Čierný štít - Stanislawski

Tomas Kublak - MMPublishing
Free sample

Horolezecký průvodce popisující Stanislawského cestu v jihovýchodní stěně Čierného štítu ve Vysokých Tatrách. Kniha popisuje jak přístup pod JV stěnu, tak samotný výstup a sestup. V publikaci je řada obrázků, fotografií a kreseb. Vhodné především pro začínající horolezce, anebo někoho, kdo terén Tater příliš nezná a potřebuje detailnější informace.
Read more
Loading...

Additional Information

Publisher
Tomas Kublak - MMPublishing
Read more
Published on
May 17, 2017
Read more
Pages
43
Read more
ISBN
9788087715376
Read more
Read more
Best For
Read more
Language
Czech
Read more
Genres
Sports & Recreation / Mountaineering
Read more
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.