TV 7 Albania

Contains Ads

TV 7, Vizioni pozitiv i shqiptarëve është një kanal i ri dhe unik që përmban programe dhe filma frymëzues më shumë se cdo kanal tjetër. Mësime, filma për fëmijë e të rritur, dokumentarë, programe televizive dhe shërbesa.

Version 2.0

1. New Material Design - Changed
2. Fixing Menu Font size
3. faster video open
4. Compile with New SDK Version API 28
5. Bug Fixes
6. Chrome Cast Included
7. Removed Ads
Read more
Collapse
4.4
50 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

1. New Material Design Changed
2. Fixing Menu Font size
3. Faster video open
4. Compile with New SDK Version API 28
5. Chrome Cast
6. No Ads
7. Bugs Fixed
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 5, 2018
Size
19M
Installs
1,000+
Current Version
2.0
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
sednacast.com
Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.