Satış Oyunları

Optimist Yayın Grubu
2
Free sample

Çok Satan Beyin Oyunları’nın yazarından

 

“İlerlemeyi istediğiniz meslekten, 100 milyon dolar kazanmış bir meslektaşınız, başarısının gerçek sırlarını içeren bir kitabı sadece sizin için yazsaydı, bu kitap için ne kadar ödemeyi göze alırdınız?”

 

İzak Levi, CEO, Cemile

 

“Mevlana’nın ‘Kapalı kapı yoktur yanlış anahtar vardır’ sözü aklıma Tamer Demirdelen’i getiriyor. Kitapta da göreceğiniz gibi o bir çilingir…”

 

Hakan Kaya, Clinical Professor, Washington State University

 

Çoğumuz spor yaparak ve doğal beslenerek daha sağlıklı olabileceğimizi biliriz ama yine de harekete geçmeyiz. Neredeyse bütün satış kitapları, sadece satış tekniklerini anlatır yani faydalı besinleri ve spor hareketlerini. Oysa daha da önemli olan okuyucunun dönüşebilmek için gerekli enerji ve yöntemleri kitabın satırlarında bulabilmesidir.

 

"Bilgi, kaslarımıza nüfus etmediği sürece bir söylentiden ibarettir." Yeni Gine sözü

 

Hayatta istediğin sonuçları elde edemiyorsan, ilk bakman gereken yer günlük alışkanlıkların! Alışkanlıklarını kendi lehine çevir, hayatın değişsin!

 

Satış Oyunları; okurunun farkındalığını, yaratıcılığını, yeni alışkanlıklarını ve satış gücünü harekete geçirmek için bir kılavuz.

 

Hareket çok önemli çünkü satış işinde, hedefle bulunduğunuz nokta arasındaki mesafe, çoğunlukla, yeni bir görüşme kadardır.

 

Sadece oyunda kalmaya çabalamayın.

 

Satış oyunlarıyla, oyunu kurun!

 

Read more
Collapse

About the author

Liseyi aldığı bursla ABD’de tamamladıktan sonra İstanbul Tıp Fakültesine girdi, ardından lisans eğitimini işletme fakültesinde bitirdi. Kendi acenteliğini kurarak ekibiyle 700.000 emeklilik poliçesi satışını gerçekleştirdi. Bayındır Hayat Sigorta’nın (bugünkü adıyla Acıbadem Sigorta) kurucu ortaklarından olan Demirdelen, satışçı olarak başlayarak sigorta sektöründe kendi sigorta şirketini kurabilen dünyadaki iki kişiden biridir. Medlife şirketini kurarak tıbbi acil yardım konusunda Türkiye’nin en yaygın sağlık ağının kurulmasına ve 485.000 üye kaydının yapılmasına öncülük ederek yüzlerce ölüm ve sakatlanmanın önüne geçilmesine yardımcı olmuştur. 2009 yılından beri Demirdelen birçok projenin eğitim, danışmanlık ve koçluk süreçlerinde yer aldı. Ülkedeki yüz büyük firmanın otuzuna eğitim ve danışmanlık hizmeti verdi. Demirdelen ayrıca ondan fazla şirketin yönetim kurulu üyeliği, CEO’luğu ve yönetim danışmanlığını yaptı. UFRAD, ATA, TKV, AFS gibi derneklerde ve birçok üniversitede aktif görev aldı. Demirdelen ayrıca 2014 yılının pazarlama kategorisinin en çok satan ve şimdi 6. baskısı yapılan kitabı Algıda, İknada, İletişimde Beyin Oyunları’nın yazarıdır.


2009 yılından beri Demirdelen birçok projenin eğitim, danışmanlık ve koçluk süreçlerinde yer aldı. Ülkedeki yüz en büyük firmanın otuzuna eğitim ve danışmanlık verdi.

“İnsana olan merakımı giderebileceğim ve katkıda bulunabileceğim en güzel işlerden birini yapıyorum. Fark yaratmak için küçük bir çabanın büyük bir etki oluşturduğuna inanıyorum.

Bu nedenle eğitimlerde katılımcılarla birlikte bizi bir adım daha ileriye taşıyacak deneyimlere odaklanıyorum. Naim Süleymanoğlu’nun kendi ağırlığının üç katını kaldırmadan hemen önce kâkülüne üflediği o nefesin yarattığı etkiden bahsediyorum.”

Read more
Collapse
5.0
2 total
Loading…

Additional Information

Publisher
Optimist Yayın Grubu
Read more
Collapse
Published on
Jun 1, 2018
Read more
Collapse
Pages
224
Read more
Collapse
ISBN
9786057842701
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / General
Business & Economics / Sales & Selling / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.