Genç Yeryüzü: Yeryüzünün Gerçek Tarihi – Geçmişi, Bugünü ve Geleceği

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/124

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Işıkta Yaşamak' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/139

Genç Yeryüzü

YERYÜZÜ MİLYARLARCA MI YAŞINDADIR YOKSA BİNLERCE Mİ? PEKİ BUNUN BİR ÖNEMİ VAR MIDIR?

Tanrı dünyamızı gerçekten altı günde mi yarattı, yoksa dünyamız uzun sürede kendi kendine mi oluştu? Yaratılış / Evrim tartışmalarında anahtar bir soru olan yeryüzünün yaşı, bilim ile din arasında bir mesele olarak ortaya konulmuştur, ancak gerçekten bu, o kadar basit midir?

Bu soruların yanıtları sadece yer bilimini değil, aynı zamanda Kutsal Yazıları anlamak için de son derece önemlidir. Dr. John Morris Genç Yeryüzü adlı bu eserinde yerkürenin bizzat kendisi hakkında bize gerçekten neler anlattığına ilişkin delilleri incelemektedir. Bu müstesna çalışma bilimin ve tarihin sorgulanmasında Kutsal Kitap’a güvenebileceğimizi göstermektedir.

Genç Yeryüzü, gerek bilimsel çözümlemelerde, gerekse Kutsal Kitap’ın etkin olarak anlatılmasında ikna edicidir. Bu eser, okyanuslardaki tuz oranları, atmosferin yaşı, okyanus çökeltilerinin birikimi ve dahası gibi anahtar kavramları açıklayan güçlü bir kaynaktır.

Sunumlar ve kişisel çalışmalar için muazzamHer büyüklükteki öğrenim gurupları için düzenlenmişÖnemli noktaları aydınlatan açıklamalı slaytlar ile birlikte örneklendirilmiştir.

Tanrı’nın dünyasındaki gerçekler, bilimsel olarak ve çürütülemez bir şekilde, Tanrı Sözü’nün doğruluğunu duyurur.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Tevrat, GDK, Zebur, GDK, İncil, İncil, Peygamber, Kitap, İsa Mesih, Kitap, Mezmur, Hristiyan, Hıristiyan, Hristiyan, Evrim, Peygamber, Turkce, Mezmur, Kilise, Evrim, Tanrı, Dünyanın Yaratılışı, Zebur, Mesih, Hıristiyan, Tanrı, Allah, Allah, Türkçe Kitaplar, Kilise, Tevrat, İsa Mesih, Türkçe Kitaplar, Turkce, Mesih, Dünyanın Yaratılışı]

Read more

About the author

John Morris

Dr. John Morris Virginia Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği alanında lisans, Oklahoma Üniversitesi Yer Bilimleri Mühendisliği alanında yüksek lisans ve doktora derecelerine sahiptir. Dr. Morris Institute for Creation Research başkanı ve çok sayıda kitap ve makalenin yazarıdır.

Read more
3.8
11 total
Loading...

Additional Information

Publisher
GDK
Read more
Pages
272
Read more
Language
Turkish
Read more
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.