TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ ALBÜMÜ 23 Nisan 1920

· Turkish History Book 2 · EROL KÖMÜR
5.0
3 reviews
Ebook
146
Pages

About this ebook

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ 23 Nisan 1920 adlı eser bir fotoğraf albümüdür. 23 Nisan 1920'de açılan I. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tüm mebuslarının fotoğraflarından oluşan bir albümdür. Albümde tüm mebusların fotoğrafları ve fotoğraflarının altında seçim bölgeleri ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne katılma tarihlerini belirten künyeleri de bulunmaktadır.

Bu albüm I. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni oluşturan Gazi Meclisin her bir mebusunun fotoğraflarını ayrı ayrı görebileceğiniz çok kıymetli bir hatıradır. Okuyucuların bu kahramanları tek tek tanıyabilmesi için her bir fotoğrafın altındaki yazılar özenle günümüz alfabesine transkript edildi.

Şanlı Meclisin küşadının 101. Yılında eseri gün ışığına yeniden çıkarmanın ve vatan kahramanlarını sizlerle tekrar tanıştırmanın tarifsiz mutluluğunu paylaşmak isterim.

23 Nisan 2021

Erol KÖMÜR


Ratings and reviews

5.0
3 reviews

About the author

www.erolkomur.com

Rate this book

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.