Nekada se napojnica davala samo u restoranima i možda za određene usluge. Danas je davanje napojnica postalo dio svake društvene transakcije bez obzira na sve. Nije važno je li napojnica zaista opravdana, ekran se jednostavno pojavi. Ali što je sa mnom? - pitate se. Zašto sam ja isključen iz ove "kulture davanja napojnica"?
Dobre vijesti! Sada ste, uz aplikaciju Tips Please, dio nje! Preuzmite aplikaciju na svoj telefon i pripremite se. Sljedeći put kada držite vrata otvorena, pokupite ispušteni predmet, pohvalite nečiju odjeću, a oni kažu "Hvala!", umjesto "Nema na čemu", možete pokazati aplikaciju i reći "Naravno, biste li imali išta protiv?" i sudjelovati u razvijajućoj "kulturi napojnica"... ili se barem pretvarati.
Saznajte više o ovoj aplikaciji ovdje: https://formidableengineeringconsultants.com/?p=978