birkaç yüz yıl öncesinden bambaşkadır. Beslenme alışkanlığından sevmek-sevilme ihtiyacının karşılanmasına yönelik tüm istek ve davranışlar insandan insana, toplumdan topluma baş döndürecek kadar hızlı değişiyor, karmaşıklaşıyor.  Yine insan cinselliği binlerce yıldır biyolojik olarak değişim göstermemekle birlikte yaşadığımız dönemde cinsellik ile ilgili anlayışlar günden güne farklılaşmakta; yalnız kişisel çerçevede kalmayıp toplumsal önem kazanmaktadır.  Bugün geçmişe göre biyolojik yapımız hakkında, cinsellik konusunda bildiklerimiz bilmediklerimizden çoktur. Ama büyük insan çoğunluğu yaratılış amacına uygun doğrularla hareket etmek yerine, cinsellik ile ilgili görüşlerini ya asılsız bilgilerle biçimlendirmekteler ya da kişisel deneyimlerine dayandırarak oluşturmaktadırlar.  İnsanın biyolojik, anatomik, fizyolojik yapısına, ruhsal varoluşuna aykırı cinsel deneyimler, tutsak aldığı kişilere sahte bir özgürlük sunarak, ne yazık ki, onları köleleştirmektedir. Biyolojik, ruhsal yaratılışa uymayan diğer cinsel deneyimlere benzer biçimde eşcinselliğin ortaya çıkışı da daha çok aileden ve toplumdan kaynaklanan sevgisizlik, sorumsuzluk etkenleriyle birlikte: Doğum anından başlayarak sağlıklı özdeşleşmenin sağlanamaması; öğrenme-eğitimsizlik; cinsellik hakkında edinilen yanlış bilgiler ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan davranışlar tercihlere bağlı olarak kişilerin yaşamına girer gibi görünmektedir. Bu kitapçık cinsellik konusunda daha geniş kapsamlı bir çalışmanın eki niteliğindedir. Aykırı cinsellik ile birlikte ortaya çıkan yaraların, acıların ve gittikçe artan ters cinsel ilişkilere bağlı fiziksel, duygusal, ruhsal travmaların insanın yaratılışına uygun bir cinsel yaşam sürmesiyle ortadan kalacağı inancıyla okura sunulmuştur. 

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Kitap, İsa Mesih, Zebur, Mezmur, Peygamber, Peygamber, İsa Mesih, Hıristiyan, Zebur, Mesih, Kilise, Kilise, Türkçe Kitaplar, İncil, Tanrı, Hıristiyan, Turkce, Türkçe Kitaplar, Allah, Hristiyan, Hristiyan, Mesih, Tanrı, Eşcinsellik, Eşcinsellik, İncil, Turkce, Tevrat, Mezmur, Tevrat, YAY, Kitap, Allah, YAY]

Read more
Collapse
1.8
10 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Publisher
YAY
Read more
Collapse
Seller
Google LLC
Read more
Collapse
Pages
55
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Religion / Christianity / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.