Képernyőkép

Az alkalmazásról

A CLUB AMERICA háttérképek legjobb alkalmazása, Mexikó legjobb csapata, itt találja a frissített, kiváló minőségű háttérképeket, az eszközre való mentési lehetőséget, az alkalmazás súlya lényegesen kisebb, mint a többi alkalmazásé. megtalálja

A Club America-ról
A Club América az egyik legnépszerűbb futballcsapat Mexikóban és Latin-Amerikában. 1916-ban alapították Mexikóvárosban, és története során számos címet nyert. A csapat az Estadio Aztecában játszik, Mexikó legnagyobb stadionjában, amely több mint 87 000 néző befogadására alkalmas.

A Club América nagyon sikeres csapat a Liga MX-ben, Mexikó profi labdarúgó-bajnokságában. 13 alkalommal nyerték meg a bajnoki címet, ezzel a liga történetének második legtöbb bajnoki címet szerzett csapata. Ezen kívül a csapat 7 Copa MX címet, 6 Concacaf Bajnokok Ligája címet és 1 Copa Interamericana címet nyert.

A Club América sikere nagyrészt a támadójáték filozófiájának és a nézők vonzerejének köszönhető. A csapat agresszív játékstílusáról ismert, a gyors és ügyes játékosok folyamatosan keresik az ellenfél kapuját. A Club América a Club Deportivo Guadalajara-val, Mexikó egyik legnépszerűbb csapatával való rivalizálásáról is híres. A két csapat közötti klasszis az év egyik legjobban várt mérkőzése, és mindig nagyszámú szurkolót vonz.

Az 1970-es években a Club América aranykorát élte, számos bajnoki címet nyert, és Mexikó legnépszerűbb csapata lett. A csapatot a legendás argentin edző, Carlos Reinoso vezette, és olyan játékosok voltak, mint Enrique Borja, Cristóbal Ortega és Leonardo Cuéllar. A Club América ebben az időszakban kétszer nyerte meg a Concacaf Bajnokok Ligáját.

Az 1980-as és 1990-es években a Club América továbbra is versenyképes csapat maradt, bár nem érte el azt a sikert, mint az előző évtizedben. Ezekben az években a csapatnak olyan tehetséges játékosai voltak, mint Carlos Hermosillo, Zague és Cuauhtémoc Blanco.

A 2000-es években a Club América ismét a mexikói labdarúgás meghatározó csapatává vált. Az argentin edző, Ramón Díaz irányításával a csapat két bajnoki címet nyert, és többször bejutott a Concacaf Bajnokok Ligája döntőjébe. A Club Américában olyan világklasszis játékosok is szerepeltek, mint Claudio López, Pavel Pardo és Cuauhtémoc Blanco.

Az elmúlt években a Club América versenyképes csapat maradt a Liga MX-ben. A csapat számos bajnoki címet nyert az argentin edző, Ricardo La Volpe és a mexikói Miguel Herrera irányításával. Emellett a Club Américának olyan kiváló játékosai voltak, mint a kolumbiai Roger Martínez, az ecuadori Renato Ibarra és a mexikói Diego Lainez.

A pályán kívül a Club América arról ismert, hogy az egyik legnépszerűbb és legvitatottabb csapat Mexikóban. A csapatnak országszerte nagy számú rajongója van.