Anatomia norweskiego: Podręcznik do samodzielnej nauki gramatyki

·
· Nocna Sowa
4.5
11 reviews
Ebook
638
Pages
Eligible

About this ebook

Chcesz zrozumieć, jak działa język norweski? "Anatomia norweskiego" to idealna książka dla Ciebie. Zawiera 60 rozdziałów, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez całą gramatykę - od poziomu podstawowego, aż do najbardziej zaawansowanych zagadnień. Dołącz do grona zadowolonych czytelników i odkryj, jak nauka języka norweskiego może być prosta i przyjemna. Podczas nauki poznasz słownictwo i wyrażenia związane ze zdrowiem i medycyną, które są przydatne u lekarza, na treningach lub w aptece.


Po raz pierwszy książka została wydana w twardej oprawie w 2018 roku przez Wydawnictwo Nocna Sowa. Wszystkie nakłady zostały już wyczerpane, jednak za namową zadowolonych czytelników opracowaliśmy ją w formie e-booka.


Ratings and reviews

4.5
11 reviews
Marcin Eberlein
August 25, 2023
Bardzo wazna pozycja dla kazdego, kto uczy sie norweskiego. Lekko napisana, z dobrymi przykładami, a do tego jeszcze w cieszącej oko szacie graficznej.
Did you find this helpful?

Rate this ebook

Tell us what you think.

Reading information

Smartphones and tablets
Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.
Laptops and computers
You can listen to audiobooks purchased on Google Play using your computer's web browser.
eReaders and other devices
To read on e-ink devices like Kobo eReaders, you'll need to download a file and transfer it to your device. Follow the detailed Help Center instructions to transfer the files to supported eReaders.