Gece Yarısı Korkuları

Alper Erdem
5
Free sample

Işığın olmadığı yerde karanlık başlar ve karanlığın içinde bizim bilmediğimiz pek çok şey bulunur. Karanlık  korkuların ve gizemlerin üstünü örten koyu bir örtü gibidir ve pek çoğumuz bu örtüyü aralayıp bakmak istese de, çoğu zaman korkular galip gelir ve karanlık  ışık doğana dek  gizemini korur.  Bu gizemli öyküleri okurken, kendinizi o an olayların geçtiği yerde hissedip, bir sonraki sayfayı heyecan ve gerilimle bekleyeceksiniz.  Puslu ve yağmurlu köylerin aşı boyalı çitlerinden, gece yarısı ıssız ormanların içine, eski konakların gıcırdayan tahta merdivenlerinden çıkıp, mezarlıkların içinde dolaşacaksınız. 

Ben kim miyim? Ben bu gizemli ve karanlık yolculukta size rehberlik edecek kişiyim,  şimdiden keyifli okumalar dilerim.

Read more
Collapse
5.0
5 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Alper Erdem
Read more
Collapse
Pages
70
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Horror
Juvenile Fiction / Horror
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
“Bu kitapta; anlatıcıları tarafından gerçekten de yaşandığı iddia edilen cin vakalarına dair bir derleme okuyacaksınız. Hikayeleri toplarken vakaları bizzat yaşayan yahut birinci dereceden yakınlarının tecrübelerini aktaran gerçek kişilerin anlatımlarını özenle seçtim. Bunlara birkaç tane de halk arasında yaygın, kalıplara uygun halk hikayesi ekledim. Edebi kaygı yahut kurgu görüntüsü veren anlatımları dikkatle eledim. Ancak yer verdiğim bazı (bir-iki) hikayelerin “bilinçli” uydurma yahut kurgu olma ihtimali olsa da konuyla ilgili temel kalıpları içermeleri nedeniyle yaptığım derlemede yer vermekte mahzur görmedim. Cinlerin varlığı her ne kadar tartışmalı bir konu olsa da ve ben de dahil olmak üzere birçok kişi, konuya pozitif bilimler açısından yaklaşılması gerektiğini düşünse de yahut cin dediğimiz şeylerin, nitelikleri tartışmalı olsa da ortada tartışmasız bir fenomen olarak cin vakaları var. Bu yadsınamaz. Bir kısım insanlar, cin kaynaklı olduğuna inandıkları bazı hadiseler yaşıyorlar. Her ne kadar benim de içinde bulunduğum pozitif bilimci gurup, söz konusu olayları; bilimsel temelli olarak ve mantık kuralları çerçevesinde açıklama eğiliminde olsalar da bu tavrımız; söz konusu fenomenlerin gerçekten de yaşandığı hakikatini inkar etmemizi gerektirmiyor. Sonuçta pek çok insan, doğaüstü olarak nitelendirdikleri, sıra dışı, ilginç ve bazen gerçekten de açıklanması zor olaylar yaşıyorlar...

Alıntı: “Cin Deneyimleri”

©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.