Snímka obrazovky

Informácie o aplikácii

Grêmio Stickers je aplikácia pre nálepky pre jeden z najväčších klubov v Brazílii, gigantický futbalový Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense. Táto aplikácia je bezplatná a neoficiálna.

Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense (známy len ako Grêmio a jeho skratka je FBPA) je brazílsky futbalový klub z mesta Porto Alegre, Rio Grande do Sul, ktorý založil 15. septembra 1903 Candido Dias da Silva. Je považovaný za jeden z najväčších klubov v Brazílii a Južnej Amerike. Jeho farby sú modrá, čierna a biela. Klub má prezývky Immortal Tricolor, Tricolor dos Pampas, Tricolor Gaúcho, Rei de Copas a Clube de Todos.

Už trikrát sa stal majstrom Copa Libertadores da América, čo z neho robí brazílsky klub s najväčším počtom úspechov v tejto súťaži, spolu s Palmeiras, São Paulo a Santos a v dvoch ďalších príležitostiach vice. Bol to prvý klub mimo juhovýchodného regiónu, ktorý vyhral tituly kontinentálneho a svetového rozmeru, pričom sa stal majstrom Ameriky a sveta v roku 1983. Je tiež dvojnásobným šampiónom Recopa Sul-Americana, pričom tento turnaj vyhral zakaždým. hral. Vyhralo tiež dva Campeonato Brasileiro Série A, jeden Campeonato Brasileiro Série B, päť Copa do Brasil a jeden Supercopa do Brasil, ako aj jeden Copa Sul a jeden Campeonato Sul-Brasileiro. Na celoštátnej úrovni vyhral štyridsaťjedenkrát v Campeonato Gaúcho, trikrát v Recopa Gaúcha a raz v Pohári FGF. Klub obsadzuje v roku 2021 tretie miesto v rebríčku CBF a rovnaké miesto v rebríčku Conmebol.