Satura vērtējums
Piemērots personām no 3 gadu vecuma
Ekrānuzņēmuma attēls

Par šo lietotni

Iegūtā informācija nāk no statistikas datu vākšanas. daudzus gadus Esmu daudzkārt analizējis datus, apstrādājot tos, atkal pieļaujot kļūdu pēc kļūdas. Līdz tas tiek filtrēts un kristalizēts lietotnē Augstu rezultātu futbola padomi Veidotāji plāno sasniegt labākos iespējamos rezultātus. un apstrādātie konkurenti Iespēja gūt vārtus un iegūt augstu rezultātu kā analīzes vadlīnijas tiem, kas lejupielādē un izmanto šo lietotni. un padariet futbola skatīšanos jautrāku. Turpmāk ražošanas komanda regulāri atjauninās lietotni.

***********

Ko saņems skatītājs: Konkurenti, kuriem ir iespēja gūt vārtus, pirmais augstākais, otrs augstākais, ar precizitāti vairāk nekā 90%.

***********

Jautri paņēmieni rezultatīva futbola skatīšanai.

1. Izvēlieties pāri High Football Tips vai VIP lietotnē, lai atcerētos spēles laiku.

2. Piemērs: Sacensības sākas 21:00.
Pagaidiet 10-15 minūtes, līdz būs pagājis sacensību laiks (21:15) Pirmā augstā cena būs ap 0,75.

Augsti futbola padomi: pirmais puslaiks, gaidiet cenu 0,75 vai 0,5 (nedrīkst gūt vārtus)
Pirmajā puslaikā bija vārti. uzreiz pārspēs cenu

3. Pirmajā puslaikā rezultāts 0-0
Otra puse
Pagaidiet 10-15 minūtes, līdz paiet sacensību laiks Nākamā augstākā cena būs ap 1 vai 0,75.

Augsti futbola padomi: 2. puslaiks, gaidiet, līdz cena būs 1 vai 0,75 vai 0,5 (nedrīkst gūt vārtus)