İş Dünyasında LinkedIn ile Networking

Optimist Yayın Grubu
Free sample

Çok Satanlar "Networking, Tanışma, Tanıştırma

ve Tanınma Sanatı" Kitabı Yazarından

ERTUĞRUL BELEN

 

İş Dünyasında LinkedIn ile Networking 

 

LinkedIn ile yeni işbirlikleri oluşturun. İlişkilerinizi başarıyla yönetin. Tanınırlığınızı artırın.

 

LinkedIn'in bir kariyer sitesi olmadığını fark etme zamanı geldi, hatta geçiyor!

 

LinkedIn, işbirliklerini geliştirmek, yeni bir çevre oluşturmak ve mevcut ilişkilerinizi güçlendirmek için kaldıraç etkisi oluşturuyor. 

İş dünyasının uluslararası rehberi LinkedIn, milyonlarca üyesiyle dijital ilk izleniminizi yönetmek ve networking yapmak için 26.2 milyar dolar değerinde bir kanal oldu.

 

Üstelik Ertuğrul Belen'in gerçek vakalar ve uygulamalarla geliştirdiği P.A.N.O. Network Yönetim Stratejisi yöntemiyle LinkedIn’de etkili bir profil oluşturmak, akıllı aramalar yaparak istenilen kişilere hızlı ulaşmak, onlarla networking yapmak, profilinizde yayın ve paylaşım stratejilerini yönetmek artık çok daha kolay!

 

Önsözünü Sina Afra'nın yazdığı kitabın referanslarında BIST 100 grup firma profesyonelleri, girişimciler, yatırımcılar ve sektörel uzmanların gerçek hikâye ve gözlemlerine yer veriliyor. 

 

“LinkedIn’de doğru profili oluşturmaktan, akıllı arama, networking ve paylaşım stratejilerine kadar pek çok konuda tüyolar veren bu kitap, iş dünyasında yer alan herkes için başucu kitabı olmaya aday.”

Sina Afra, Afra Global 3, Evtiko CEO ve Girişimcilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı 

 

"Ertuğrul Belen’in bu alandaki birikimleri ve tecrübeleri sayesinde “İş Dünyasında LinkedIn ile Networking” kitabı iş hayatının basamaklarını çıkan herkes için değerli bir kaynak olacak."

Arda Kutsal, Webrazzi, CEO

 

"Hayalinizi hedefe, hedefinizi hayata geçirme sürecindeki o heyecanlı yolculukta networkünüzü hem oluşturmak, hem de etkili kullanmak için bu kitabı okumalısınız."

Melek Pulatkonak, TurkishWIN ve BinYaprak Kurucusu

Read more
Collapse

About the author

Ertuğrul Belen, sonuç odaklı işbirliklerini geliştirmek, kişi ve kurumların hedeflerine yönelik güven odaklı ilişki ağı stratejilerini tasarlamak vizyonuyla Business Networking Akademi’yi kurmuştur.


Yirmi yılın üzerindeki networking deneyimlerini Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma™ metodolojisiyle tanımlayan Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 grup şirketine ve 80.000’in üzerinde profesyonel ve girişimciye Türkiye’de bir ilk olan Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını yaptırmış, LinkedIn ve tescilli networking eğitimleri vermiştir.


Networking eğitimleri, LinkedIn çalıştayları, Speed Networking™ uygulamaları ve CEO Networking Programı’nın yanı sıra araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, çok satanlara girmeyi başaran Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı ve Girişimciliğin Altın Kuralları kitaplarının yazarıdır.


TEDx konuşmacısı olan Belen, Galatasaray Lisesi ve Wisconsin Üniversitesi mezunudur.


Ertuğrul Belen, Erickson Coaching International’da Profesyonel Koçluk ve NLP Master çalışmalarını tamamlamıştır.

Belen, Türkiye Milli Yüzme Takımı eski yüzücüsüdür.


Özge’yle evli, Dila ve kedi Martin’in babasıdır.

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
Optimist Yayın Grubu
Read more
Collapse
Published on
Jun 1, 2018
Read more
Collapse
Pages
352
Read more
Collapse
ISBN
9786057842633
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.