İşbirliği HBRS

Optimist Yayın Grubu
Free sample

İşbirliğiyle İlgili Hiçbir Şey Okumadıysanız Buradan Başlayabilirsiniz Sosyal medya ve teknolojiler bağlantısallığı doruğa çıkardı ve işbirliğini iş dünyasının vazgeçilmez bir parçası haline getirdi. Fakat doğru liderlik olmadan işbirliği yolunu şaşırabiliyor. Her konuda işbirliği yapmaya uğraşan çalışanlar, bir uzlaşmaya varmak için mücadele ederek sonu gelmez toplantılara saplanıp kalabiliyorlar. Yöneticiler tarzlarını yeni gerçekliklere uyacak şekilde değiştirmede sorun yaşayabiliyorlar. İşbirlikçi bir lider olmak neler gerektirir? Bir kuruluşun dışındaki insanlar ile dışarıdaki fikirler birbirine nasıl bağlanır? Çeşitli yeteneklerden kaldıraç olarak nasıl faydalanılır? Bunun gibi onlarca sorunun yanıtı, kuruluşlarında yüksek performanslı işbirlikçi kültürleri beslemek isteyenler için bolca örnek vaka analiziyle zenginleşmiş İşbirliği kitabında. İşbirlikçi Bir Lider misiniz? Herminia Ibarra ve Morten T. Hansen Sosyal Zekâ ve Liderliğin Biyolojisi Daniel Goleman ve Richard Boyatzis Zihinleri Bir Araya Getirmek John Abele İşbirlikçi Bir Kurum İnşa Etmek Paul Adler, Charles Heckscher ve Laurence Prusak Siloları Yıkmak Müşteriye Odaklanma Sözü Nasıl Yerine Getirilir? Kadronuzun Gayrı Resmi Ağlarını Kullanmak Ranjay Gulati İşbirliği İstiyor musunuz? Çatışmayı Kabul Edin ve Etkin Şekilde Yönetin Jeff Weiss ve Jonathan Hughes İşletme 2.0 Hakkındaki Efsaneleri Yıkmak Andrew P. McAfee Şirket İçi İşbirliği Ne Zaman Kötüdür Morten T. Hansen
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
Optimist Yayın Grubu
Read more
Collapse
Published on
Mar 3, 2015
Read more
Collapse
Pages
232
Read more
Collapse
ISBN
9786052181287
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.