Free sample

Platform Devrimi, günümüzün en önemli ekonomik ve toplumsal gelişmelerinden biri olan bir iş modeli ve örgütsel model olarak platformun yükselişi için ilk açık, eksiksiz ve güvenilir kılavuzdur.

 

Platform modeli, Google, Amazon ve Microsoft’tan Uber, Airbnb ve eBay’e kadar günümüzün en büyük, en hızlı büyüyen ve en etkili bozucu (disruptive) şirketlerinden birçoğunun başarısının temelini oluşturur. Üstelik platformlar, sağlık hizmetleri ve eğitimden enerji ve devlet yönetimine kadar başka bir dizi ekonomik ve toplumsal alanı da dönüştürmeye başlıyor. Kim olursanız veya ne iş yapıyor olursanız olun, büyük olasılıkla platformlar, bir çalışan, bir iş lideri, bir profesyonel, bir tüketici veya bir vatandaş olarak yaşamınızı çoktan değiştirmiştir ve gelecek yıllarda gündelik hayatınızda çok daha büyük değişiklikler üretmeye hazırdır.

 

Dijital bağlantılılık ve bunun mümkün kıldığı platform modeli dünyayı sonsuza dek değiştirdi. Platform yönelimli ekonomik dönüşüm bir bütün olarak toplum ile zenginlik yaratan, büyüme oluşturan ve insanlığın ihtiyaçlarına hizmet eden işletmeler ve diğer kuruluşlar için muazzam faydalar üretiyor. Platform Devrimi, genç pazar şirketlerinin, yerleşik kuruluşların, düzenleyiciler ile politika yapıcıların ve bağlantılı vatandaşların, platformların kazandığı meydan okuyucu bu yeni dünyada etkin bir şekilde yönlerini bulmalarına yardımcı olacak.

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
Optimist Yayın Grubu
Read more
Collapse
Pages
385
Read more
Collapse
ISBN
9786057842657
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / Sales & Selling / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.