Nový Zéland - Práce, cestování, tramping: Cesta první

Nakladatelství Netopejr
1
Free sample

Tato kniha není pouze rádcem, jak a kde pracovat a cestovat na Novém Zélandu, ale jde především o příběh, který je psán formou deníku. V knize jsou odděleny jednotlivé dny i kapitoly, a je proto přehledná a snadno se čte. Zajímavosti i humorné příběhy nebo popisy krajiny jsou doplněny úžasnými fotografiemi a mapami jednotlivých míst. V rukou proto držíte knihu, která potěší jak čtenáře cestopisů, tak milovníka dobrodružství nebo člověka, který si chce udělat obrázek o zemi, kam hodlá odjet, aby zde pracoval a cestoval. Pro trampa je pak malou encyklopedií tracků, které tam lze podniknout. Autor strávil na Novém Zélandu dohromady rok a půl a kromě toho, že zde pracoval, aby se nějak uživil, procestoval většinu tamních národních parků.
Read more
Collapse

About the author

Od mala se věnuje outdoorovým aktivitám - pobytu a přežití v přírodě. Cestování zaznamenává obrazem i slovem. Založil outdoorovou značku Sheephappens.

Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Publisher
Nakladatelství Netopejr
Read more
Collapse
Seller
Google LLC
Read more
Collapse
Published on
Dec 1, 2015
Read more
Collapse
Pages
153
Read more
Collapse
ISBN
9788087044926
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Travel / Australia & Oceania
Travel / Essays & Travelogues
Travel / General
Travel / Parks & Campgrounds
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.