Apie šią programą

Vaizdų programa telefonams ir mobiliesiems įrenginiams iš vieno didžiausių klubų
pasaulis.
„Rangers Football Club“ yra futbolo klubas Glazgo mieste, Škotijoje. Įkurta
1872 m. ji rungtyniavo Škotijos pirmenybėse – aukščiausio lygio lygoje šalyje. Nuo 1899 m. vadovavo
savo žaidimus Ibrox stadione, esančiame miesto pietvakariuose.
„Rangers“ yra iškovojęs daugiau titulų ir čempionų tritaškių nei bet kuris kitas pasaulio klubas
pasaulio, 55 kartus laimėjo Škotijos čempionatą, 34 kartus laimėjo Škotijos taurę ir
Škotijos lygos taurę iškovojo 27 kartus ir per tą patį sezoną laimėjo visas tris varžybas
septynis kartus. „Rangers“ buvo pirmasis britų klubas, patekęs į finalinį sezono turnyrą.