Викрадач вічності

Видавництво Старого Лева
4
Free sample

 Дім свят пана Гуда охоче приймає маленьких гостей і тішить їх нечуваними дивами. Дітлахи, стомлені від сірої буденності й надокучливих батьків, можуть тут відпочивати й розважатися донесхочу. Однак десятирічний Гарві Свік, трохи погостювавши в чарівному Домі, помічає, що не все так безхмарно. Шукаючи правду, хлопчик виявляє лихе обличчя Дому й дізнається, що за гостинність пана Гуда діти мусять розплачуватися найдорожчим, що в них є...

Read more

About the author

Клайв Баркер - британський письменник-фантаст, режисер, фотограф. Народився в 1952 році в Ліверпулі (Великобританія). Режисер і сценарист, автор багатьох бестселерів. На літературному терені він вперше виступив у якості драматурга; в той час він і сам грав у театрі і ставив спектаклі. 1991 року вийшла одна з його найпопулярніших книжок – «Викрадач вічності», яку Міністерство освіти Великобританії внесло в обов’язковий список літератури для прочитання в середній школі. Творець фільмів «Повсталий з пекла», «Кендімен», а також «Нічний народ», «Повелитель ілюзій» і «Святий грішник». Крім того, Баркер відомий як живописець і фотограф: його роботи були представлені в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі.

Сергій Крикун – перекладач.

Іва Михайлян - українська художниця. Народилася 29 листопада 1990 року в м. Києві. Навчалася у ДХСШ ім. Т. Г. Шевченка. У 2015 року закінчила Національну академію мистецтв та архітектури за спеціальністю «Кіносценографія» (майстерня Р. С. Адамовича).

  

Read more
5.0
4 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Видавництво Старого Лева
Read more
Published on
Mar 1, 2016
Read more
Pages
200
Read more
Language
Ukrainian
Read more
Genres
Juvenile Fiction / General
Juvenile Fiction / Horror
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.