Ekraanipilt
Ekraanipilt
Ekraanipilt

Teave mängu kohta

Lumememmed varastavad jõulukinke! Jõuluvana peab kingitusi kaitsma! Ütle talle, kuhu liikuda, kui ta lumememmede vastu lumepalle tulistab!
Pikaajaline vilkuv Esitleb uute lumepalliheitjate hankimiseks või efekti aktiveerimiseks.

Jõuluvana kaitseb jõulupuud on lihtne ja argine ülalt-alla tulistamismäng, kus saate juhtida jõuluvana, et võita lumememmede varastamine. Mängu saab mängida ainult ühe käega, sest jõuluvana sihib ja tulistab automaatselt. Peate teda ümber jõulupuu juhendama, korjama varastatud kingitused, et need puu juurde tagasi viia, või koguma jõuallikaid. Võimsused võivad sisaldada lumepallilaskmise relvi, nagu haavlipüss, kuulipilduja, snaipripüss, tuld ja mullipuhur, või selliseid efekte nagu sprint, aegluubi või lumememmede liikumist aeglustavad efektid.

Kõlab lihtsalt, eks? Esialgu on küll. Iga taseme esimesed 5 minutit on rahulikud ja lõõgastavad, kuid iga minuti järel muutub lumememmede rünnak tugevamaks ja lõpuks jooksevad nad sinust üle ja varastavad kõik sinu kingitused. Mäng sobib suurepäraselt kiireks lõbutsemiseks, kui teil on aega vaid paar minutit. Kui pühendud pikemale seansile, võib mäng pakkuda mõistlikku väljakutset, võimalust proovida erinevaid strateegiaid, lihtsat varude haldamist, reflekside ja vastupidavuse testi. Raskused kasvavad pidevalt kuni punktini, kus lumememmed tungivad läbi teie kaitsemehhanismide.

Mida saate selle vastu teha? Hallake oma kohalolekut tasemel, kohanege lumememmede käitumisega. Püsige puu ümber, kui lumememmed suurte rühmadena tormavad, ja kasutage nende eemalhoidmiseks lähirelvi. Rahulikel hetkedel kasutage kaugmaa relvi ja koguge võimendusi tasemele, et hoida ära järgmine rünnak. Hallake oma relvade laskemoona, et saaksite alati kasutada igas olukorras parimat relva. Improviseerige lumememmede käitumise ja kogunenud Power-Upide järgi, et lüüa rekordeid.

Saavutused ja edetabelid
Mängus on 20 saavutust, mille nimel võidelda, ja edetabeleid igal tasemel, kus saate võistelda oma sõprade või maailmaga. Püüdke saavutada kõrgeimaid punkte ja pikima aegu kõigil neljal tasemel.

Visuaalid
Tänu Low-Poly disainistiilile saab mäng hõlpsasti esitada suurepäraseid ja fantaasiaelemente koos tohutu hulga visuaalsete efektidega mängus. Lihtsustatud mudelid annavad igale mänguelemendile hästi äratuntava ilme ja jätavad intensiivsete visuaalsete efektide arvutamiseks rohkem jõudlust. Iga seansi ajal muudab reaalajas dünaamiline välk iga hetke mängu ajal ainulaadseks. Valgustingimused, värvid ja varjud muutuvad jõulupuu kaitsmisel pidevalt. Tuul ja udu kohandavad dünaamiliselt kellaaega ja lumememmede pealetungi raskust, et sündmusi veelgi intensiivsemaks muuta.
Graafikasätted on suurel määral skaleeritavad. Madala jõudlusega seadmed suudavad mängu käivitada kõige madalamate seadetega, samas kui kõrgeimad seaded võivad tõesti särada suure ekraaniga tipptasemel seadmes.

Üldiselt
Jõuluvana kaitseb jõulupuud võib pakkuda kiiret, rahulikku ja lõõgastavat seanssi. Kui aga soovite saada tasemel parimaid tulemusi ja pikimaid aegu, võite sattuda intensiivsesse meelelahutusse ja teil on selleks suurepärane väljakutse. Tasemel sessioon võib kesta 5-10 minutit, kuid kui sa tõesti pingutad, võid elada kuni 20-25 minutit või isegi rohkem, kui mängu kiirus ja intensiivsus on nagu adrenaliinilaks. Kõik täiendused ja saavutused saab avada umbes 6–8 tunniga. Need tunnid võivad kiiresti mööduda tänu armsale ja rõõmustavale visuaalide ja heli esitusele. Nelja taseme erinevused ja väike, kuid õiglane juhuslikkus lumememmede käitumises tagab, et iga seanss erineb eelmisest mängust.
Värskendatud:
26. dets 2021

Andmete ohutus

Ohutus algab sellest, et mõistaksite, kuidas arendajad teie andmeid koguvad ja jagavad. Andmete privaatsuse ja turvalisuse tavad võivad olenevalt kasutamisest, piirkonnast ja vanusest erineda. Selle teabe esitas arendaja ja seda võidakse aja jooksul värskendada.