За всички възрасти
Екранна снимка

Всичко за тази игра

Настолна игра на хокейни игри вече е достъпна безплатно. Настолната игра Hockey Games е много предизвикателна хипер ежедневна игра. Това е забавна и пристрастяваща настолна игра. Има уникално и предизвикателно игрово изживяване.

Vichitra Games пуска още една настолна игра. Световната купа по хокей на трева е на вратата. Кой отбор ще спечели купата по хокей? Можете да играете този невероятен спорт сега на мобилния си телефон.

Характеристики на хокейните игри
1. Предизвикателна хокейна настолна игра
2. Хипер ежедневна игра офлайн и без wifi
3. Играйте на предварително създадена купа или създайте своя персонализирана купа и играйте целия турнир

Играта на хокей е много интересна. В тази настолна игра Ние създадохме хокейното игрище на дъската. Използвайте силата и смените разумно, за да спечелите играта. В нокаут игрите потребителят ще трябва да играе, докато има един победител.
Това е игра за един играч, която може да се играе офлайн без интернет и без wifi.
Хокейните игри са популярни в Индия, Австралия, Обединеното кралство, Холандия, Германия, Пакистан и много други страни. В тази настолна игра можете да изберете своя отбор от 40 хокейни нации.

В тази игра можете да играете приятелски хокеен мач между всеки от 40 отбора. Можете да играете на световно първенство по хокей 2023 г. и също така можете да създадете свое собствено световно първенство по хокей, като изберете произволни 16 отбора от наличните 40 хокейни отбора.

Присъединете се към хокейните игри сега, изтеглете тази пристрастяваща настолна игра и се опитайте да спечелите купата.
Актуализирано на
2.01.2023 г.

Безопасност на данните

Безопасността започва с разбирането на това, как програмистите събират и споделят данните ви. Практиките за поверителност и сигурност на данните може да варират в зависимост от употребата от ваша страна, региона и възрастта ви. Тази информация е предоставена от програмиста и той може да я актуализира с течение на времето.

Новите неща

1. Minor UI Usability changes