CNA | City News Albania

Agjensia e lajmeve CNA (City News Albania)
INFORMOHU TANI!
Më shpejt se kudo
Më saktë se kudo
Me shumë se kudo
Denoncime ekskluzive, investigime, analiza dhe opinione, sporti dhe bota e show nga një staf gazetarësh profesionistë.
CNA.al PA CENSURE!
Read more
Collapse
5.0
5 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 6, 2019
Size
5.1M
Installs
100+
Current Version
1.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
CodeIT sh.p.k
Developer
Rr. Reshit Collaku, P.23, SH.1, K.2, Ap.4, Tirana, Albania
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.