8 Saniye

2015120 minutes
Romance
77
Neither audio nor subtitles are available in your language. Subtitles are available in Turkish.

Berlinli Türk kızı olan Esra iki paralel hayat yaşar. Beş kardeşin en küçük ferdidir. Özel ilişkilerinde kendisini sıkışmış, kapana kısılmış hissetmektedir. Kendisine dayatılan kurallarla hep çatışan Esra, içini kaplayan, bir şeylerin eksik ya da yanlış olduğu hissinden kurtulamamaktadır. Rüyalarındaki hayatında ise arzusu, çocukluğundan beri rüyalarına giren gizemli adamı bulmaktır. Ancak rüyalarında ne kadar bilinçlenir, ne kadar gerçeği kavrarsa, gündelik hayatına etkisi o kadar artar. 1999’da, 18 yaşındayken, ailesinin iradesine karşı gelerek evlenen Esra, 19 yaşındayken ise kocasının isteğine karşı gelerek boşandı. 20 yaşında ise hayatının 2. erkeğiyle tanıştı.Peki ya uyanık ve uykuda geçen hayatlar bir bütünse ve asıl sır bu bütünün altında yatıyorsa?Gerçek olaylardan esinlenilmiştir.
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Audio language
Turkish [5.1]
Subtitles
Turkish
Eligible for Family Library
Eligible if purchased with select payment methods. Rentals are not eligible. Learn more
Run time
120 minutes
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.