Kanepeye Dönüşen Baba

Mavibulut Yayıncılık
Free sample

Hayrettin bey bir sabah uyandığında kendini kanepeye dönüşmüş olarak buldu. Öyle çekyat, berjer, köşe takımı filan değil; bildiğiniz kanepe... Peki bu durumdan nasıl kurtulacak? Ama daha önemli bir soru var: Hayrettin bey neden kanepeye dönüştü?
Read more
Collapse

About the authorFatih Erdoğan 23 Nisan 1954’te İzmir’de doğdu. Dört yaşından sonra İstanbul’a geldi. İlkokulu Kanarya İlkokulu’nda, ortaokulu Kültür Koleji’nde, liseyi Robert Kolej’de, üniversiteyi Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi’nde, yüksek lisansını ve doktorasını İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde ne yaptı etti tamamladı. En yüksek notları aldığı da oldu, bütünlemeye kaldığı da... Arada kopya çekmişliği de vardır.

Halen İstanbul’da yaşamakta ve çocuklar için (ve çocuk kitaplarını seven büyükler için) kitaplar yazmaktadır. Şu ana kadar yayımlanmış 54 kitabı vardır. İlk kitabının adı “Pan ve Çiçeği”, son kitabının adı ise “Böyle de Ödev mi Olur” olan yazar ayrıca biri (çocuklar için) Kırmızıfare, öteki de (çocuk edebiyatı araştırmacıları için) Binbirkitap olmak üzere 2 dergi çıkarmıştır.

Acar (1987) ve Ozan (1994) adlarında iki oğlu vardır. Ormanda yürümeyi, dondurmayı ve çocukları gıdıklamayı çok sever, futbol takımı tutmaz; verdiği sözleri tutar. Çok utangaçtır; birinci sınıftayken öğretmenden tuvalet izni almaya bile utandığı için olan olmuştur ve bu yazarın sadece çocuk okurlarıyla paylaştığı bir sırrıdır (şşşt!)
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Publisher
Mavibulut Yayıncılık
Read more
Collapse
Pages
96
Read more
Collapse
ISBN
9789753102452
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.