Tajemství zámečnictví: Locksmith Tips - návod ka otevíránízámku

BookRix
1
Free sample

Zabouchnut é dvere? A klíc je uvnitr! Kažý z nás zná ten pocit, když po zacvaknutí zámku zjistí, že zapomnel klíc. Nyní jsou k dostání v nemcine první knihy, kter é popisují skoro všechny možnosti otevírání zámku. My všichni z geheimwissen.at jsme se velmi snažili a díky našemu autorovi, zámecnick ém mistrovi Michaelu B üblovi, se nám podarilo vydat radu vysoce zajímavých knih, kter é se zabývají otevíráním zámku.Autor se zábývá zámky více než dvacet let, je autorizovaným školitelem a veškeré své zkušenosti, vcetne rucne malovaných obrázku publikuje v této knize. Kniha je psaná velmi srozumitelne, a to i pro laika. Je v nípopsáno mnoho postupu krok za krokem. Je urcena všem, kdo musí casto a rychle otevírat dvere jako napríklad hasici, policisté, zámecníci, domovníci a jiní, ale je urcena i soukromým osobám, které se o tuto problematiku zajímají. Je to bez pochyby povedené komplexnídílo, ve kterém najdete odpoved na všechny možné otázky.Osloví všechny osoby, kter é stojí pred zavrenými dvermi, kter é musí otevrít. Zda se to stane jen jednou jedinkrát, nebo jde o výkon povolání nehraje žádnou roli. Možná jste již dokonce pracovník zámecnick é služby a chcete se zdokonalit. V našem vydání se naleznete.Obsahuje presné návody jak otevírat:cylindrické zámkytelové zámkyprdavné zámkyostatnízámkyzabouchnuté dvereautajiné pojistkymetodou pickinguvibracemi (bump key)úderové klícea jak si vyrobit náradíPres 100 obrázku!
Read more
Collapse
1.0
1 total
Loading...

Additional Information

Publisher
BookRix
Read more
Collapse
Published on
Aug 22, 2016
Read more
Collapse
Pages
140
Read more
Collapse
ISBN
9783739615042
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
House & Home / General
Self-Help / General
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read Aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.