در آستانه رستاخیز: dar astaneh rastakhiz

Ketab.com
Free sample

About the author

ketab - sherkat ketab - ketab.com - ketab corp - entesharat mehrandish - شرکت کتاب

 خوانندگان گرامی چنانچه در دریافت و خواندن کتاب، مجلات و یلوپیج شرکت کتاب با مشکلی برخورد کردید خوشحال می شویم که ما را آگاه سازید 

ئسخه دیجیتالی این کتاب با مجوز ناشر اصلی و یا نویسنده و یا هر دو و یا بازماندگان تهیه و در دسترس قرار گرفته است.

با تشکر 

مدیریت شرکت کتاب

Ketab.com

Email: Publishing@ketab.com

Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Publisher
Ketab.com
Read more
Collapse
Published on
Jun 15, 2017
Read more
Collapse
Pages
179
Read more
Collapse
ISBN
9781595846280
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Persian
Read more
Collapse
Genres
History / General
History / Middle East / General
History / Middle East / Iran
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
 عزت الله متوجه در سال 1303 خورشیدی در بادکوبه زاده شد. پدرش برای تجارت بدانجا رفته بود. مدتی بعد خانواده به ایران بازگشت و پدر به کار خود مشغول شد. 

عزت الله، پس از پایان تحصیلات دبیرستانی در راه آهن دولتی ایران مشغول به کار گردید. سال ها بعد که در دانشگاه تهران رشته ی کتابداری تشکیل شد. او هم در این رشته تحصیل کرد و تخصص گرفت و سپس به ریاست کتابخانه ی راه آهن منصوب شد. 

به موازات کار دولتی به تاسیس مدرسه ی حرفه ای »کاخ دانش« پرداخت که بعدها مشهورترین و موفق ترین موسسه آموزشی فنی و حرفه ای در بخش خصوصی گردید. 

در سال 1337 به دعوت تلویزیون ایران که به تازگی از سوی بخش خصوصی تاسیس شده بود. برای اجرای برنامه های هوش و دانش انتخاب شد و در این رشته روز به روز بر تعداد برنامه هایش افزوده شد. به طوری که گاه در هفته پنج یا شش شب برنامه داشت. 

با تشکیل تلویزیون ملی ایران که موسسه ای دولتی بود. برنامه های وی نیز در آن تشکیلات ادامه یافت. وی در این زمینه هم به مدت بیست سال خدمتگزار مردم بود.

در سال 1350 به تاسیس »مدرسه ی عالی کاخ دانش« موفق شد و همه ی اینها ادامه داشت تا این که به سبب مهاجرت ناخواسته همه چیز به هم ریخت و مدرسه ها نیز به دلیل نبودن مدیریت صحیح از بین رفت. 

اینک سی سال است که ساکن فرانسه است و در دهکده ای منزوی شده و به تدوین چند کتاب پرداخته است که اولین آن به نام »راهنمای گزینه ای از اشعار فارسی چندی قبل منتشر شد و اینک دومین کتاب او تقدیم خوانندگان صاحب دل می گردد. 

©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.