Google Play

Умови використання Google Play

8 серпня 2017 року

1. Вступ

Чинні умови. Дякуємо, що користуєтеся Google Play. Службу Google Play надає компанія Google Inc. (надалі – Google, ми або нас), яка розташована за адресою 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View California 94043, USA і діє відповідно до Загальних положень та умов Google. Google Play – це "Служба", як визначено в Загальних положеннях та умовах Google, а ці Умови використання Google Play є додатковими умовами, які стосуються використання Google Play. Використання Google Play і доступних там додатків (зокрема додатків Android із миттєвим запуском), ігор, музики, фільмів, книг, журналів та іншого цифрового вмісту й служб (надалі – "Вміст") регулюється цими Умовами використання Google Play і Загальними положеннями та умовами Google (які разом називаються "Умови").

Якщо виникне конфлікт між "Умовами використання Google Play" і "Загальними положеннями та умовами Google", перевагу мають "Умови використання Google Play".

Щоб користуватися магазином Google Play, ви маєте прийняти умови нижче. Прочитайте їх уважно. Якщо якісь положення вам незрозумілі або для вас неприйнятні, не користуйтеся магазином Google Play. Деякі продукти та функції можуть бути доступні не в усіх країнах. Докладнішу інформацію можна переглянути в Довідковому центрі Google Play.

2. Надання Google Play

Прямі продажі, продажі через посередника та продажі додатків. Коли ви купуєте Вміст у Google Play, ви купуєте його:

((a) безпосередньо в Google Ireland Limited (надалі -"прямий продаж");

(б) у постачальника Вмісту (надалі - "Постачальник"), коли Google діє як агент Постачальника (надалі - "агентський продаж"); або

(в) у випадку прикладних програм на базі ОС Android – у Постачальника прикладної програми (надалі - "продаж через прикладну програму").

Купуючи Вміст, ви щоразу укладаєте окрему угоду про купівлю:

(г) з компанією Google Ireland Limited (у випадку прямого продажу) на підставі Умов (якщо вони застосовуються);

(д) на основі Умов (якщо вони застосовуються) Постачальника Вмісту, який ви купуєте (у випадку продажу через агенцію);

(е) з Постачальником Вмісту, який ви купуєте (у випадку продажу додатків).

Окрема угода про купівлю, указана в пунктах (д) чи (е) вище (якщо застосовується), є додатком до угоди з Google Inc. про використання Служби (як-от цих "Загальних положень та умов Google Play").

Положення про продаж через агенцію в "Умовах використання Google", у якому йдеться про те, що "Умови використання Google" не надають жодних прав третім сторонам-бенефіціарам, не стосуються вашого користування Службою.

Доступ до Вмісту. За допомогою Google Play ви можете шукати, переглядати та/чи завантажувати Вміст для свого мобільного пристрою, комп’ютера або інших підтримуваних пристроїв (надалі – "Пристрій"). Доступність Вмісту залежить від країни. Не весь Вміст може бути доступний у вашій країні. Ділитися з учасниками сімейної групи можна не всім Вмістом. Деякий Вміст може пропонувати Google, а інші матеріали надають треті сторони, не пов’язані з Google. Google не несе відповідальності за Вміст у Google Play, що надходить не від Google, і не підтримує такий вміст.

3. Використання Google Play

Вікові обмеження. Щоб користуватися Google Play, у вас має бути дійсний обліковий запис Google, на який поширюються вікові обмеження. Адміністратором сімейної групи в Google Play може бути особа, якій виповнилося 18 років. Якщо відповідно до законодавства країни, де ви проживаєте або звідки збираєтеся здійснювати доступ до Google Play, вам не дозволяється чи за законом забороняється використовувати Службу або певний Вміст, ви не повинні користуватися Google Play. Ви маєте дотримуватися додаткових вікових обмежень, які можуть стосуватися використання певного Вмісту чи функцій у Google Play.

Основні вимоги до використання. Для користування Службою потрібен Пристрій, який відповідає системним вимогам та вимогам сумісностііз відповідним Вмістом,які можуть час від часу змінюватися, підключення до Інтернету та сумісне програмне забезпечення. Від цих факторів залежить можливість використання Слуюби та ефективність її роботи. Відповідальність за відповідність системним вимогам несете Ви.

Комісії третіх сторін. Під час використання й перегляду Вмісту та Google Play третя сторона (як-от постачальник послуг Інтернету чи оператор мобільного зв’язку) може стягувати з вас комісію за доступ або передавання даних. Наприклад, таку комісію можуть стягувати сервіси, які надаються в Google Play через служби чи пристрої третіх сторін. Ви несете відповідальність за сплату всіх таких комісій.

Оновлення.  Для використання Google Play, доступу до Вмісту або завантаження Вмісту може вимагатися встановлення оновлення Google Play або пов’язаного програмного забезпечення Google, яке ми час від часу випускаємо. Вміст, який надає Google, може час від часу звертатися до серверів Google, щоб перевірити наявність оновлень, необхідних для роботи Вмісту та функціонування Google Play, таких як виправлення помилок, патчі, розширення функціоналу, відсутні плагіни та нові версії (надалі разом - "Оновлення"). Для користування встановленим Вами Вмістом необхідно дозволити автоматичне завантаження необхідних Оновлень. Якщо Ви не погоджуєтеся на автоматичний пошук та завантаження Оновлень, не використовуйте магазин Google Play або не встановлюйте цей Вміст.

Якщо Google з’ясує, що оновлення допоможе вирішити критичну загрозу безпеці в додатку, то може оновити будь-який додаток Google чи іншого розробника, завантажений із Google Play, незалежно від ваших налаштувань у додатку Google Play чи на Пристрої.

Інформація про Вас. Для надання Вам доступу до певних послуг або Вмісту Google Play від Вас може вимагатися надати інформацію про себе, наприклад, ім’я, адресу та платіжні реквізити. Інформація, яку ми збираємо, зокрема інформація, отримана від третіх осіб, використовується спільно Google та компаніями нашої групи для забезпечення роботи Служби. У Політиці конфіденційності Google описано принципи поводження з персональними даними та захисту права на приватність персоніфікованої інформації при використанні Google Play. Вся така інформація, яку Ви надаєте Google, повинна завжди бути точною, достовірною та актуальною. Google має право передавати Вашу персональну інформацію, таку як ім’я та адреса електронної пошти, Постачальникам, для обробки Ваших трансакцій та/або надання Вам Вміст. Google домовилася з Постачальниками, що вони використовуватимуть цю інформацію відповідно до політики конфіденційності.

Якщо ви учасник сімейної групи в Google Play, інші учасники цієї групи бачитимуть певну інформацію про вас. Якщо ви адміністратор сімейної групи в Google Play, члени сім’ї, яких ви запросите в групу, бачитимуть ваше ім’я, фотографію й електронну адресу. Якщо ви приєднаєтеся до сімейної групи як учасник, інші учасники бачитимуть ваше ім’я, фотографію й електронну адресу.

Адміністратор сімейної групи бачитиме ваш вік і всі покупки, здійснені за допомогою визначеного сімейного способу оплати, включно з описом придбаного Вмісту. Якщо Вмістом можна ділитися, і ви поділилися ним з учасниками сімейної групи, усі вони матимуть доступ до Вмісту та бачитимуть, що ви купили його. Адміністратори й учасники сімейної групи мають також відповідати додатковим вимогам.

Несанкціонований доступ до облікових записів. Зберігайте свої дані користувача для входу в систему в безпечному місці та нікому їх не повідомляйте. Забороняється збирати через Google Play персональні дані користувачів Google Play чи інших служб Google, зокрема зареєстровані імена користувачів.

Заблоковані облікові записи. Якщо Google заблокує ваш обліковий запис відповідно до Умов (наприклад, якщо ви їх порушите), ви можете втратити доступ до Google Play, даних облікового запису, а також усіх пов’язаних із ним файлів і Вмісту. Якщо ви адміністратор сімейної групи в Google Play, і Google заблокує ваш обліковий запис, учасники вашої сімейної групи можуть втратити доступ до функцій сімейної групи, як-от сімейного способу оплати, сімейних підписок та Вмісту, яким поділились учасники сімейної групи. Якщо ви учасник сімейної групи в Google Play, і Google заблокує ваш обліковий запис, учасники вашої сімейної групи втратять доступ до Вмісту, яким ви з ними поділилися. Якщо ваш обліковий запис не заблоковано, але завантажити Вміст не вдається, ознайомтеся зі своїми правами, описаними в розділі 6.

Захист від зловмисного програмного забезпечення. Щоб захистити вас від зловмисного програмного забезпечення третіх осіб або інших проблем із безпекою, Google може отримувати інформацію про мережеві з’єднання на вашому пристрої, його операційну систему й установлені сторонні додатки. Google може попередити вас, якщо вважатиме додаток небезпечним, або видалити його чи заблокувати його встановлення на вашому Пристрої, якщо виявить, що додаток шкідливий для пристрою, даних чи користувачів. Ви можете вимкнути цей захист у Налаштуваннях Google на Пристрої (додатки, установлені з Google Play, усе одно можуть проходити перевірку на наявність проблем із безпекою).

Додатки Android із миттєвим запуском. Коли ви натискаєте посилання на своєму Пристрої, Google Play може перевіряти наявність відповідного додатка з миттєвим запуском і відкривати посилання в цьому додатку. Код, потрібний для запуску частин додатка з миттєвим запуском, завантажиться на ваш Пристрій і певний час зберігатиметься на ньому. Інформацію про додаток із миттєвим запуском можна знайти в магазині Google Play. Дані та налаштування додатків Android із миттєвим запуском синхронізуються з пристроєм, на якому ви ввійшли в обліковий запис Google. Додатки Android із миттєвим запуском можна вимкнути в налаштуваннях Пристрою.

4. Покупки та платежі

Безкоштовний Вміст. Google може дозволити вам безкоштовно завантажувати, переглядати або використовувати Вміст. Будь-які умови використання, які стосуються купленого Вмісту, діють для безкоштовного Вмісту. Винятком є питання, які стосуються оплати (зокрема, положення цих Умов щодо повернення коштів не застосовуються до безкоштовного Вмісту). Google може обмежувати використання певного безкоштовного Вмісту та доступ до нього.

Покупка Вмісту. Угода про купівлю та права користування Вмістом починають діяти, коли ви отримуєте електронний лист від Google із підтвердженням вашої покупки відповідного Вмісту. Виконання угоди починається одразу після завершення покупки. Якщо ви адміністратор сімейної групи в Google Play, вам потрібно буде додати спільний спосіб оплати, за допомогою якого учасники групи зможуть купувати Вміст у Google Play та інших додатках. Ви нестимете відповідальність за всі покупки Вмісту учасників сімейної групи, здійснені за допомогою спільного способу оплати. Якщо сімейну групу буде видалено або один з учасників покине групу, з вас може бути стягнуто плату за неоплачені покупки, здійснені учасниками за допомогою спільного способу оплати.

Google Payments. Щоб купити Вміст у Google Play, ви маєте прийняти умови оплати, указані в Умовах використання Google Payments. Якщо у вас немає облікового запису Google Payments, його можна зареєструвати, перейшовши за цим посиланням. Там також доступна детальніша інформація про Google Payments. Умови використання та Примітка про конфіденційність Payments також застосовуються під час покупки Вмісту через обліковий запис Google Payments. Перш ніж щось купувати, уважно прочитайте ці умови. Під час деяких покупок у Google Play вам потрібно буде здійснити трансакцію безпосередньо в Постачальника продукту. У таких випадках, щоб обробити вашу трансакцію та підтримати роботу вашого облікового запису, ми можемо повідомити вашу особисту інформацію Постачальникові продукту, як зазначено в Примітці про конфіденційність Google Payments.

Інші способи обробки платежів. Щоб ви могли зручно купувати Вміст у Google Play, Google пропонує різні способи обробки платежів, окрім Google Payments. Ви маєте дотримуватись умов або інших юридичних угод (з Google чи третьою стороною), які регулюють використання способів обробки платежів. Google може на власний розсуд і без попередження додавати чи видаляти способи обробки платежів. Коли ви здійснюєте покупку, Google або служба обробки платежів Google може стягувати плату та додаткові належні суми (зокрема податки) з вашої кредитної карти чи іншого платіжного засобу, який ви вказали. Ви несете відповідальність за всі суми, які маєте сплатити під час покупок у Google Play.

Здійснення оплати через оператора мобільного зв’язку.  Щоб визначити, чи маєте Ви право здійснювати оплату через оператора мобільного зв’язку за Вміст, який Ви купуєте за допомогою мобільного Пристрою, під час створення облікового запису Google Play на Пристрої ми надсилаємо Вашому оператору мережі ідентифікатори Вашого Пристрою, ідентифікатор абонента та серійний номер SIM-карти. Щоб дозволити це, Ви повинні надати згоду на умови надання послуг оператора мережі. Оператор мережі може надіслати нам Вашу платіжну адресу для створення Вашого облікового запису Google Play. Ми зберігаємо та використовуємо цю інформацію відповідно до Політики конфіденційності Google.

Ціна. Ціна та доступність Вмісту, представленого в Google Play, може змінитися, перш ніж ви натиснете кнопку, щоб купити Вміст.

Податки. Ви несете відповідальність за сплату всіх Податків та повинні сплачувати за Вміст з урахуванням Податків. Якщо продавець Вмісту зобов’язаний збирати або сплачувати Податки, сума таких Податків списується з Вашого рахунку. "Податки" означає це будь-які мита, митні збори та податки (крім податку на прибуток), пов’язані з продажем Вмісту, включаючи штрафи та пені.

Дотримання податкового законодавства. Ви маєте дотримуватися чинного податкового законодавства, зокрема повідомляти про податки та сплачувати всі податки, пов’язані з використанням Google Play або придбанням Вмісту через Google Play. Ви несете відповідальність за сплату всіх належних податків.

Усі продажі остаточні. Окрім випадків, чітко вказаних в Умовах або правилах Google щодо відшкодування, з якими можна ознайомитися в Службі, усі продажі є остаточними та не підлягають поверненню, заміні чи відшкодуванню. Якщо дозволено заміну, повернення чи відшкодування, трансакція скасовується, і ви втрачаєте доступ до Вмісту, який купили через цю трансакцію. Ваші права на відкликання, скасування чи повернення покупок і отримання відшкодування викладено в наведених нижче додаткових умовах для відповідних типів Вмісту та в правилах відшкодування, з якими можна ознайомитися в Службі.

5. Підписки

Пробні періоди для журналів, новин і музики. Оформивши безкоштовну пробну підписку на журнал чи новини в Google Play Пресі або на музику (зокрема, коли ви купуєте підписку), ви отримуєте переваги безкоштовної підписки протягом указаного пробного періоду. Наприкінці пробного періоду стягується плата за перший період підписки. Плата стягуватиметься, доки ви не скасуєте підписку. Щоб плата не стягувалася, потрібно скасувати підписку до закінчення пробного періоду. Якщо ви скасуєте підписку під час пробного періоду та не оформите платну підписку, ви матимете доступ до випусків журналу до кінця пробного періоду, але втратите доступ до новин і Музичного вмісту за підпискою (як указано нижче). Доступ протягом пробного періоду може обмежуватися кількома безкоштовними пробними версіями для кожного користувача протягом певного періоду. Щоб плата не стягувалася, потрібно скасувати підписку до закінчення пробного періоду. Щоб дізнатися більше про скасування підписок, перегляньте статтю "Скасування" нижче в цьому розділі.

Пробні версії додатків. Підписка на пробну версію додатка Android надає переваги безкоштовної підписки на період, указаний розробником додатка. Наприкінці пробного періоду стягується плата за перший період підписки. Плата стягуватиметься, доки ви не скасуєте підписку. Щоб плата не стягувалася, потрібно скасувати підписку до закінчення пробного періоду. Якщо ви скасуєте пробний період, ви втратите доступ до відповідного додатка та переваг підписки.

Скасування. Якщо ви купуєте підписку на Вміст, яка автоматично поновлюється (на місяць, рік або інший період), ви можете будь-коли скасувати її до закінчення розрахункового періоду, і підписку на наступний період буде скасовано. Наприклад, якщо ви купуєте місячну підписку, ви можете скасувати її протягом будь-якого місяця, і підписку на наступний період буде скасовано. Плата за поточний розрахунковий період не повертається, окрім випадків, коли Вміст виявився пошкодженим (як зазначено в розділі 6 нижче), або випадків, описаних у цих Умовах. Якщо ви підписалися на журнал або новини в Google Play Пресі, то отримуватимете Вміст і оновлення (якщо передбачено) у рамках відповідної підписки до кінця поточного розрахункового періоду. Після закінчення розрахункового періоду скасування не вплине на ваш доступ до раніше отриманих випусків журналу, але ви втратите доступ до платного вмісту новин наприкінці розрахункового періоду, протягом якого скасували підписку. Якщо ви підписалися на музику, ви матимете доступ до Музичного вмісту за підпискою (як указано в розділі 7 нижче) протягом решти поточного розрахункового періоду, але втратите цей доступ наприкінці розрахункового періоду, протягом якого скасували підписку. У розділах 7 і 10 викладено додаткові правила відшкодування для музики та періодичних видань.

Зміни ціни. Коли ви купуєте підписку, з вас спочатку стягується плата, установлена на момент укладання угоди про підписку. Якщо ціна підписки зросте, вам надійде сповіщення від Google. Підвищений тариф стягуватиметься під час наступного платежу після отримання сповіщення, якщо таке сповіщення надійде принаймні за 10 днів до здійснення платежу. Якщо ви отримаєте сповіщення менше ніж за 10 днів, підвищений тариф стягуватиметься під час платежу, який відбудеться після наступного.

Відмова від підписки після зміни ціни. Якщо Ви не бажаєте здійснювати оплату за підвищеною ціною, Ви можете скасувати підписку згідно з інструкціями в Довідковому центрі Google Play. Якщо Ви повідомите нам про це до закінчення поточного розрахункового періоду, з Вас не стягуватиметься плата за підписку за наступні періоди. В окремих випадках, якщо Постачальник підвищує плату за підписку, Google може скасувати Вашу підписку, якщо Ви не надали згоду на поновлення підписки за новою ціною. Якщо в подальшому Ви вирішите поновити Вашу підписку, яку було скасовано, з Вас буде стягуватися плата за підписку, чинна на момент поновлення підписки.

6. Права й обмеження

Ліцензія на використання Вмісту. Після сплати відповідних комісій за Вміст ви отримуєте невиключні права на вибраний період (якщо берете Вміст напрокат) або доки Google і власник авторських прав можуть надавати цей Вміст. Ви можете завантажувати, транслювати чи використовувати Вміст лише так, як дозволяє Google, з урахуванням обмежень, викладених в Умовах і пов’язаних із ними правилах. Ви можете копіювати Вміст на свої Пристрої, переглядати й показувати Вміст на Пристроях або використовувати іншим чином для особистих некомерційних потреб, як дозволяє Google у рамках Служби. Усі права, включно з правами на володіння Google Play і Вмістом, які чітко не надаються вам у цих Умовах, належать компанії Google і її ліцензіарам.

Порушення умов ліцензії. У випадку порушення Вами будь-яких положень Умов права, надані Вам за цією ліцензією, буде негайно скасовано і Google матиме право припинити Ваш доступ до Google Play, Вмісту та/або Вашого облікового запису Google без відшкодування Вам будь-яких сум.

Заборона публічного виконання. Ви не маєте права відтворювати Вміст або будь-яку його частину з метою публічного виконання або відтворення, навіть якщо за це не стягується плата (крім випадків, коли таке використання не порушує авторські права або інші права). Дозволяється використовувати інструменти чи функції, які надаються як авторизована складова Google Play (наприклад, "Соціальні рекомендації", як цей термін визначено в умовах щодо Музики нижче), за умови що Ви використовуєте інструмент чи функцію, на який надано прямий дозвіл, та виключно в порядку, дозволеному та передбаченому Google.

Продаж, розповсюдження та передавання третім особам. Ви не можете продавати, давати напрокат, здавати в оренду, розповсюджувати, транслювати, надсилати, змінювати, субліцензувати чи передавати Вміст або права на Вміст третій стороні без дозволу. Зокрема це стосується завантаження Вмісту, який ви отримуєте через Google Play. Не порушуйте це положення та використовуйте інструменти чи функції, які надаються як авторизована частина Google Play (наприклад, "Соціальні рекомендації"), лише так, як дозволяє та вказує Google.

Запис потоків. Заборонено використовувати Google Play і будь-який Вміст у програмному забезпеченні для копіювання чи запису потоку, а також іншими способами записувати чи копіювати Вміст, який надається в потоковому форматі.

Надання доступу. Ви можете надавати доступ до Вмісту, позичати його, використовувати спільно з іншими людьми або від імені інших установ, лише якщо маєте спеціальний дозвіл і використовуєте Вміст лише так, як дозволяє та вказує Google (наприклад, через "Соціальні рекомендації").

Функції безпеки. Ви не маєте права самостійно вдаватися до спроби, допомагати, дозволяти або заохочувати інших осіб обходити, відключати або знищувати функції або компоненти системи безпеки, такі як програмне забезпечення для управління цифровими правами або шифрування, які захищають або приховують Вміст або іншим чином обмежують доступ до будь-якого Вмісту або Google Play. Порушення будь-якої функції захисту може тягнути притягнення до цивільної або кримінальної відповідальності.

Примітки про власність. Ви не можете видаляти з Вмісту водяні знаки, мітки й інші правові примітки про власність або намагатися змінити Вміст, отриманий через Google Play, зокрема маскувати чи змінювати інформацію про власність або джерело Вмісту.

Використання додатків Android. Ви повинні використовувати додатки з Google Play відповідно до Комерційної та програмної політики Google Play, поточну версію якої можна знайти на сторінці https://play.google.com/about/android-developer-policies.html

Пошкоджений Вміст. Коли ви отримуєте доступ до Вмісту через обліковий запис, ви маєте якнайшвидше перевірити, чи Вміст працює, як указано в описі. Якнайшвидше повідомте нас, якщо виявите помилки або пошкодження. Якщо ви виявите пошкодження або проблеми в додатках Android, зверніться до розробника, як описано в Довідковому центрі Google Play. Якщо Вміст не є додатком, перегляньте обмеження в додаткових умовах для конкретного Вмісту нижче. Ви можете скасувати покупки, зроблені в Google Play, якщо придбаний Вміст не відповідає опису, і Google замінить Вміст (якщо він доступний) або відшкодує вартість покупки. Якщо Google відшкодує вартість покупки, це буде єдиною компенсацією. Якщо Google відшкодовує вартість покупки або надає кредит, це не означає, що компанія зобов’язана робити це в майбутньому. Якщо ви придбали підписку, Google може повернути кошти за весь період або частину плати за випуски, не отримані за решту періоду.

Видалення або відсутність Вмісту. Відповідно до Умов, Вміст, який ви купуєте, доступний для вас через Google Play протягом вибраного періоду (якщо ви берете Вміст напрокат) або доки Google може надавати вам такий Вміст. У деяких випадках (наприклад, якщо Google втрачає відповідні права, припиняє підтримувати службу або Вміст порушує чинні положення чи законодавство), Google може видалити з вашого Пристрою або припинити надавати Вміст, який ви придбали. Google завчасно попередить вас про таке видалення чи припинення. Якщо ви не можете завантажити копію Вмісту перед таким видаленням або припиненням, Google запропонує (а) заміну Вмісту, якщо це можливо, або (б) відшкодування вартості Вмісту. Якщо Google відшкодує вартість покупки, це буде єдиною компенсацією.

Наслідки повернення сплачених коштів.  Якщо Вам на будь-якій підставі повертається вартість Вмісту, Ви втрачаєте право доступу до такого Вмісту.

Виділення, копіювання та вставка. Для певного текстового Вмісту можуть бути передбачені функції виділення, копіювання та вставки. Ви повинні користуватися такими функціями у встановлених межах та виключно для особистих некомерційних потреб.

Використання кількох облікових записів. Якщо Ви маєте кілька облікових записів Google з різними іменами користувача, в окремих випадках Ви можете переміщувати Вміст з одного облікового запису в інший, за умови що Ви є власником кожного такого облікового запису та що Google активувала функцію відповідного сервісу, яка дозволяє переміщувати Вміст.

Обмеження доступу через Пристрої. Google має право час від часу обмежувати кількість Пристроїв та/або прикладних програм, які Ви можете використовувати для отримання доступу до Вмісту (з більш докладною інформацією можна ознайомитися за посиланням Довідка для відповідного Вмісту в Google Play). Для застосування таких обмежень Google має право реєструвати та зберігати унікальні ідентифікатори Ваших Пристроїв.

Небезпечна діяльність. Служби та Вміст не призначені для використання при експлуатації атомних об’єктів, систем життєзабезпечення, аварійного зв’язку, систем авіанавігації чи зв’язку повітряного транспорту, систем управління повітряним рухом або для іншої діяльності, де збій у роботі Служб або Вмісту може завдати шкоду життю або здоров'ю людей або істотну шкоду майну або навколишньому природному середовищу.

Внесення змін до цих Умов.

Якщо Умови зміняться, ми попросимо вас прийняти їх, перш ніж ви знову купите Вміст. Коли ви приймете нові умови, вони регулюватимуть використання всього Вмісту (зокрема Вмісту, придбаного в минулому) і здійснення всіх наступних покупок, поки ми не повідомимо вас про подальші зміни.

Якщо ви не приймете оновлені умови, ви не зможете купувати Вміст через Google Play, а використання Вмісту регулюватиме остання версія Умов, які ви прийняли. У цьому випадку ми можемо надати вам достатньо часу, щоб ви завантажили на свій Пристрій копію Вмісту, який раніше купили в Google Play. Ви зможете надалі переглядати цю копію Вмісту на своїх Пристроях відповідно до останньої версії Умов, які ви прийняли.

Після закінчення цього періоду ви не зможете завантажувати придбаний Вміст і використовувати Google Play, щоб отримати доступ до Вмісту, який ви вже купили, або пов’язаних служб підтримки. Якщо це станеться, Google запропонує вам заміну Вмісту або відшкодування його вартості, що буде єдиною компенсацією. Щоб мати доступ до Вмісту, який ви вже купили, або пов’язаних служб підтримки, можливо, доведеться створити новий обліковий запис.

7. Музика в Google Play

Вступ. Google Play включає певні пов’язані з музикою товари та послуги, які більш докладно описані далі та іменуються "Музичні продукти""Музичний підписний вміст" та "Послуги музичної шафки".

Музичні продукти та музичний вміст за підпискою. У магазині Google Play можна шукати, переглядати, транслювати, купувати, завантажувати, рекомендувати та використовувати музичний вміст, зокрема аудіо- й відеофайли, фрагменти, кліпи, інформацію про виконавців, оцінки користувачів, відгуки професійних критиків та інші цифрові матеріали (Музичні продукти). Деякі Музичні продукти доступні, якщо придбати підписку (або отримати безкоштовний пробний період) у музичному сервісі Google Play ( "Музичний вміст за підпискою"). Музичні продукти можуть належати компанії Google або її стороннім партнерам чи ліцензіарам і можуть містити водяні знаки або інші вбудовані дані. Пояснення: усі Музичні продукти – це "Вміст", як визначено в розділі 1 вище.

Збережений вміст. Ви можете зберігати цифровий вміст (як-от музичні файли, пов’язані метадані й обкладинки альбомів) у Музичній пам’яті Google Play за допомогою Музичного програмного забезпечення, як визначено нижче ("Збережений вміст"). Пояснення: "Музичні продукти" не включають Збережений вміст. Збережений вміст може містити файли, які ви завантажуєте просто в Музичну пам’ять, і/або файли, які Google "сканує і порівнює" з файлами, які зберігаються локально на вашому пристрої.

Послуги музичної шафки. Google Play може надати Вам доступ до (а) сервера для зберігання музики та пов’язаних файлів даних, зокрема Музичних продуктів та Збереженого вмісту (надалі - "Музичне сховище") та/або (б) прикладних програм (у тому числі, прикладних веб-програм, прикладних програм для персональних комп’ютерів і мобільних пристроїв) і пов’язаних служб, які дозволяють завантажувати, адмініструвати, відкривати та прослуховувати музику через Музичне сховище (надалі - "Музичні програми"). Музичне сховище та Музичні програми надалі в цих Умовах разом іменуються "Послуги музичної шафки". Для уникнення сумнівів, доступ до Збереженого вмісту та Музичного підписного вмісту може надаватися за допомогою одного інтерфейсу користувача.

Використання Сервісів музичної шафки. Зберігаючи Музичні продукти та Збережений вміст у Музичній пам’яті, ви зберігаєте унікальну копію такого вмісту та просите Google зберігати його від вашого імені й робити доступним для вас через обліковий запис Google. Використовуючи Сервіси музичної шафки, ви просите Google надати вам доступ до всіх потрібних функцій і можливостей Сервісів музичної шафки, щоб легко користування Музичними продуктами та Збереженим вмістом. Крім того, використовуючи Музичні продукти та Збережений вміст за допомогою Музичних програм, ви вмикаєте відповідні функції на серверах Google і виконуєте потрібні дії, щоб отримати до них доступ через Сервіси музичної шафки. Ви розумієте, що Google, виконуючи потрібні технічні дії, щоб надавати вам Сервіси музичної шафки, може (а) переносити Музичні продукти та Збережений вміст через різні мережі та на різних носіях і (б) змінювати Музичні продукти та Збережений вміст, щоб вони відповідали технічним вимогам мереж з’єднання, пристроїв, сервісів і медіа. Ви підтверджуєте та гарантуєте Google, що у вас є необхідні права зберігати в Музичній пам’яті Збережений вміст, який ви просите Google завантажити чи зберегти в Музичній пам’яті, і доручаєте Google виконувати дії, описані в цьому розділі.

Скасування покупки музики; відшкодування. Ви маєте право скасувати кожну покупку Музичного продукту в Google (у тому числі музичну підписку) і отримати відшкодування протягом 7 робочих днів із дня, коли цей Музичний продукт став доступним для завантаження чи трансляції. Умови скасування, зокрема для безкоштовних пробних періодів підписки на музику: (і) ви можете будь-коли скасувати підписку протягом безкоштовного пробного періоду (як указано в розділі 5 вище), але (іі) ви втратите право скасувати покупку протягом 7 днів, коли почнеться платний період вашої підписки. Після завантаження чи трансляції будь-якого Музичного продукту, який ви придбали, ви вже не матимете права скасувати покупку цього Музичного продукту (за винятком пошкодженого Музичного продукту). Якщо Google надасть вам відшкодування за музичну підписку, сума відшкодування буде пропорційна терміну підписки, що залишився. Отримавши відшкодування від Google, ви втратите доступ до відповідного Музичного продукту.

Інші служби Google за підпискою. Ви можете отримати доступ до підписки на музику в Google Play у складі підписки на інший продукт Google. Ви також можете отримати доступ до інших підписних продуктів Google у складі підписки на музику в Google Play. Інформація про доступ до таких інших підписних продуктів Google буде надана Вам до того, як Ви придбаєте підписку на музику. Використання Вами Google Play та будь-якого підписного музичного продукту Google Play регулюється виключно цими Умовами, а не умовами, що стосуються інших продуктів Google, зокрема продукту, через який ви отримуєте доступ до підписки на музику в Google Play.

Соціальні рекомендації. Коли ви купуєте Музичні продукти, ви можете ділитися деякими чи всіма Музичними продуктами у своєму профілі Google+, в інших соціальних мережах або на веб-сайтах, які Google схвалює на власний розсуд ("Соціальні рекомендації"). Використання Соціальних рекомендацій має відповідати цим Умовам і будь-яким іншим положенням та умовам, що застосовуються до соціальних мереж і веб-сайтів, на яких ви ділитеся такими соціальними рекомендаціями. Google може обмежувати ваші Соціальні рекомендації. Наприклад, Google може надавати Музичний продукт, пов’язаний із Соціальною рекомендацією, не повністю, а як фрагмент з обмеженою тривалістю.

Права на Збережений вміст. Ви маєте всі права на Збережений вміст, які вам уже належать. Пояснення: згідно з розділом "Умов використання", який називається "Ваш вміст у наших службах", ви не надаєте Google ліцензію на Збережений вміст.

Географічні обмеження. Сервіси музичної шафки та Музичні продукти зараз доступні лише в деяких країнах. Ви погоджуєтеся не надавати неправдиву, неточну або оманливу інформацію, намагаючись видати себе за мешканця такої країни й не намагатиметесь обійти обмеження щодо доступу до Сервісів музичної шафки чи Музичних продуктів.

Дотримання налаштувань. Ви маєте дотримуватися всіх налаштувань або параметрів, які встановлює Google або власник авторських прав у зв’язку з використанням Музичних продуктів. Наприклад, Google або власники авторських прав можуть виправляти помилки в Музичних продуктах, додавати нові функції, змінювати функції безпеки або регіональну доступність Музичних продуктів. Там, де вносяться такі зміни, Музичні продукти можуть автоматично оновлюватися.

Положення третіх сторін. Незважаючи на будь-які протилежні твердження в цих Умовах, треті сторони, які надають Google ліцензію, зокрема, на використання свого музичного або іншого вмісту як Музичних продуктів у магазині Google Play (як-от Постачальники у випадку продажу через агенцію), є призначеними третіми сторонами-бенефіціарами відповідно до конкретних положень цих Умов, які безпосередньо стосуються їхнього Вмісту ("Положення третіх сторін"), і лише в питаннях захисту їхніх прав на такий Вміст. Пояснення: ніщо в цих Умовах не надає третій стороні-бенефіціару права щодо положень, не включених у Положення третіх сторін, зокрема положень або угод, на які посилаються чи можуть посилатися ці Умови.

Програмне забезпечення та дані третіх сторін. Інформацію про програмне забезпечення (зокрема, з відкритим кодом) і дані третіх сторін у Сервісах музичної шафки можна отримати на сторінці https://music.google.com/about/thirdparty.html.

Ліцензії партнерів. Якщо ви хочете дізнатися більше про деяких партнерів, які допомагають нам надавати музику в Google Play, відвідайте цю сторінку.

8. Книги в Google Play

Політика конфіденційності щодо книжок. У Політиці конфіденційності Google Play щодо книжок описано принципи поводження з персональною та певною іншою інформацією, отриманою під час використання Вами Вмісту, який представляє собою книжки (надалі - "Книжковий Вміст ").

Вимоги до пристроїв. Щоб дізнатися про вимоги до системи, зокрема про те, які Пристрої сумісні із Сервісом і як придбати й отримати доступ до Вмісту книг, перегляньте сторінку https://support.google.com/mobile/?p=books_devices.

Оновлення Книжкового Вмісту. Google або власники авторських прав на Книжковий Вміст можуть час від часу оновлювати Книжковий Вміст та змінювати налаштування цифрових прав на нього. Наприклад, Google або власники авторських прав можуть виправляти помилки, додавати нові функції або змінювати параметри безпеки для Книжкового Вмісту. У випадку внесення таких змін доступний для перегляду Книжковий Вміст оновлюється автоматично, крім копій Книжкового Вмісту, завантажених на Пристрій.

Скасування. Ви маєте право скасувати покупку, якщо отримали пошкоджений Вміст, як указано в розділі 6, а також право скасувати угоду для кожної покупки або прокату Вмісту книг у Google і отримати відшкодування протягом 7 робочих днів, відколи Вміст книг став доступним для читання, за винятком прокату Вмісту книг на 24-годинний період, на який не поширюється право скасувати покупку. Коли Google поверне кошти, трансакцію буде скасовано, а ви втратите доступ до відповідного Вмісту книг.

Додаткові обмеження. Продаж Книжок не дає права на використання Книжки з рекламною метою.

Попереднє замовлення.

(a) Якщо ви розміщуєте попереднє замовлення на Вміст книг (коли доступно), угода про покупку й використання цієї вважається виконаною, коли Вміст книг стає доступним у вашому обліковому записі. Після цього ви не можете скасувати попереднє замовлення. Коли Вміст книг стає доступним у вашому обліковому записі, ви отримуєте таке саме право на скасування та відшкодування, як і для іншого Вмісту, який ви купуєте через Google Play.

(б) Якщо ви попередньо замовляєте Вміст книг, він автоматично розміщується у вашій онлайн-бібліотеці, коли стане доступним для читання. Після цього ви оплачуєте покупку.

(в) Ви можете будь-кали скасувати попереднє замовлення до того, як Вміст книг стане доступним для читання (щоб скасувати попереднє замовлення, відвідайте сторінку "Мої замовлення" і дотримуйтеся вказівок). Щоб дізнатися більше, перегляньте умови вище.

(г) У деяких випадках ми змушені скасовувати попередні замовлення (наприклад, ми скасовуємо попередні замовлення в таких випадках: якщо ціна на Вміст книг змінилася в період між розміщенням попереднього замовлення й отриманням доступу до Вмісту книг в обліковому записі; якщо видавець Вмісту книги просить вилучити Вміст книг із продажу; якщо ми не змогли обробити Ваш платіж за Вміст книг; якщо цього вимагає законодавство). У таких ситуаціях ваше попереднє замовлення скасовується.

9. Фільми в Google Play

Вступ. Google Play включає певні відеослужби (надалі - "Відеослужби".) В Умовах Вміст, який можна купити через Відеослужби, іменується “Відеовмістом”.

Скасування. Ви можете скасувати покупку непереглянутого Відеовмісту й отримати відшкодування вартості протягом 7 робочих днів після покупки. Запити на повернення коштів з інших причин мають надсилатися через форму в Довідковому центрі Google Play. Google залишає за собою право на власний розсуд схвалювати або відхиляти запити на повернення коштів після 7 робочих днів.

Способи купівлі. Якщо Ви замовляєте Відеовміст через Службу, Ви можете (і) взяти Відеовміст у найм для необмеженого перегляду протягом строку, зазначеного на сторінці трансакції в момент оплати (надалі - "Період перегляду") та в електронному листі-підтвердженні (надалі - "Орендований відеовмісту") або (іі) якщо надається така можливість, купити Відеовміст для зберігання в цифровій шафці та необмеженого перегляду протягом всього часу, поки Відеовміст знаходиться в цифровій шафці (надалі - "Збережений відеовміст").

Періоди перегляду при наймі. Постановка на паузу, зупинення або перемотування Орендованого відеовмісту не подовжує Період перегляду такого Відеовмісту. Кожна позиція Орендованого відеовмісту може мати свій Період перегляду. Ми покажемо Вам, яким буде тривалість Періоду перегляду, до розміщення Вами замовлення.

Періоди перегляду при купівлі.  Збережений відеовміст можна переглядати необмежену кількість раз, допоки Google матиме право надавати Вам доступ до такого Збереженого відеовмісту (надалі - "Період зберігання"). Постановка на паузу, зупинення або перемотування Збереженого відеовмісту не подовжує Період зберігання. Кожна позиція платного Збереженого відеовмісту може мати свій Період зберігання.

Вимоги щодо перегляду. Ви погоджуєтеся переглядати будь-який Відеовміст тільки на тій території, на якій Google надає доступ для перегляду такого Відеовмістпоу. Відеовміст можна переглядати в таких режимах: (1) онлайн, під’єднавшись до Інтернету та виконавши вхід в обліковий запис Google, або (2) офлайн на попередньо авторизованому Пристрої. Необхідно мати доступ до Інтернету, щоб авторизувати Пристрій для перегляду Відеовмісту.

Обмеження для Пристроїв у випадку найму. Ви можете переглядати оплачений Вами Орендований відеовміст одночасно тільки на одному Пристрої (онлайн або на авторизованому Пристрої офлайн).

Обмеження для переглядів у випадку купівлі. Збережений відеовміст: (1) одночасно Ви можете переглядати тільки один потік кожного Збереженого відеовмісту, (2) одночасно Ви можете переглядати до 3 потоків Збереженого відеовмісту зі своєї шафки, (3) Ви можете авторизувати до 5 Пристроїв для одночасного перегляду Збереженого відеовмісту офлайн, а щоб авторизувати додаткові пристрої, Ви повинні скасувати авторизацію одного з цих 5 Пристроїв, (4) Ви можете авторизувати той самий Пристрій тричі протягом 12 місяців і скасувати авторизацію того самого Пристрою двічі протягом 12 місяців, (5) Ви можете скасувати авторизацію не більше 2 Пристроїв для перегляду офлайн кожні 90 днів, (6) Ви можетеавторизувати не більше 3 облікових записів Google на одному Пристрої.

10. Періодичні видання в Google Play Кіоску

Цей розділ стосується продажів періодичних видань (вмісту журналів і новин) у Google Play Кіоску, а не періодичного вмісту, який надається в інших додатках Android.

Знижка за наявності підписки на друковане видання. Деякі Постачальники періодичних видань дозволяють придбати підписку на періодичний Вміст у Google Play за зниженою ціною, якщо ви вже підписалися на друковану версію. Якщо ви скасуєте підписку на друковану версію періодичного видання або термін дії підписки закінчиться, а ви його не продовжите, ваша підписка зі знижкою на цей Вміст у Google Play автоматично скасовується.

Повернення коштів. Якщо вам надається відшкодування, Google може повернути кошти за весь термін або лише за Вміст, не отриманий упродовж решти періоду підписки. Коли Google відшкодує кошти за весь період або за неотриманий Вміст періодичного видання, ви втратите доступ до відповідного періодичного Вмісту. Якщо періодичний Вміст більше не доступний у Google Play (наприклад, якщо видання закрилося чи його придбав інший видавець, який не надає періодичний вміст для Google Play), Google відшкодує кошти (за весь поточний період підписки або лише за Вміст, не отриманий протягом поточного періоду).

Інформація, яку Google надає видавцям періодичних видань. Якщо ви купуєте в Google Play підписку на періодичне видання на будь-який період, Google може повідомити ваше ім’я, електронну адресу, поштову адресу й унікальний ідентифікатор видавцеві періодичного видання. Якщо ви підписалися на періодичне видання, Google також може надати видавцеві вашу історію перегляду цього видання. Google погоджує з видавцем періодичного видання, що він буде використовувати цю інформацію відповідно до своєї політики конфіденційності. Коли ви купуєте підписку, ви зможете відмовитися від повідомлень видавця, які не стосуються цієї підписки, і від рекламних повідомлень третіх сторін. Якщо ви купуєте в Google Play один випуск журналу, Google може надати ваш поштовий індекс видавцеві журналу. Ми також повідомляємо видавцям періодичних видань інформацію про покупки періодичних видань.

Підтвердження підписок на друковані версії. Якщо ви отримуєте доступ до підписки в Google Play Пресі через наявну підписку на друковану версію періодичного видання того самого видавця, ми можемо попросити стороннього постачальника послуг підтвердити вашу підписку на друковану версію видання цього видавця, а також попросити вас надати певну інформацію, пов’язану з підпискою на друковану версію. Google використовуватиме цю інформацію відповідно до Політики конфіденційності Google.

Скасування. Окрім права скасувати покупку, якщо ви отримали пошкоджений Вміст, як указано в розділі 6, ви маєте право скасувати підписку на періодичне видання. Докладніше про це читайте в розділі 5.