Geride Kalanlara Tavsiyeler

ZC Publishing
380

Başkalarından duyduğumuz gerçekleri kolay kolay kabullenemeyen bir yapımız var. Kendi doğrularımız ve gerçeklerimize çok fazla güveniyoruz. Bu yüzden fazlasıyla da hatalar yapıyoruz. Yaptığımız hataları azaltmanın akıllıca yolu ise başkalarının tecrübelerinden faydalanmaktan geçiyor. Bu sayede bunu yapmayanlardan hep bir adım öne geçebiliriz. Siz bu durumu öğüt, öneri ya da tavsiye diye adlandırabilirsiniz, hiç farketmez. Sonuçta hepsi birer tecrübedir ve inanılmaz fırsatlar içerebilir.

Bu kitap insanların tecrübelerinden faydalanmanıza dolayısıyla bir kararın hata olmadan önce önlenmesine imkan sağlıyor. Onları kullanın. Fırsatları görüp, değerlendirmek ve hayatınıza tavsiyeler ile yön vermek ne kadar akıllı olduğunuzla ilgilidir.

Read more
Collapse

About the author

Zeynel A. Çift

Dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine çalışmalarda bulunmaktadır. Dijital dönüşüm, marka yönetimi, stratejik planlama ve kullanıcı deneyimi konularıyla ilgilenmektedir. Google Play Kitaplar’da yayınlamak üzere e-kitaplar hazırlamaktadır. Şu anda Adbando Adworks adlı dijital reklamcılık ajansının kurucusu olarak çalışmalarına devam etmektedir. Yazarın web sitesi üzerinden sosyal ağlarına ulaşabilir, hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

https://zeynelcift.com/
info@zeynelcift.com

Read more
Collapse
4.4
380 total
Loading...

Additional Information

Publisher
ZC Publishing
Read more
Collapse
Published on
Sep 14, 2015
Read more
Collapse
Pages
31
Read more
Collapse
ISBN
9786056559150
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Self-Help / Communication & Social Skills
Self-Help / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Google’ın İş ve Yaşam Kursu Kitap Oldu Yaratıcı ve farklı çalışma kültürüyle yeni bir çığır açan Google 2007 yılından beri çalışanlarını yedi haftalık bir kurstan geçiriyor. Google’ın ilk mühendislerinden Chade-Meng Tan’in bir Zen ustası, bir CEO, bir Stanford Üniversitesi öğretim üyesi ve Duygusal Zekâ kitabının yazarı Daniel Goleman’le birlikte ürettikleri Kendini İçinde Ara kursu Google’ın başarısının sırrını da büyük ölçüde açığa çıkarıyor. Google mühendisleri gibi iş dünyasının en parlak, en yaratıcı beyinlerinin yaşamlarını dönüştüren bu kurs herkesin yaşamını değiştirebilir. Kursun içeriğinin anlatıldığı kitapta zekâ ve duygu, verimlilik ve mutluluk, yaratıcılık ve huzur, başarı ve özgüven birlikte sahne alıyor. Daha doyumlu ve üretken ilişkiler oluşturmak, daha geliştirici ve güvenli iletişim kurmak için değerli bilgi ve beceriler sunuluyor. İyi bir liderliğin empati ve şefkatten, duygusal zekâyı geliştirmekten, özfarkındalığı derinleştirmekten, özgüveni güçlendirmekten geçtiği kanıtlanıyor. Bir başka deyişle, bu kurs işteki başarının ve doyumun yanı sıra gündelik yaşamdaki mutluluk ve huzuru da arttırmanın yollarını gösteriyor. Duygusal zekâyı geliştirmek ve farkındalığı arttırmak için bir dizi pratik araçlar ve beceriler seti sunan, egzersizler öneren Chade-Meng Tan şöyle diyor: “Bazı insanlar nasıl sevileceklerini öğrenmek için kitap alır; bazıları ise nasıl başarılı olacaklarını öğrenmek için. Bu kitap her ikisini de öğretiyor. Ne kadar şanslısınız.” Ve işte bu özel Google kursu artık bu kitabın içinde…
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.