KUIK - Dërgo para menjëherë

Everyone
38

Nëpërmjet KUIK mund të jepni e merrni para në kohë reale…FALAS. Ju duhet vetëm numri i telefonit të marrësit të parave. Dërgoni dhe merrni para nga njerëzit që njihni nëpërmjet KUIK, përmes bankës tuaj. Paratë dërgohen direkt në llogarinë bankare të marrësit dhe mund të përdoren menjëherë.

I thjeshtë, i shpejtë dhe 100% i sigurtë.

Ju mund të regjistroheni në KUIK në bankë ose online.

Si funksionon:
Merr dhe jep para me KUIK në pak hapa:
1 - Vendos shumën
2 - Zgjidh kontaktin që do i dërgosh para
3 - Shkruaj një mesazh për marrësin e parave, nëse dëshiron
4 - Vendos PIN ose Fingerprint
U KRYE!

Gjithashtu, përmes KUIK ju mund të kontrolloni balancën e llogarisë, historikun e transaksioneve, etj.
Transfertat përmes KUIK kryhen në kohë reale, dhe paratë e transferuara janë menjëherë të disponueshme në llogarinë bankare të marrësit. Për çdo transfertë të suksesshme, si dërguesi ashtu edhe marrësi, do të marrin konfirmim nga aplikacioni.

Të dhënat tuaja ruhen në mënyrë të sigurtë, transaksionet janë të gjurmueshme në çdo hap dhe të garantuara në terma cilësie. Ju informoheni për çdo hap të kryerjes së transaksionit.


- - -

With KUIK you can send and receive money instantly…and it’s FREE. All you need is the recipient’s phone number. Money is sent to and received from people you know through KUIK, and most importantly through your bank. Money are sent directly to the bank account of the receiver and can be used immediately.

Simple, fast, and 100% secure.

You can enrol for KUIK at the bank or online.

How it works

Pay and be paid, in a few clicks with KUIK:
1 - Insert amount
2 - Select the contact who will receive the money
3 - Include a message for the recipient, if you wish
4 - Insert your PIN or Fingerprint
DONE!

Also, through KUIK, you can check your bank balance, transactions history, etc.

Transfers through KUIK are executed in real time, and the transferred funds are readily available at the recipient’s bank account. For each successful transfer, both sender and recipient shall receive a confirmation form the application.

Your data is stored safely, the transactions are traceable in every step and quality guaranteed. You are informed on each step during the execution of the transaction.
Read more
Collapse
4.1
38 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Bug fixes and performance improvements.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 29, 2021
Size
11M
Installs
10,000+
Current Version
1.9.40
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MPAY
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.