Born to Rock

Ritchie Newton07 јуни 2019
Rock℗ 2019 Koepp Musikmanagement / Dusty Records
Слушајте го албумов и милиони други. Првиот месец е бесплатен.
Песни
1
Born to Rock (Radio Edit)3:05
2
Boogie Man (Doin' the Best I Can)3:08
3
Born to Rock4:21
Се вчитува...

Дополнителни информации

Жанрови
Песни
3
Објавен
07 јуни 2019
Продукциска куќа
℗ 2019 Koepp Musikmanagement / Dusty Records
File type
MP3
Access type
Streaming and by permanent download to your computer and/or device
Internet connection
Required for streaming and downloading
Playback information
Via Google Play Music app on Android v4+, iOS v7+, or by exporting MP3 files to your computer and playing on any MP3 compatible music player
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.