Tamam mı? Devam mı?: Dünya Görüşünün Değişimi

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/118

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Özgürlük Müjdesi' https://hristiyankitaplar.com/play-link/S-5GDwAAQBAJ

Tamam mı? Devam mı?

Her birimizin dünyaya bir bakış açısı vardır ve bu bizim düşüncelerimizi ve hareketlerimizi ektiler. Ancak, Hristiyanlığı benimseyenlerin bu bakış açısının İsa Mesih’in öğretilerine göre değiştirilmesine izin vermeleri gerekir. Peki, bu değişiklik nasıl görünmeli? Kutsal Kitap’ın dünya görüşü nedir? Ve bu dünya görüşünün pratik uygulaması nasıl görünmelidir? Bu soruların cevapları dikkatli ve düşünceli bir şekilde bu kitapta açıklanır.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Peygamber, Mezmur, e-manet, Mezmur, Mesih, Turkce, Hristiyan, Allah, Türkçe Kitaplar, Kilise, Allah, Hıristiyan, Kitap, Dünya Görüşü, Zebur, Hıristiyan, İsa Mesih, Dünya Görüşü, Turkce, Tevrat, Tanrı, Kitap, Türkçe Kitaplar, e-manet, İsa Mesih, Kilise, Tevrat, İncil, İncil, Tanrı, Mesih, Hristiyan, Zebur, Peygamber]

Read more

Reviews

Loading...

Additional Information

Publisher
e-manet
Read more
Pages
52
Read more
Language
Turkish
Read more
Content Protection
This content is DRM free.
Read more
Read Aloud
Available on Android devices
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.