Ocjena sadržaja
Svi
Slika snimke zaslona

O ovoj aplikaciji

Pratite rezultat dok igrate ili gledate omiljenu utakmicu s ovom aplikacijom za praćenje sportskih rezultata za Android telefone, tablete i pametne satove.

Svi Sports Score Keeper je izvrstan alat za sportaše, trenere, učitelje, roditelje i čak se mogu koristiti za ocjenjivanje službenih utakmica.

Svi Sports Score Keeper iznova pronalaze rezultat s "swipe away" / "prema sebi" konceptu: jednostavno prijeđite prstom od sebe (zamahnite prema gore) da biste dali bod protivniku; ili povucite prema sebi (povucite prema dolje) kako biste sebi dali točku. Svi se rezultati automatski izračunavaju i dostupni su vam na prvi pogled uz prikaz "uvijek na". Funkcije poništavanja i poništavanja olakšavaju poništavanje pogrešno dodijeljenih bodova ili potpuno poništavanje rezultata kako bi se započela nova utakmica.

- Fistball,
- Jednostavno bodovanje - za jednostavno bodovanje ciljeva, bodova itd.

Svaki od sportova, ako je podržan, ima opcije za odabir koliko igara / setova se podudaraju. Svaki izbor djeluje na "najbolji način". Dakle, ako odaberete 5 setova u teniskom meču - pobjednik će biti prvi igrač koji osvoji 3 seta.

U squashu možete promijeniti bodovanje između modernog (PARS) i engleskog sustava.
U Modernom sustavu bodovanja - igre se igraju do 11, a igrači moraju pobijediti s dva jasna boda. To jest, ako rezultat dosegne 10-10, igra se nastavlja sve dok jedan igrač ne pobijedi za dva boda.
U engleskom sustavu bodovanja - prvi igrač koji dosegne 9 bodova pobjeđuje u igri. Međutim, ako rezultat dosegne 8–8, igrač koji je prvi stigao do 8 odlučuje hoće li se igra odigrati na 9, ili na 10. Ako igrate do 9 i bilo koji od igrača dosegne 9 bodova, swipe lijevo da biste završili igru, a nova igra će se automatski pokrenuti. Ako igrate do 10 - nastavite ocjenjivati ​​kao i obično prelaskom gore / dolje.

Podrška za sustav bodovanja za 11 ili 21 točku u stolnom tenisu.

Ostale značajke uključuju:
 - Pohranjivanje rezultata s konceptom "otrgnite se / prema sebi"
 - Automatsko izračunavanje rezultata
 - Podrška za tie break u tenisu (na 6/6 skup bodova) (PRO)
 - Pro Set opcija za tenis - odigrajte 8 igara u setu umjesto 6 sa tiebreakom od 7 bodova kada je set vezan za 8 igara svaki (PRO)
 - Alternativni bodovi za posljednji / odlučujući set u tenisu (PRO)
 - Podrška za dvojku u tenisu i drugim sportovima
 - Mogućnosti za promjenu broja setova / igara tijekom utakmice. (PRO)
 - Odabir sustava za Squash (moderan ili engleski) (PRO)
 - Odabir sustava bodovanja za stolni tenis (11 ili 21 točku) (PRO)
 - Mogućnosti za promjenu načina bodovanja zadnjeg / odlučujućeg skupa u tenisu (tiebreak s 7 ili 10 točaka) (PRO)
 - Neograničeno bodovanje u jednostavnom načinu rada (PRO)
 - Mogućnost ograničenja rezultata u jednostavnom načinu rada (PRO)
 - Poništi - poništi korak po korak svaku točku (PRO)
 - Haptička povratna informacija - sat vibrira kako bi potvrdio vaš unos (PRO)
 - Način rada u okruženju - za spremanje zaslona i baterije (PRO) (samo za nošenje)
 - Mogućnosti za uključivanje / isključivanje haptičke povratne informacije i ambijentalnog načina (PRO)
 - Opcije za prikaz trenutnog vremena i / ili vremena utakmice na glavnom zaslonu za bodovanje (PRO)