Jak získat a ovlivnit téměř každého

Grada Publishing a.s.
11
Free sample

Chtěli byste umět snadněji přesvědčit jiné lidi, získat je na svou stranu a úspěšně s nimi navazovat vztahy? V této čtivé knížce plné rad a tipů se dozvíte, jak na to. Naučíte-li se perfektně jednat sálidmi, získáte váživotě obrovskou výhodu. Tato schopnost vám pomůže k postupu vápráci, snáze přesvědčíte druhé o určité myšlence či nápadu a budete dobře vycházet i se členy rodiny. Ale jednání sálidmi není vždy snadné. Paul McGee vám prostřednictvím svých jednoduchých tipů a technik ukáže, proč není příjemné vystupování vždy ta nejlepší strategie, jak se naučit mluvit tak, aby vám lidé rádi naslouchali, jak motivovat ostatní káco nejlepším výkonům, proč není vždy nejlepší chovat se kálidem tak, jak chcete, aby se oni chovali kávám, či jak zajistit, aby lidé přijali vaši kritiku. Kniha Jak získat a ovlivnit téměř každého chytře servíruje moudrost po špetkách a je skvělým zdrojem inspirace. Pomůže vám lépe vycházet sálidmi jak váosobním, tak váprofesním životě. Využijte svou šanci!
Read more
Collapse
4.0
11 total
Loading...

Additional Information

Publisher
Grada Publishing a.s.
Read more
Collapse
Published on
Oct 9, 2013
Read more
Collapse
Pages
200
Read more
Collapse
ISBN
9788024788074
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Best For
Read more
Collapse
Language
Czech
Read more
Collapse
Genres
Business & Economics / Leadership
Read more
Collapse
Content Protection
This content is DRM protected.
Read more
Collapse

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.