Kettlebell Simple & Sinister

Blue Vision, s.r.o.
5

Nauč se používat extrémně účinnou přenosnou tělocvičnu přímo od zdroje – člověka, který nastartoval kettlebell revoluci.

* Simple & Sinister tě připraví téměř na cokoliv, do čeho tě život vrhne: od vynesení klavíru do schodů až po zvládnutí pouliční rvačky.

* Simple & Sinister vyková postavu bojovníka – protože forma musí následovat funkci.

* Simple & Sinister ti dodá potřebnou sílu, výdrž a pružnost pro jakýkoliv rekreační sport.

* Myslíš-li to se sportem vážně, Simple & Sinister ti dá dokonalý základ pro tvůj další sportovně-specifický trénink.

* Myslíš-li to vážně se vzpíráním, Simple & Sinister ti pomůže sílu budovat, aniž by s ní nějak negativně interferovalo.

Se Simple & Sinister dosáhneš všeho výše uvedeného, nechá ti však dost času i energie na tvé povinnosti, práci, sportovní přípravu a především na život.

Nechť tě provází síla ruské kettlebell!

"Kettlebell, to je jako vzpírání krát deset… Kdybych byl Pavla potkal už na počátku osmdesátých let, mohl jsem vyhrát dvě zlaté medaile."

-- Dennis Koslowski, D.C., držitel stříbrné olympijské medaile v řecko-římském zápasu

Vydalo nakladatelství Blue Vision, s.r.o. (http://www.bluevision.cz/) v roce 2016.

Read more
Collapse

About the author

Pavel Tsatsouline je bývalý instruktor fyzické přípravy sovětských speciálních jednotek, působící v současnosti jako expert ve výcviku elitních vojenských a speciálních branně-bezpečnostních jednotek USA.

Pavel představil Západu ruskou kettlebell v roce 1998, a odstartoval tak kettlebell revoluci. Dr. Randall Strossen, jedna z nejváženějších postav ve světě silového tréninku, poznamenal: "Pavel Tsatsouline bude vždy vládnout jako novodobý král kettlebell, neboť to byl on, kdo ji zpopularizoval do té míry, že by dnes jeho žáci mohli založit celý stát."

Pavel je předsedou společnosti StrongFirst Inc., jež kromě zlatého standardu v podobě instruktorské kettlebell certifikace StrongFirst nabízí i další mezinárodní kurzy – kettlebell, velké činky a posilování s vlastní váhou.

Read more
Collapse
3.0
5 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Blue Vision, s.r.o.
Read more
Collapse
Published on
Feb 15, 2016
Read more
Collapse
Pages
100
Read more
Collapse
ISBN
9788087672518
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Health & Fitness / Exercise
Sports & Recreation / Bodybuilding & Weight Training
Sports & Recreation / Training
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.