Donkey Ollie Sunday School Polish Part 2: Wspaniałe bajki dla dzieci z przygód Osiołka Ollie

Boat Angel Outreach Center
Ebook
361
Pages
Eligible

About this ebook

Wspaniałe bajki dla dzieci z przygód Osiołka Ollie światowy program telewizyjny o Osiołku, który przeprowadził Jezusa przez Jerozolimę w Niedzielę Palmową. Zabawne i artystyczne dzieci uwielbiają te historie.

About the author

Moje krótkie życieW Ameryce mamy obsesję na punkcie sławy, nie tylko bogactwa, które przynosi, ale I dostęp do większego życia w centrum uwagi, gdzie każdy zna nasze imię, jak również. Wierzymy, że gwiazdy są z natury różne od reszty z nas. Wierzymy, że są odporni na niepewność, samotność, a nawet konsekwencje śmierci. Kiedy ktoś sławny umiera, robimy z niego uroczystość, i zbiorowo niewierz, że tak się stało. W wielu przypadkach stają się jeszcze bardziej kultowe dzięki dziedzictwu, które przyćmiewa tę, którą mieli, gdy byli wśród żywych. Ignorujemy ich wiele wołania o pomoc, ponieważ przesadzają, a my odrzucamy ich zerwane relacje w ramach gry i kolektywnieY robimy niewiele, aby dotrzeć do ludzi na szczycie ich pola lub tych, którzy świecą najjaśniej w świetle reflektorów publicznych. Dlaczego? Ponieważ nie uporaliśmy się z prawdą wypowiedzi Jezusa. "Co zyska człowiekowi, aby zdobyć świat i stracić swoją duszę?" Błędnie myślimy, że zdobycie świata jest realnym krokiem w zapewnieniu naszego wiecznego przeznaczenia, że w jakiś sposób Bóg przechyli szalę i da tym, którzy osiągnęli wiele na tej ziemi, inną miarę sądu w ostatnim dniu liczenia. Sfinansowaliśmy przemysł rozrywkowy, przetrwaliśmy dynastie polityczne, przeoczyliśmy opresyjne i nadmierne praktyki biznesowe monopolistyczne i środowiska edukacyjne, które mówią głośno i wyraźnie "sukces za wszelką cenę". We zapomnij o tragicznych konsekwencjach, które przychodzą z praktyką skrajnego egoizm, i zapominamy o wiecznych nagrodach, które przychodzą z kochaniem Boga całym sercem i kochaniem bliźniego jak siebie samego. Mamy obsesję na punkcie wygrywania i nie przegrywania, zapominamy o znaczeniu uczciwości w biznesie i polityce, o kluczowej życiowej konieczności moralności w rozrywce, a my osłabiamy wierność praktykom religijnym na całym świecie, wygodnie zastępując współczucie dla innych mantrą: "Ludzie mogą wierzyć w to, czego chcą". Zapominamy, że jako wolni agenci moralni, możemy wierzyć i żyć tak, jak wybraliśmy, ale nie możemy i nie unikniemy wiecznych konsekwencji tych samych wyborów.


Łatwo jest nam ogarnąć wiadomości w stylu" oszukiwać swojego partnera", "zrób wszystko dla sławy". We krok nad innymi w naszej działalności i osobistych zajęć i uważamy, że jest ok, aby wpływać na politykę i politykę, niezależnie od wrodzonej prawdy lub kłamstwa, które przedstawiliśmy. Mówimy odpowiedzialnym, że bez względu na to, co robisz, nadal będziemy ci wierzyć - to ślepa lojalność. Stworzyliśmy urojenia świata, świat, w którym sławni mają własne własne zasady; im większy jest ich krok, bogactwo, tym większa szerokość geograficzna jest dozwolona. Ślepo podążaliśmy za tymi, którzy "odnieśli sukces" i nadal podążamy za nimi i czcimy ich, nawet gdy droga, którą przebyli, była droga, która doprowadziła do ich rozpaczliwej i przedwczesnej śmierci. Robimy idoli Elvis, Hendrix, Morrison, Joplin, Monroe, Cobain, Jackson, Ledger i Winehouse i napędzać je do stratosferycznej gwiazdorstwa w ich upadku, często jest gwiazdą to zaciemnia sukces, jaki odnieśli, gdy żyli. Najważniejsze pytanie brzmi: dlaczego? Czy jesteśmy tak związani z naszymi wrodzonymi porażkami, że postanowiliśmy zignorować doskonale kochającego Boga, który żył jako człowiek wolny od grzechu i interesów? Bóg, który sam zapłacił najwyższą cenę za nasze nieposłuszeństwo, nieposłuszeństwo obejmujące całą rasę ludzką, wchodząc na szorstki drewniany krzyż rzymski zamiatający na cały czas i wieczność akt buntu naszego przodka, który rozpoczął się w Ogrodzie Eden, kiedy wybrali zakazane owoce z jedynego drzewa, które im zabroniono i nie przestrzegali jedynego przykazania, które wyznaczył dla nich kochający Stwórca. Możemy teraz spojrzeć wstecz i zobaczyć, że ludzkość odzyskała wieki śmierci, zniszczenia, rozczarowania i rozpadu. Ten jeden czyn miał przerażające konsekwencje.


Podczas mojego krótkiego życia, miałem swój udział run-ins, wiele rozmów z gwiazdami niektóre były ulotne wiele były wtórne. Każda z gwiazd była znana w innej sferze - w polityce - w rozrywce, muzyce, a nawet nauce. Zawsze byłem zaskoczony, jak normalna była każda osoba. Byłem mile zaskoczony, aby dowiedzieć się, że chociaż istniały ze sławą i fortuną, nie różniły się zbytnio od innych, których spotkałem i ostatecznie niewiele różniły się od siebie. Jedną z pierwszych gwiazd, które spotkałem był Seth Taft, wnuk Howarda TaftaA prezydenta USA. Miałem czternaście lat i zostałem zatrudniony do promocji wyścigu Cleveland Ohio Mayoral w 1966 roku. Seth jechał do West Side of Cleveland przez Lorain Bridge i Twenty-Fifth street area, podczas gdy mój trzyczęściowy zespół grał głośno próbuje przyciągnąć tłum. Rozmawiał z małym tłumem, który zgromadził się wokół nas, aby nas wysłuchać. Miał nam rozdawać balony, guziki i naklejki. Weszliśmy w interakcję z tłumem, a nawet kilka razy uścisnęliśmy mu rękę. Nie wygrał wyborów, ani żadnej z jego kolejnych kandydatur do Senatu. He był jednak w stanie zostać komisarzem okręgowym, I wybitny adwokat i zmarł w wieku 90 lat bez uszczerbku dla jego zasad. Nie wiem, gdzie spędza swoją wieczność.


Kochałem muzykę i studiował fortepian i instrumenty klawiszowe w Music Grotto na East 24th i Euclid Avenue naprzeciwko Cleveland State University. Poszedłem na koncerty z przyjaciółmi i często dostał tam wcześnie, aby pomóc w sprzęcie, mając nadzieję na darmowy bilet. Dostałem darmowy bilet na koncert, pomagając James Gang. Nie myślał o kilku czternastoletnim wieku Chłopców czekanie na parkingu, pomoc w przeniesieniu sprzętu do gimnazjum Saint Richards w Avon Lake, gdzie zostały zarezerwowane na taniec. Poza patrzenie na nas z pogardą przez krótką chwilę, ledwo dał nam porę dnia. Byłem wdzięczny za darmowy bilet i cieszył się show poszedłem go zobaczyć kilka razy. Wiele lat później Joe opuścił James Gang udał się do Hollywood, gdzie później dołączył do słynnego zespołu Eagles. Ma chrześcijańską żonę i rodzinę i mieszka w słynnej bogatej dzielnicy San Diego Rancho Santé Fe. Najbardziej znany jest ze swojej piosenki "Life in the Fast Lane", w której śpiewa o niszczeniu pokoi hotelowych, przekraczaniu prędkości w swoich drogich pojazdach oraz niebezpieczeństwach związanych z zażywaniem narkotyków i gwiazdą rocka. Przekazał wiele gitar do chrześcijańskiej szkoły swojego dziecka na ich wydarzenia zbierania funduszy. Jest jednym z niewielu ocalałych, którzy dostali pomoc, a teraz żyje bez narkotyków życia.


Kochałem go, gdy lokalny zespół z góry czterdzieści hit - Chór przyszedł do St Edward's High School. Myślałem, że ich wokalista Eric był niezwykle utalentowany Grał na gitarze i fortepianie. Mogli naśladować czyjeś piosenki i wszyscy kochali Erica Carmena. Byłem zaskoczony, gdy kilka lat później mój kolega z liceum Rich Reising nagrania dla Cleveland International wybrał Eric do produkcji ich CD "No Surf in Cleveland" dla jego zespołu "Euclid Beach Band". Pojechałem do Nowego Jorku, aby odwiedzić je w studio. Eric w tym czasie płonął przez budżet nagrywania i próbował mówić do mnie do podróży po mieście, aby przynieść mu coś, aby utrzymać go dzieje. Byłem zaskoczony, jak mało grupa była coraz osiągnąć; okazało się, że bardziej martwi się o dobrą zabawę niż o dobrą muzykę. Album nie okazał się zbyt dobrze, ale Rich i jego koledzy z zespołu byli w stanie pomóc Ericowi, kiedy nagrał klasyki "Never Fall in Love Again" i "All by Myself" i dołączył do niego w trasie koncertowej. Od tego czasu Eric wycofał się z większości swoich tras koncertowych i wychowuje swoją rodzinę w Cleveland, wyobrażam sobie, że jego więzienia dla DUI umieścić go na wozie trzeźwości.


Miałem szczęście spotkać się i pracować z wieloma zespołami, zarówno osobiście, jak i w komitecie koncertowym Uniwersytetu Arizony. Mogłem również pracować jako wolontariusz z Wolfem i Rissmiller ( Rissmiller ) Koncerty z Los Angeles. Widziałem i rozmawiałem z wieloma różnymi muzykami zespołu za kulisami, ludzie z Electric Light Orchestra, Bruce Springsteen Band, Peter Frampton Band, Doobie Brothers, Pink Floyd, Leon Russell Band i był w stanie porozmawiać z Donald fagan steely Dan, który był zdenerwowany z jego wysokiej promotor szkoły chum Larry, bo musiał grać Baldwin, a nie Steinway w Tucson Music Center. Spotkałem też wielu ludzi, którzy byli niepewni i wydawali się obsesję na punkcie narkotyków i spotkań z dziewczynami. Często zastanawiałem się, "dlaczego nie mają własnych dziewczyn, dlaczego byli tak zdesperowani"? Byli sławni i bogaci. To był dla mnie otwieracz do oczu.


Jednorazowo, Byłem z powrotem z college'u i odwiedzając moich rodziców w Bay Village, Ohio i mój przyjaciel Doug, który występował na Upbeat lokalnych Telewizji show przyszedł do mojego domu z Neilem Sedaka (Sedaka), znany z piosenki "Calendar Girl". Doug przyniósł go do mojego rodzica, gdzie grał McArthur Park przez wzrok czytania na nasze nieco out of tune Story i Clark Console fortepian. Doug powiedział mi później, Neil był zainteresowany nim. Znowu byłem zaskoczony, dlaczego ktoś tak sławny przeszkadza młodemu człowiekowi który ledwo stał się dorosłym. Rozmawiałem z nim i dowiedziałem się, jakim jest znakomitym muzykiem. Nie robił żadnych kości na temat tego, że wolał mężczyzn od kobiet.


Pewnego dnia mój przyjaciel Pete, piosenkarka kopii zapasowej przyszedł do Arizony na koncert z Billy Joel Band w Koloseum, byłem podnoszenia Pete na dzień zwiedzania i mam wkrótce spotkać Billy na parkingu hotelu, zanim udał się na przejażdżkę motocyklem. Był utalentowanym muzykiem i wydawał się cieszyć się sobą. Był bardzo pretensjonalny o swojej sławie i fortunie i wydawał się żyć w tej chwili. Jechał motocyklem nieustraszony bez ochroniarzy w hol.


Kilka lat później udałem się na misjonarską i muzyczną wycieczkę do Meksyku, przebywając z przyjacielem z ambasady Stanów Zjednoczonych i spotkałem dziewczynę o imieniu Lynn, byłą zarządcą dróg dla The Who i Rolling Stones był również byłą dziewczyną menedżera muzycznego Petera Ashera. Była w meksykańskim więzieniu za posiadanie narkotyków i poprosiła mnie o pomoc. Wiedziałem, że Peter zarządzał Linda Ronstadt i dostałem się za kulisy spotkać Linda na koncercie mój przyjaciel promowane w Tucson i usiadł obok niej po koncercie i poprosił ją o pomoc. Linda, która z dnia gubernator Jerry Brown był sceptyczny o pomoc na początku, ale zebrał się jej przyjaciół muzyk umieścić pieniądze razem, aby uzyskać Lynn z więzienia. Słyszałem, że zajęło mi to ponad pięćdziesiąt tysięcy dolarów i około dziewięciu miesięcy. Byłem tam, aby odebrać ją w San Diego Correctional Facility, kiedy została ostatecznie zwolniona. Utrzymywałem kontakt z Lynn, gdy wróciła do pracy dla rekordów Arista i została zarządcą drogi dla Whitney Houston. Mieliśmy wiele rozmów i Lynn starała się jak najlepiej umieścić przeszłość za i objąć przebaczenie oferowane w Jezusie Chrystusie. Dwa razy zaprosiła mnie na imprezę, gdzie Whitney śpiewała po raz drugi Whitney występował w Nowym Jorku i nie mógł śpiewać cały zestaw, dwóch moich przyjaciół Jerry Peters i Paul Jackson Jr były zarówno w jej zespole i korzystających z koncertów. Do dziś nie wiem, czy to zrobiła, czy nie. Whitney zmarła w tragicznym przedawkowaniu narkotyków; z jej gwiezdnym tle ewangelii, nikt tak naprawdę nie wie na pewno, gdzie ona spędza wieczność. Wyszła za mąż za bobby brown piosenkarka New Edition, który pracował z moimi przyjaciółmi Ric Okręg wyborczy Timas i Vincent Brantley. Wyobrażam sobie, że narkotyki spowodowały negatywne rzeczy, które wydarzyły się w jej małżeństwie. Kiedy śpiewała o Chrystusie można poczuć pasję Zastanawiam się, czy jej stosowanie narkotyków i poszukiwanie sławy i fortuny spowodował jej odejść od wiary, jak okoliczności jej śmierci są nadal tajemnicą.


Podczas pobytu w Los Angeles, szukałem lekcji klawiatury od uznanego producenta Michaela Omartian (Omartian). Przyjechałem do jego domu po zabezpieczeniu jego adres z biura Pat Boone.I arrived at his home after securing his address from Pat Boone's office. Wyciągał się z podjazdu i zatrzymał się dla mnie. Zapytałem go, czy mogę dostać kilka lekcji, jak byłem nowy w mieście. Był bardzo łaskawy, ale powiedział mi "Nie". Jego żona Stormy była z nim w samochodzie i powiedział, że nie miał czasu, aby ją nauczyć. I wspólne klasy jazzu z nią później w Dick Grove School for Jazz w Sherman Oaks. Spotkałem też Gospel Great Keith Green i był w stanie nauczyć się kilku piosenek od niego. Był inspiracją byłem smutny, aby zobaczyć go umrzeć tak wcześnie w katastrofie lotniczej. Próbowałem dostać się w zespole Richie Furay, ale nie przeszedł cięcia. Dołączyłem do dość znanego Gospel Trio Łuczników i podróżowaliśmy robiąc pokazy na uczelniach i festiwalach. Jednym z moich najważniejszych było spotkanie Phil Keaggy, który odegrał kluczową rolę w prowadzeniu mojego najlepszego przyjaciela Doug do Chrystusa. Był szczery i miły. Był również wspaniałym wokalistą i gitarzystą. Zaprzyjaźniłem się z Leon Patillo były piosenkarz santana pomogłem zarezerwować go w kilku pokazach i odwiedził z nim na kilka różnych festiwali. Muszę mieć spotkanie w Beverly Hills z Bruce Bird, który prowadził Donna Summers wytwórnia płytowa Casablanca. Używał różnych narkotyków i szkodził zdrowiu. Przyjął Chrystusa tuż przed śmiercią. Donna Summers zmarła, znając Chrystusa i zrobili musical z jej życia na Broadwayu.


Pracowałem jako wolontariusz w Phoenix First Assembly i udało mi się spotkać kilku znanych sportowców. Ten, który zrobił na mnie największe wrażenie, to Ernie Golarki. Poszedłem na kilka wydarzeń z nim był w stanie go zawieźć i dowiedzieć się, jak bardzo Chrystus ukształtował jego życie. Ernie walczył z Mohammedem Alem w klasycznej walce na ringu bokserskim. Mogłem usłyszeć Świadectwo Erniego. W branży, w której tak wielu przechodzi przez fortuny i hańbę, Ernie otrzymał bożą moc, aby trzymać głowę wysoko i chodzić w pokorze. Ernie zawsze miał czas, aby porozmawiać z dziećmi i ostrzec ich o chodzeniu po szerokiej drodze do zniszczenia.


Jest jedno spotkanie z celebrytami, które zawsze będzie ze mną trzymać. Podczas mojej pracy mojej drodze przez moją nową karierę jako tuner fortepianu. Podjąłem pracę w niepełnym wymiarze godzin jako kelner obsługi pokoju w Pointe Resort w North Phoenix. Dostarczałem obsługę pokoju gościom śniadaniowym, a światowej sławy naukowiec otworzył drzwi - Carl Sagan z popularnej serii PBS Cosmos. Zaangażowaliśmy się w dwugodzinną rozmowę maratonu Creation vs. Evolution. Nie byłem wykwalifikowanym debatantem, ale słuchał i studiował kilka dobrze znanych kreacjonistów i był w stanie podzielić się z nim dobre fakty. Ale nauczyłem się, że zbawienie nie jest kwestią przekonywania umysłu. Jest to kwestia nawrócenia się serca, otwartego na pokorę przed Bogiem. Więcej niż wystarczająco dużo dowodów zostało odkryte i przewidziane dla nas wierzyć, a także istnieje wiele kłamstw, aby pozwolić nam nie wierzyć. Możemy z rzekomą logiką zaprzeczyć, że Jezus jest Chrystusem, że nie ma stwórcy. To jest głupie, aby to zrobić, ale nie zostanie wrzucony do zakładu psychiatrycznego za to, jak wiele akcji tych przekonań, które ostatecznie sprowadzają się do każdego z nas doświadcza zmian, które pochodzą z porzucając nasze własne drogi i chodzenie po ścieżce, że Bóg stawia przed nami. Czy świat powstał w ciągu sześciu dni? Czy Jezus wstał z martwych? Czy Biblia jest naprawdę boską księgą? To są pytania, które każdy musi sobie zadać. Jeśli szukamy z całego serca, obiecujemy nam możliwość znalezienia Boga i prawdziwą odpowiedź.


Carl Sagan spotkanie śniadanie miałem wyciągnął ponad trzy godziny. Za każdym razem, gdy wymyśliłem dobry punkt, na który nie miał odpowiedzi, wysłał mnie z powrotem do kuchni na ciepłe tosty. Powiedział mi, że jego najlepszym przyjacielem był sługa, który wierzył w Chrystusa, ale nigdy nie upokorzył się ani nie szukał Chrystusa, przynajmniej nie, o którym ktoś się dowiedział, umarł, nie znając ani nie akceptując Chrystusa. Tak, zaangażował się w rozmowy zbadał inne dowody, ale ostatecznie trzymał się własnych przekonań. Nie możemy znaleźć Boga, jeśli nie przyjdziemy jako małe dzieci, musimy tylko zdecydować się uwierzyć. Po dokonaniu tego wyboru możemy znaleźć obszerny dowód na to, że istnieje Bóg i on jest "Dobrym Bogiem przez cały czas". Musimy zaakceptować fakt, że wolna wola, którą mamy, ponosi skrajne konsekwencje. Jeśli twoje dziecko ucieka z domu, w którym są kochane i pielęgnowane, wkrótce znajdą się w świecie zboczeńców i niewyobrażalnych okropności. Tak samo jest z naszym duchowym domem. Pochodzimy z samego serca Boga impuls elektryczny, który jest mierzony, gdy komórka plemników impregnuje jajko jest samą ręką Boga, która daje nam życie. Zabierając nas z wieczności, aby tu mieszkać. Bóg mając nadzieję, że zdecydowaliśmy się go znaleźć, aby go kochać, Bóg płaci ostateczną cenę, aby pomóc nam odłożyć na bok naszą grzeszną naturę. Żyjemy i oddychamy w sercu Boga, którą ma dla nas każda myśl, jest wieczna i niesie wieczne konsekwencje. Nie możemy umrzeć nasze duchy żyć wiecznie albo z Bogiem w Niebie lub oddzielone z rebeliantów Szatana i jego aniołów w Jeziorze Ognia. To dla naszego dobra Chrystus wszedł na drewniany krzyż. Kiedy Ewa wzięła zakazany owoc w posadzkim, nasze ramy zostały stworzone w tej egoistycznej naturze, w naturze, która mówi Bogu: "Nie, Moja Droga". Nie musi tak być. Od naszego powstania do naszej śmierci istniejemy w Miłości Bożej. Jesteśmy w Jego umyśle, sercu i woli. Jezus opowiedział historię ojca z synem marnotrawnym. Po odejściu syna wychodził każdego dnia na zewnątrz. Patrząc w dal i mając nadzieję, modląc się, że jego syn dobrowolnie wróci. Kiedy został złamał, friendless i zredukowane do życia ze świniami przyszedł do zmysłów i wrócił do domu. Nie był potępiony ani wykładany; Otrzymał pierścionek, szatę i ucztę. Był pokryty pocałunkami. Jeśli świadomie odejdziemy i nigdy nie zdecydujemy się powrócić do Serca Bożego naszego wiecznego domu, jeśli zignorujemy tak wielką ofiarę, to będziemy niepotrzebnie cierpieć z powodu konsekwencji naszej własnej woli. Nasza wolna wola nie jest naruszona, ale jej konsekwencje nie są tylko tutaj, na ziemi, są wieczne.


Poszedłem na imprezę Oscar z kilkoma kolegami w filmie pomogłem produkcji o nazwie "Śmierć lub więzienie w końcu". Impreza była dla wszystkich hollywoodzkich aktorów, którzy nie dostali nominacji do Oscara w tym roku. To było zabawne było tam wiele prawdziwych gwiazd Hollywood- Corey Feldman, Tom Sizemore, Gary Busey ( Busey )i Sally Kellerman. Widziałem bardzo znanego prawnika z przypadku OJ Simpson i spojrzał na nią i powiedział jej, jak miły był jej strój. Uśmiechnęła się i podziękowała mi. Byłem w szoku, aby zobaczyć, jak niektóre z gwiazd nie mógł nawet chodzić. Przypomniało mi to czas, kiedy wpadłem na Johnny'ego Wintersa na Festiwalu Renesansu, a on był niewidomy pijany, noszony przez swoich przyjaciół.


Moje ulubione spotkanie było z Bob Dylan poza Tucson Music Hall. Pojechałem ze Scottsdale z moim przyjacielem muzyki Victor. Staliśmy na zewnątrz. Miałem nadzieję, że Larry Vallon promotor miał dostać mi darmowe karnety. Bob podszedł do nas i zapytał, czy muzyka na jego albumie Gospel Long Train Coming była na tyle popularna, aby zadowolić tysiące fanów, które już miał. Miał oczywiście zdobyć złą prasę za nie granie. "Gdybym był stolarzem." "Lay Lady Lay" "Blowing in the Wind" i niezliczone inne jego folk-rockowe hity. Rozmawialiśmy przez około dwadzieścia minut i zachęciłem go, aby kontynuować, że kocham jego nowe utwory. Byli świetni.


Moje drugie spotkanie z Amy Grant było nieco humorystyczne. Zostałem zatrudniony do dźwięku dla niej w East Valley Auditorium w Phoenix. Był to niskobudżetowy program wyprodukowany przez jej szwagra z Blanton and Herald Company. To, co powiedziano nam zawodnikowi na imprezie, różniło się od tego, czego chcieli. Miałem zrobić na scenie mix dla niej, tylko gitara i fortepian konfiguracji z dwóch monitorów na scenie. Miałem też koncert strojenie fortepianu za dodatkowe czterdzieści dolarów. Pojawiła się z chłopakiem Gary Chapman i miał zamiar zrobić kilka utworów duet, a także będzie korzystać z taśmą tła. Musiałem jechać przez miasto, aby odebrać teac 4 taśmy gąsienicowej maszyny. Kiedy wróciłem, kończyłem strojenie. Podeszła do mnie przy pianinie i zapytała. "Czy jesteś głodny? Chcesz hamburgera lub cokolwiek do jedzenia?" Byłem pochlebny, że nawet dbał powiedział jej "Dziękuję",", a następnie dodał "Nie!". Pokaz był dla mnie żenujący, ale przeżyłem. Podczas całego koncertu, moja głowa utknęła nad poziomem sceny, ponieważ chcieli, żebym mieszał się sprzed sceny. Przed końcem koncertu jedna strona naszego wzmacniacza wybiła dźwięk po prawej stronie widowni. Jej menedżer był wściekły na mnie, ale wydawała się cieszyć się.


Poznałem Roba ze światowej sławy Mili Vanilli (Vanilli) pięć razy. Musiałem przynieść pizzę i napoje gazowane na każde spotkanie. Spalił swoje pieniądze z Arista Records i pracowałem nad scenariuszem dla niego do gwiazdy. Miał być aniołem karzącym niegodziwych ludzi. Nienawidził mojego scenariusza, naprawdę go nienawidził. Spędziłem prawdopodobnie sto dolarów na wszystkie pizze, ponieważ mój kumpel Ricky powiedział, że nawet nie będzie ze mną rozmawiać, chyba że karmię go najpierw. Później popełnił samobójstwo, skacząc z hotelu w Hollywood. Było mi smutno to słyszeć.


Spotkałem Jim Brown aktor i Cleveland Brown piłkarz dwa razy w moim życiu. Po raz pierwszy był w Hippodrome Building na Euclid Avenue w Cleveland, schodziliśmy w tej samej windy, musiałem naprężyć szyję, aby spojrzeć na niego. A potem trzydzieści kilka lat później, kiedy Dick Bernal rzucił kolację w Los Angeles i usiadłem obok niego podczas imprezy. Po raz pierwszy miałem ledwie pięć metrów wysokości, a on górował nad mną. Za drugim razem, kiedy byłem prawie sześć metrów wysokości i był tylko Nieco wyższy i znalazłem go naprawdę Naprawdę miły i zaangażowany w pomoc innym. Był Naprawdę miły dżentelmen.Byłem w Missoula, Montana na wesele i moich krewnych były wiszące w barze hotelu / restauracji. Usiadłem obok nich i zacząłem rozmawiać z naprawdę miłą osobą w tej samej grupie. Myślałem, że jest tam na wesele. Nikt z mojej rodziny nic nie powiedział, a nasza rozmowa trwała około czterdziestu minut. Zapytałem go o jego imię. Powiedział, że był dobrze znany i to był Dirk. Cóż, domyślam się, że był Dirk Benedict z zespołu A, później moja szwagierka zapytała mnie, dlaczego rozmawiałem z nim przez cały ten czas. Powiedziałem jej, że myślałem, że jest z wesela. Był bardzo miły i kompetentny w wielu rzeczach.


Pewnego razu spotkałam Alice Cooper. Przeniósł się do Chicago i zadzwonił do mnie, aby kupić jego fortepian. Mieliśmy długą rozmowę w jego domu z widokiem na Phoenix. Widziałem go lata później w grze Phoenix Suns siedzi obok jednego z moich klientów strojenie fortepianu Danny promotor koncertu. Nie pamiętał mnie, ale nadal był miły. Wziąłem kilku przyjaciół do jedzenia w Alice Cooperstown jedzenie było całkiem dobre Myślę, że przyszedł, kiedy wyjeżdżałem. Dziewczyna lubiłem śpiewać w chórze w kościele poszedł do więc widziałem go kilka razy są dobrze, i prawie niech ma własną przestrzeń. Zawsze uczono mnie żyć i żyć.


Moje strojenie fortepianu zabrało mnie za kulisy. Mam zatrudniony do strojenia fortepianu do sesji nagraniowej Glen Campbell w Paradise Valley Arizona. Studia Pantheon miał dziewięć stóp długości Steinway Concert Grand, który trzymał melodię bardzo dobrze. Kiedy skończyłem strojenie grałem jedną z moich piosenek kultu. "Oh Lord, Oh Lord" dość prosto B do E wzór, Glen słuchał i zaproponował mi pracę pisania piosenek dla niego. Płaca miała wynosić 200 dolarów tygodniowo. Podziękowałem mu i pozwoliłem mu nagrać moją piosenkę. Nigdy go nie skończył, ale Steve Inżynier pozwolił mi usłyszeć demo. Byłem bardzo podekscytowany, że nawet nagrał. Kilka razy dzieliłem się z nim ewangelią. Później wstąpił do Kościoła Baptystów w Północnej Phoenix. Widziałem go jednorazowego grać z chórem. Był świetnym piosenkarzem i graczem. Zaciąłem się trochę na gitarze to było niesamowite.


Moje spotkanie z Lawrence Welk było bardzo krótkie. Występował ze swoją orkiestrą w Sun Dome w Sun City. Byłem strojenie fortepianu przed koncertem, a on podszedł do mnie i rozpoczął rozmowę. "Kiedyś byłem tunerem fortepianowym. " Powiedział. "To jest wspaniałe, odpowiedziałem."


Mieszkając w LOS Angeles, zostałem zaproszony do domu Johna Reida. Mieszkał w rezydencji w Beverly Hills. Pracowałem z dziewczyną, która zakochała się w swoim kliencie Eltonie Johnie. Miałem nadzieję, że otrzymam pomoc w mojej karierze nagraniowej w czasie, gdy Elton sprzedawał stadiony. Obiad był zabawny nigdy nie olśniło mnie, że był homoseksualistą i prawdopodobnie mnie interesował.


John Heyman był znanym producentem filmowym. Zdobył oscara za Passage to India i wyprodukował Saturday Night Fever i wiele hitów. Zostałem wprowadzony i rozbił mój skrypt Sugar Baby o białym dziecku adoptowanym przez kolorowe dzieci. Kochał mój scenariusz i pozwolił mi przyjść zobaczyć go co kilka miesięcy. Rozmawialiśmy o broadwayowskich sztukach i piosenkach i cieszyliśmy się nawzajem. Kiedy skończyłem mój pierwszy pełnometrażowy scenariusz animacji Donkey Ollie Shipwrecked zarezerwowałem pokój w Club Med Paradise Island i wiosłował kajak do jego domu Paradise Island. Poznałem jego mamę wiosłował wokół z córką. Dostał nawet telefon od swojego najlepszego przyjaciela Richarda Harrisa podczas mojego wizyty. To było zabawne popołudnie. Wybrał scenariusz, ale nigdy go nie nakręcił. Później nakręciłem kilka odcinków filmów animowanych z DQ Animation w Hyderabad, Indie. John miał bliski związek ze swoim synem Davidem Heymanem, który wyprodukował wszystkie filmy o Harrym Potterze, przez jakiś czas szedł z Bogiem współtworzenie z innymi chrześcijanami, i wyprodukował film JezusNwo 300 plus. Zmarł kilka lat temu Mam nadzieję, że po raz kolejny się pokój z Bogiem.


Czasami smutne jest spotkanie znanych osób. Zmarły Jeff Fenhold ( fenhold ) "Jesus Christ Superstar" przychodzi na myśl. Pomogłem zarezerwować kilka jego wycieczki i ułożyła dzieła sztuki i powielania jego kasety zeznania większość z nich o jego krótki okres przesłuchania i pisania piosenek z Black Sabbath i jego czas na Broadwayu i wychodzić z Salvador Dali. Byłem pod wrażeniem jego naszyjnik Dali i niektóre rysunki miał. To było smutne, aby zobaczyć Jeff przejść przez rozwód i jego serce zgnieciony. Spotkaliśmy się kilka razy, ale nigdy nie wydawało mi się, że jest w pokoju. Może teraz spoczywa w ramionach Jezusa Chrystusa człowieka, który grał na Broadwayu i mówił o telewizji i kościele.


John McCain słynny senator został przedstawiony do mnie w domu polityka w Mesa Arizona. Był tak oddany ziemskiej sławie i pozycji, że pomimo śmiertelnej walki z rakiem mózgu pozostał w Senacie, nawet nie poświęcując czasu na spędzenie czasu z rodziną przed śmiercią. To wydawało mi się przesadzone.


Nigdy nie myślałem, że jestem wystarczająco utalentowany, aby napisać książkę. Miałem wspomnienia z pójścia do Bay Village Public Library z moją mamą i prowadzenia tak wielu książek, które rozlały się na całym. Mam wspomnienia z nudny i ukrywanie książki w moim podręczniku czytania mojej drodze przez nudne liceum i klasy uczelni. Lubiłem pisać poezję, piosenki, sztuki kościelne i scenariusze. Nigdy nie myślałem, że mogę zrobić całą książkę, dopóki przyjaciel o imieniu Etan poprosił mnie, aby zakończyć powieść, którą napisał. To było to doświadczenie pisania korekty, edycji dodając słowa, które dały mi pewność siebie.


Przychodzi czas w życiu każdego pisarza, w którym postacie stają się żywe i siedzisz na krawędzi swojego miejsca, wpisując się, chcąc napisać następną stronę, następny rozdział, aby dowiedzieć się, kto będzie żył, a kto umrze i co zrobią. Pociesza mnie fakt, że Bóg napisał o mnie książkę, jak stwierdza w Psalmie 139. Tak więc, gdy żyję, będę nadal pisać historie, aby inspirować zarówno młodych, jak i starych i wykonywać moje wyznaczone przeznaczenie. Nie jest prawdopodobne, że kiedykolwiek będę sławny lub zostaniesz zaproszony do talk show lub prezentacji literackich. Jest prawdopodobne, że będę cieszyć się pisaniem coraz bardziej w miarę najchętniejszych dni i będę lepszym komunikatorem. Kto mógłby poprosić o więcej?


Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.