Yeni Antlaşma Bilgisi: Arka Planı ve Açıkmalar

Kurtuluş Kitapları
4

Bu kitap ücretsiz olmasına rağmen Google kredi kart detaylarınızı istiyor. Bunları vermek istemiyorsanız bizim websayfamızdan bu kitabı indirebilirsiniz https://hristiyankitaplar.com/play/149

Google Play'da en son çıkan kitabımız 'Mordan Vazgeçmek' https://hristiyankitaplar.com/tr/node/156

Yeni Antlaşma Bilgisi

Bu kitap okuyucuları için Yeni Antlaşma içinde yapacakları keşif yolculuğunda bir kılavuz niteliğindedir: Yeni Antlaşma’yı kişisel olarak okumak ve çalışmak konusunda teşvik etmek ve aynı zamanda İncil’i daha iyi anlamak için size yardımcı olacaktır. Bu konuda şunları bilmek yarar getirecektir:    • Yeni Antlaşma’ya ilişkin bazı genel arka plan bilgileriyle, her bir kitaba ilişkin bilgi (Kim, ne zaman ve her şeyden önce neden yazdı?),    • “anahtar ayet” adı verilen, yani ilgili kitabın ana konusunu karakterize eden ayet,    • içeriğini ve düşünce yapısını iyi tanıyabilmek için kitabın kuruluş düzenine kısa bir genel bakış,    • ayrıca kitabın en önemli içeriğini gösteren bildiriler.    • Kitabın sonunda bulunan okuma düzeneği, Yeni Antlaşma’yı sistemli olarak tanımak konusunda bir öneri olarak sunuluyor.Elinizdeki bu kitap Martin Bucer Semineri için Thomas Kinker’in yazmış olduğu “Lernhilfe Bibelkunde NT” (Kutsal Kitap Yeni Antlaşma Bilimi Öğrenim Yardımı) kitabı temel alınarak oluştu. Bu kapsamda özel teşekkürüm, lütfederek bana kaynaklarını kullanmama izin veren Thomas Kinker’e yöneliktir.

Daha fazla ücretsiz e-kitaplar indirmek için lütfen https://hristiyankitaplar.com/play/ 'e ziyaret edin.

[Anahtar Kelimeler: Peygamber, Kilise, Zebur, Tevrat, Mesih, Tanrı, Allah, İncil, Allah, İncil, Kilise, Zebur, Kurtuluş Kitapları, Mezmur, Kitap, İncil, Hıristiyan, Hristiyan, Turkce, Yeni Antlaşma, İncil, Türkçe Kitaplar, Mesih, Türkçe Kitaplar, Yeni Antlaşma, Turkce, Hıristiyan, Tevrat, Hristiyan, İsa Mesih, Tanrı, İsa Mesih, Kitap, Kurtuluş Kitapları, Mezmur, Peygamber]

Read more
Collapse
5.0
4 total
Loading…

Additional Information

Publisher
Kurtuluş Kitapları
Read more
Collapse
Pages
115
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Read more
Collapse
Language
Turkish
Read more
Collapse
Genres
Religion / Christianity / General
Read more
Collapse
Content protection
This content is DRM free.
Read more
Collapse
Read aloud
Available on Android devices
Read more
Collapse
Eligible for Family Library

Reading information

Smartphones and Tablets

Install the Google Play Books app for Android and iPad/iPhone. It syncs automatically with your account and allows you to read online or offline wherever you are.

Laptops and Computers

You can read books purchased on Google Play using your computer's web browser.

eReaders and other devices

To read on e-ink devices like the Sony eReader or Barnes & Noble Nook, you'll need to download a file and transfer it to your device. Please follow the detailed Help center instructions to transfer the files to supported eReaders.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.