Tanrı’yı İşitmek

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/101

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Işıkta Yaşamak' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/139

Tanrı’yı İşitmek

Her baba Çocuklarını sevdiğinde, onlara şefkatli ve sevgi dolu sözler söyler. Bir karı koca birbirlerini sevdiğinde, birbirleriyle içtenlikle ve sıklıkla konuşurlar. Eğer Tanrı çocukları olan insanları sevdiğinde ve sanki bir eş gibi ilişkilerine değer verdiğinde, onlarla da sevgiyle ve içtenlikle sık sık konuşmaz mı?

Benjamin Dixon, Tanrı'yı İşitmek adlı eserinde, Tanrı'nın hem yazılı sözü olan Kutsal Kitap aracılığıyla hem de Kutsal Ruh'un sesi aracılığıyla içsel olarak size konuştuğunu işitmenin ne anlama geldiğini açıklar. Kendi zengin tecrübelerinden ve diğerlerinin hikayelerinden örnekler veren Benjamin, Tanrı'nın neden bize konuştuğunu, Tanrı'nın sesini nasıl açıkça işiteceğimizi ve O'nun size konuştuğunu işittikten sonra ne yapacağımızı keşfetmektedir.

Bu kitap Tanrı'yla ilişkinizi geliştirmeniz, size kişisel olarak konuştuğunu işitmeyi beklemeniz, sözlediği sözlere inanmanız ve kişisel olarak sizi dönüştürecek biçimde yaşamınıza uygulamanız için size meydan okuyacaktır.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Tanr'yı İşitmek, Duymak, Turkce, Tevrat, Kutsal Ruh, Tevrat, Peygamber, Mezmur, Mesih, Kilise, Allah, Tanr'yı İşitmek, Zebur, Zebur, Kutsal Ruh, Tanrı, Allah, Hıristiyan, İncil, GDK, Kitap, Mezmur, GDK, Turkce, Peygamber, Kitap, Türkçe Kitaplar, Mesih, Duymak, Hristiyan, İsa Mesih, İsa Mesih, Tanrı, Kilise, Hristiyan, Hıristiyan, Türkçe Kitaplar, İncil]

Read more

About the author

Benjamin Dixon

Benjamin Dixon, kilisenin dört duvarının ötesine geçen Kutsal Kitap öğretisi ve peygamberlik hizmeti yoluyla uygulanabilir bilgiler aktarır. Zengin deneyimleri sayesinde, Tanrı'nın sesini işitme konusunda eşşiz bir güven vermenin yanı sıra insanlara Müjde'yi duyurmayı amaçlar. Halen kiliselere yönelik yerel bir öğrencilik hareketi olan 11. Saat Hizmetleri'ni idare eder ve Lynwood, Washington'daki Mill Creek Foursquare Kilisesi'nde yardımcı pastör olarak hizmet eder. Benjamin, güzel eşi Brigit ile birlikte İziah, Avante Azariah ve Judah adlı dört çocuk sahibidir.

Read more
2.2
14 total
Loading...

Additional Information

Publisher
GDK
Read more
Pages
132
Read more
Language
Turkish
Read more
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.