Baboon - Porosit Online

SHQIP;

Baboon u ofron përdoruesve menutë e restoranteve më të mirë në Tiranë e në Shqipëri në shërbimin taksi. Eksperienca e porositjes online jo vetëm që lehtëson zgjedhjen tuaj, por ju jep mundësinë të provoni shijet e kuzhinave të ndryshme vendase dhe të huaja. Duke instaluar Baboon në smartphone-in tuaj eleminoni broshurat e ndryshme, telefonatat, gabime në porosi, çmimet e gabuara etj. 

Si funksionon Baboon?

1. Vendosni adresën dhe kërkoni restorante pranë zonës

2. Zgjidhni ushqimin, dërgoni kërkesën dhe njihuni me kohën e dorëzimit.

3. Paguani dhe shijoni zgjedhjen tuaj.

BABOON ALBANIA është i vlefshëm për momentin vetëm në Tiranë. Nëse nuk e gjeni qytetin tuaj mos u mërzisni, do të vijmë shumë shpejt!

Baboon ofron:
• Promocione dhe ulje ekskluzive për klientët besnikë;
• Kryerjen e një porosie të re ose thjesht ripërsëritje nga historia e ruajtur në aplikacion;
• Gjetje të saktë të vendndodhjes përmes shërbimit GPS;
• Konfirmim online prej restorantit të përzgjedhur;
• Marrjen e aplikacionit Falas;

· Në Baboon do të gjeni këto kuzhina: Tradicionale, Greke, Italiane, Japoneze, Meksikane, Kineze, Turke, Indiane etj.
· Restorantet më të famshme që mund të gjeni në Baboon janë: Restorant Floga, Restorant Berlin, Restorant Piceri Amantia, Serendipity The Mexican, Opium, Trattoria Italiana, Nama Sushi, Greek Original Souvlaki, Goodys, Kungfu Express, Vila Ferdinand, Pastaria, etj.

BABOON ALBANIA renditet në Top 5 aplikacionet më të përdorura në Ballkan, të cilat janë:
1. My Vodafone
2. Komisariati Dixhital
3. Baboon
4. Shiko TV shqip
5. Shfleto filma me titra shqip

Së shpejti do jetë e disponueshme porositja e ushqimit me aplikacion në Durrës, Shkodër, Vlorë dhe Kosove.
Read more
4.6
606 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
August 3, 2018
Size
16M
Installs
10,000+
Current Version
3.1.5
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Info, Digital Purchases
Permissions
Offered By
BABOON
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.