Guilherme Mecca

Прочитајте повеќе
Собери
Топ песниАлбум
1
Mesa 7 (Ao Vivo)O Início do Jogo (Ao Vivo)3:22
2
O Início do Jogo (Ao Vivo)O Início do Jogo (Ao Vivo)2:36
3
Open Love (Ao Vivo na Balada)Open Love (Ao Vivo na Balada)3:04
4
Aconteceu Comigo (All Star) [Ao Vivo]O Início do Jogo (Ao Vivo)2:35
5
Na Hora do Barzinho (Bônus Track) (Ao Vivo)O Início do Jogo (Ao Vivo)3:39
6
Mesa 7Mesa 73:18
7
Resolve Lá Com Ela (Ao Vivo)Resolve Lá Com Ela (Ao Vivo)2:56
8
Excesso de Bagagem (Ao Vivo)O Início do Jogo (Ao Vivo)2:57
9
Amor Disfarçado (feat. Sandro e Cícero)Amor Disfarçado (feat. Sandro e Cícero)2:57
10
Deixa Eu Te Contar (Ao Vivo)O Início do Jogo (Ao Vivo)2:53
©2020 GoogleУслови за користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите за користење и Известувањето за приватност на Google Payments.