10 mln+
Allalaadimised
Sisu reiting
Kõik
Nautige seda mängu Google Play Passi tellimusega tasuta – lisaks saate juurdepääsu veel sadadele mängudele ilma reklaamide ja rakendusesiseste ostudeta. Lisateave

Teave mängu kohta

Ajutreeningu mängud – ajumängud täiskasvanutele. Ajutreener meelemängudega aju treenimiseks. Tehke ajutest, tehke ajuharjutust ja hoidke oma aju vormis. Aju turgutaja kindlasti! Aidake parandada lühiajalist mälu, keskendumisvõimet, keskendumist, kiirust ja täpsust.

1) Multitegumtöö oskus: -

Suurendage oma aju multitegumtöö võimet, mängides seda. Küsimused kuvatakse korraga kahel paneelil. Taseme lõpetamiseks peate saavutama sihtskoori, suuttes mitte kaotada 3 võimalust ühelgi paneelil ja 1 minuti jooksul... Proovige igal tasandil saada maksimaalne punktisumma.

2) Kiire otsingu oskus:

Suurendage oma ajuotsinguoskusi, mängides seda. Lõhkeke pallid suurest arvust madalale ajapiiranguga. 5 sekundit trahvi iga vale kliki eest.

3) Matemaatikaoskus: lisage, lahutage ja korrutage numbreid kiiresti õhupallilahendajas. Mängu eesmärk on õige vastusega õhupallid poputada.

4) keskendumisoskus:
Suurendage oma tähelepanu, kontrollides oma tähelepanu. Number kuvatakse kiire tempoga. Puudutage ekraani pärast iga numbrit, välja arvatud see, et ärge puudutage numbrit kinni pidama.

5) Värv vs aju
Värvide loend kuvatakse mõneks sekundiks ja värve segatakse, jätke värvid meelde, keskendudes enne segamist, ja korraldage need samas järjekorras, lohistades üksusi

6) Mälu võimsus
Pidage meeles objektid, mida kuvatakse vaid paar sekundit, ja sisestage need uuesti samas järjekorras.
See harjutus seab teie mälu jõule väljakutsuvalt proovile

7) Vasak vs parem aju
Vasaku ja parema aju tasakaalustamine on väga oluline, selle mängu mängimine treenib teie aju tegevusi tasakaalustama

Kui te pole oma tulemustega rahul, mängige seda mängu iga päev 5-10 minutit. Võite näha paremaid tulemusi.
Värskendatud:
5. veebr 2024

Andmete ohutus

Ohutus algab sellest, et mõistaksite, kuidas arendajad teie andmeid koguvad ja jagavad. Andmete privaatsuse ja turvalisuse tavad võivad olenevalt kasutamisest, piirkonnast ja vanusest erineda. Selle teabe esitas arendaja ja seda võidakse aja jooksul värskendada.