Ева спить: Роман. Переклад з італійської

Free sample

Ева, фахівець зі зв’язків з громадськістю, що мешкає на Півночі Італії, отримує несподіване повідомлення з Півдня Італії від людини, яку вона знала ще у дитинстві. У цьому повідомленні йдеться, що Віто, колишній коханий її матері, який так і не став її чоловіком, важко хворий і хоче бачити Еву, щоб пролити світло на давні сімейні таємниці. Ева вирушає на південь, у Колабрію. Ця довга поїздка у потязі через всю Італію навіює їй спогади про дитинство, яке збіглося з важким періодом в історії Італії — боротьби і конфліктів у прикордонних районах Північної Італії і Австрії. Кожна країна має свої важкі часи, які часто стають персональними трагедіями багатьох родин. А болючі шрами, що залишаються від таких драматичних історій, стають сюжетами цікавих романів.
Read more
Collapse

About the author

Франческа Меландрі народилася у Римі в 1964 році. Вона почала писати дуже рано, спочатку працювала як сценарист кінофільмів і телевізійних серіалів, а також документальних фільмів. Автор чотирьох романів. Лауреат багатьох престижних літературних і кінопремій, серед яких премія журналу ELLE, міжнародна премія Cesare de Lollis, премія Maria Teresa di Lascia.

Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Publisher
Nora-Druk
Read more
Collapse
Pages
400
Read more
Collapse
ISBN
9789668659997
Read more
Collapse
Features
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Ukrainian
Read more
Collapse
Genres
Fiction / Contemporary Women
Fiction / Historical
Fiction / Literary
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.