İlk 90 Gün

Optimist Yayın Grubu
Free sample

Yirmi yedi dile çevrilen, 10 yıldır Harvard Business Review Press'in çok satanlar listesinde yer alan ve sekiz yüz bin kişi tarafından okunan İlk 90 Gün, gözden geçirilmiş ve genişletilmiş baskısıyla huzurlarınızda. Kitabın başa baş noktasına ulaşma süresini yüzde 40 kısaltan olağanüstü yaklaşımı yıllar boyu birçok eğitime esin kaynağı oldu ve yüz binlerce lidere yarar sağladı.

 

Dünyanın önde gelen geçiş hızlandırma uzmanı Michael Watkins, günümüzün talepkâr iş dünyasında, geçiş dönemlerini en az hasarla nasıl atlatabileceğinizi açıklarken karşılayacağınız sorunlarda hangi araçlar ile stratejileri kullanacağınızı anlatıyor; hangi tuzaklardan nasıl kaçacağınıza dair senaryolarla, yeni rolünüze uyum sağlamanızın yolunu açıyor.

 

Yeni bir işe başlayanlar, terfi edenler, bölgesel veya uluslararası yönetici konumuna yükselenler, hatta CEO'lar... Geleceğinizin anahtarı, geçiş dönemini nasıl geçireceğinizde saklı. Bu macerada en güvenilir arkadaşınız İlk 90 Gün olacak.

Read more
Collapse

About the author

MICHAEL WATKINS dünyanın önde gelen geçiş hızlandırma uzmanı ve Fortune 500 şirketlerine yönelik işe alıştırma tasarımı ve geçiş hızlandırma çözümleri, atölyeler ve koçluk alanında uzmanlaşmış liderlik geliştirme danışmanlık firması Genesis Advisers’ın kurucu ortaklarındandır (www.genesisadvisers.com). Aynı zamanda liderlik profesörü olarak görev yaptığı İsviçre’nin Lozan kentindeki IMD işletme okulunda üst düzey yürütmecilik dersleri vermektedir. Bu okula geçmeden önce Harvard İşleme Okulu ile Harvard Devlet Okulunda profesörlük görevinde bulundu.

Profesör Watkins yürütmecilerin işlerini etkin şekilde yerine getirmelerine, ekiplerine iyi önderlik edebilmelerine ve örgütlerini dönüşüme uğratmalarına yardım etmeyi bir tutku olarak benimsemiştir.

Profesör Watkins liderlik ve geçişler üzerine, İlk 90 Gün’ün yanı sıra, düzinelerle makalenin ve kitabın yazarı veya ortak yazarıdır. Son yayınlarından bazıları şöyledir: “Yöneticiler Nasıl Lider Olur” (Harvard Business Review, Haziran 2012); Your Next Move: The Leader’s Guide to Navigating Major Career Transitions (Bir Sonraki Hamleniz: Liderin Önemli Kariyer Geçişleri Rehberi (Harvard Business Press, 2009); “Doğru Geçiş Stratejisini Seçmek” (Harvard Business Review, Ocak 2009).

Kanada doğumlu olan Profesör Watkins Waterloo Üniversitesinden elektrik mühendisliği lisans diploması aldıktan sonra, lisansüstü eğitimini Batı Ontario Üniversitesinde hukuk ve işletme dalında yaptı, doktorasını ise Harvard Üniversitesinde decision sciences (karar bilimleri) dalında tamamladı.

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
Optimist Yayın Grubu
Read more
Collapse
Published on
Oct 1, 2014
Read more
Collapse
Pages
287
Read more
Collapse
ISBN
9786057842565
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.