Zelená kniha s bílým kruhem

Zdeněk Záhora
Free sample

Zelená kniha s bílým kruhem je příběhovou sadou fantastiky, sci-fi s příměsí kyberpunku, psycho thrilleru, ale také čisté prózy v současném světě známých technologií a lidského životního rytmu... 

Od autora explorativní post-apo sci-fi novely Po lidech a strojích (2014).

Read more
Collapse

About the author

člověk

http://zzahora.cz

Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Publisher
Zdeněk Záhora
Read more
Collapse
Published on
Dec 1, 2014
Read more
Collapse
Pages
212
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Science Fiction / Collections & Anthologies
Fiction / Science Fiction / Cyberpunk
Fiction / Science Fiction / General
Fiction / Thrillers / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
Nová kniha od začínajícího spisovatele Iva Matyška vás zavede do vzdálené budoucnosti ve sluneční soustavě. Konkrétně do roku 2103, kde se odehrává příběh první knihy ve světě Deathstrike. Zakoupením knihy podpoříte začínajícího autora české fantastiky a také podporujete tisk knihy. Výtěžek utržen z prodeje jde na tisk.

Kniha je ve formátu PDF, chcete-li jiný formát, například pro elektronickou čtečku, navštivte web bezvydavatele.cz.

Lidstvo, vyspělá a technologicky zdatná rasa začala osídlovat další a další planety i mimo Sluneční soustavu. Zlom přichází v okamžiku, kdy na Uranu objeví civilizaci, která je agresivnější než lidstvo a daleko chtivější v osídlování planet než lidstvo samotné. Jenže agresivní Kradeni nejsou jediní, kteří jsou hrozbou. Do konfliktu se míchá fanatická vojenská složka Idealistů a tak musí frakce Rezistenční armády v čele s kyborgem Kalebem Bansheem rozpoutat galaktická jatka.

Co od knihy můžete očekávat - Jakožto autor bych si dovolil tuto knihu interpretovat jako drsné vojenské sci-fi, kde se náboji, cynismem a krví opravdu nešetří. Betačtenáři přirovnali první knihu série Deathstrike ke kombinaci Warhammeru a Mariňáků. Čeká vás tedy absolutně zběsilá jízda, kterou se budete muset prostřílet, společně s hrdiny, až do samotného konce.

Kniha vznikla jako projekt a vše co ke knize patří - obálka, text, korektura a vůbec všechno ostatní dělal sám autor.

Email: remaincz@gmail.com
Facebook stránky: https://www.facebook.com/ScriptumTenebris

Doporučený web: http://www.vlcibouda.net/

©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.