Geride Kalanlara Tavsiyeler

ZC Publishing
84

Başkalarından duyduğumuz gerçekleri kolay kolay kabullenemeyen bir yapımız var. Kendi doğrularımız ve gerçeklerimize çok fazla güveniyoruz. Bu yüzden fazlasıyla da hatalar yapıyoruz. Yaptığımız hataları azaltmanın akıllıca yolu ise başkalarının tecrübelerinden faydalanmaktan geçiyor. Bu sayede bunu yapmayanlardan hep bir adım öne geçebiliriz. Siz bu durumu öğüt, öneri ya da tavsiye diye adlandırabilirsiniz, hiç farketmez. Sonuçta hepsi birer tecrübedir ve inanılmaz fırsatlar içerebilir.

Bu kitap insanların tecrübelerinden faydalanmanıza dolayısıyla bir kararın hata olmadan önce önlenmesine imkan sağlıyor. Onları kullanın. Fırsatları görüp, değerlendirmek ve hayatınıza tavsiyeler ile yön vermek ne kadar akıllı olduğunuzla ilgilidir.

Read more

About the author

Zeynel A. Çift

Dijital pazarlama, e-ticaret ve kullanıcı deneyimi üzerine çalışmalar yürütmektedir. Google Play Kitaplar’da yayınlamak üzere e-kitaplar hazırlamaktadır ve sektörel bloglarda da yazarlık yapmaktadır. İlgi alanları: psikoloji, marka yönetimi, stratejik planlama ve kurumsal iletişimdir. Şu anda “Adbando Adworks” de “Kurucu Ortak” olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yazarın web sitesi üzerinden sosyal ağlarına ulaşabilir, hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
https://zeynelcift.com/
info@zeynelcift.com

Read more
4.3
84 total
Loading...

Additional Information

Publisher
ZC Publishing
Read more
Published on
Sep 14, 2015
Read more
Pages
31
Read more
ISBN
9786056559150
Read more
Language
Turkish
Read more
Genres
Self-Help / Communication & Social Skills
Self-Help / General
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.