PuantajPlus

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

PuantajPlus

PuantajPlus çevrimiçi çalışan bir puantaj ve iş takip uygulamasıdır. PuantajPlus ile personellerinizin puantaj ve hesaplarını, aldığınız işlerin hesaplarını, verdiğiniz işlerin ve iş verdiğiniz kişilerin hesaplarını kolayca tutabilirsiniz.
Toplu puantaj girişi ile kolayca puantaj ekleyebilirsiniz. Bir personele de geriye dönük toplu puantaj ekleyebilirsiniz.

Aldığınız projede yapılacak işleri ve tutarlarını kalem kalem ekleyebilir böylece hangi işin hangi fiyata yapıldığını takip edebilirsiniz. Proje için teklif mektubu oluşturabilir ve iş sahibine pdf-excel olarak sunabilirsiniz.

Verilen Projeler bölümünde projede yapılacak işleri yüklenicilerinize verebilirsiniz. Hangi yüklenicinin hangi projede hangi işi yapacağını takip edebilir ve ödemelerinizi girebilirsiniz.
Uygulama içerisindeki Tüm gelir ve giderleriniz kasa hesaplarından yapılacağından bütçenizi her zaman kontrol altında tutarsınız.

Ayrıca personelleriniz de uygulama üzerinden kendi hesaplarını gözlemleyebilirler.

Bulut Teknolojisi
PuantajPlus verilerini bulut ortamında saklar. Otomatik yedeklenen sunucular ile verileriniz her zaman güvende kalır.

Çoklu Kullanıcı
PuantajPlus Hesabınıza alt kullanıcılar ekleyebilir ve bu kullanıcılara kullanım izinleri ekleyebilirsiniz. Bu kullanıcılar aynı hesabı sizin belirlediğiniz izinler dâhilinde kullanabilirler.

Çapraz Platform
PuantajPlus uygulamasını her hangi bir cihaza bağlı kalmadan Web, ios ve android uygulamalarıyla farklı cihazlarda kullanabilirsiniz.

Çapraz Kullanım Benzerliği
Web ve Mobil uygulamamız aynı görsellik ve kullanıma sahiptir. Bu yüzden cihazlar arasında farklılık göstermez. Göz aşinalığınızı ve el alışkanlığınızı kaybetmezsiniz.

PuantajPlus Beklediğinizden ve burada yazabildiğimizden çok daha fazlasını sunuyor.
ScoringPlus

NoktatajPlus is an online payroll and job tracking application. With PointstajPlus, you can easily keep the accounts and accounts of your staff, the accounts of the jobs you have received, the jobs you have given and the people you give employment to.
You can easily add payrolls with collective payroll entry. You can also add retrospective scoring to a staff member.

You can add item by item and the amount of work to be done on the project you bought, so you can track which work is done at what price. You can create a proposal letter for the project and submit it to the business owner as pdf-excel.

In the Given Projects section, you can give the work to be done on the project to your contractors. You can follow which contractor will do what work in which project and enter your payments.
Since all your income and expenses within the application will be made from cash accounts, you always keep your budget under control.

In addition, your staff can observe their own accounts through the application.

Cloud Technology
PointtajPlus stores its data in the cloud. Your data always stays safe with automatically backed up servers.

Multi User
You can add sub-users to your NoktatajPlus Account and add usage permissions to these users. These users can use the same account within the permissions you specify.

Cross Platform
You can use the NoktatajPlus application on different devices with Web, ios and android applications regardless of any device.

Cross Usage Similarity
Our web and mobile applications have the same visuality and usage. So it does not differ between devices. You will not lose your eye familiarity and hand habit.

NoktatajPlus offers much more than you expect and can write here.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Hata düzeltmeleri yapıldı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 20, 2021
Size
28M
Installs
10,000+
Current Version
5.0.0
Requires Android
5.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
Abrans
Developer
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.