Për lajme të këqija mendojnë të gjithë portalet e tjera. Bëj subscribe dhe merr lajme të mira, cfarë ndodh në Shqipëri, mesazhe frymëzuse, histori suksesi, informacione etj.
Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Permiresime ne performance
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 5, 2019
Size
15M
Installs
10+
Current Version
0.0.10
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Gremza
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.