DNS Cvičebníček: Brožura pro cvičení dětí

Alena Kobesová
3

Tato brožurka je určena pro trenéry a terapeuty, kteří využívají ve své praxi program DNS FIT KID a hlavně pro dětské klienty mladšího školního věku a jejich rodiče. Může sloužit jako návod k domácímu cvičení dětem, které cvičí podle principů DNS v rámci terapie bolestí pohybového aparátu i za účelem prevence. Uvedené cvičební sestavičky lze také využít ve sportovním tréninku jako rozcvičku nebo ke kompenzaci sportovního přetěžování. DNS cvičebníček jednoduchým způsobem vysvětluje cvičení v jednotlivých vývojových polohách, které přirovnává ke zvířátkům. Srozumitelný krátký text a obrazová příloha demonstrují, co má dítě při cvičení cítit a co naopak nemá, tedy jak rozpozná chyby při cvičení. Ke každé poloze a zvířátku jsou navíc uvedeny krátké říkanky, které napomohou rozvíjet cvičení v sestavě, tím trénovat pohybovou paměť, přechody při cvičeních, zároveň rozvíjejí řeč, stínování pohybu a cvičení v kolektivu. Cvičebníček motivuje děti hravou formou k pravidelnému cvičení za účelem optimálního držení těla a správné koordinace pohybu.
Read more
Collapse

About the author

<br>
Read more
Collapse
5.0
3 total
Loading…

Additional Information

Publisher
Alena Kobesová
Read more
Collapse
Published on
Apr 1, 2019
Read more
Collapse
Pages
34
Read more
Collapse
ISBN
9788090718845
Read more
Collapse
Features
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Medical / Physical Medicine & Rehabilitation
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.