Bilgiler: Genel Kültür Bilgi Yarışması,İnternetsiz

Everyone
Family Friendly
83
Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Bilgiler Bilgi Yarışması uygulaması ile kendinizi test edin.

İnternet bağlantısı gerektirmeyen uygulamamızın gözü yormayan modern arayüzü ile sorulara cevap verirken hem eğlenecek hemde bilginizi arttırabileceksiniz.İsterseniz bildiğiniz ve başkalarının bilmediğini düşündüğünüz bilgileri soru olarak sorarak yarışan herkese eğlenceli bir şekilde öğretebilirsiniz.Reklam içermeyen uygulamamız ile sizi rahatsız edecek veya telefonunuza zarar verecek vey telefonunuzu yavaşlatacak gereksiz uygulamalar indirmenize gerek yok.

Sahip olduğu Genel Kültür,Spor,Fen,Din,Sanat,Kelime Bilgisi,Tarih,Coğrafya,İngilizce ve Teknoloji kategorileri ile istediğiniz kategoriden kendinizi sınayabilirsiniz.

Oyunumuzdaki amaç en kısa sürede doğru cevabı verip en yüksek puanı almaktır.Doğru cevapta soru başına kalan süre kadar puan eklenmektedir bu yüzden hızlıca cevap vermek daha yüksek puanlar ele etmenize yarayacaktır.

Kim Milyoner olmak ister? gibi yarışmalardan farklı olarak kendine has sade ve gelişmiş bir tasarım ve oyun içi atmosfere sahip.


Başlıca özellikleri

•Sınırsız yarışma hakkı•
★Sınırsız Joker , %50 ve Pas hakkı ( Yarışma başına 1 adet)
★Modern ve Sade arayüz
★★Soru Gönderme Özelliği★★
★Can Sıkmayan Reklamlar
★Soru Paylaşımı
★Sorunun bilinme oranı
★Sosyal Liderlik Panosu (Eklenecek)
★Soru İtirazı
ve → Sizce ne eksik? Bilgilendirin ekliyelim
Test yourself with information Quiz application.

answer questions with a modern interface that is easy on the eyes of our applications that do not require an Internet connection to enjoy yourself while you know you arttırabileceksiniz.ist your knowledge of both and with our application without others' information that you think you do not know the race by asking the question everyone in a fun way I öğretebilirsiniz.rekla will bother you or damage your phone will slow down your vey phone useless No need to download applications.

Its General Culture, Sports, Science, Religion, Art, Vocabulary, History, Geography, English and Technology category can test yourself with the categories you want.

Our goal game as soon as possible whether the correct answer score is added to the highest score in the time remaining until almaktır.doğr answer per question so higher scores will help you to respond quickly addressed.

Who wants to be a millionaire? Unlike simple and unique as competitions with an improved design and in-game atmosphere.


Major features

& Bull; & bull unlimited right to contest;
& # X2605; Unlimited Joker, 50% and Rust right (per contest 1)
& # X2605; modern and simple interface
& # X2605; & # x2605; & # x2605 Question Submission Feature; & # x2605;
& # X2605; Can Sıkma Ads
& # X2605; Information Sharing
& # X2605; the problem is unknown rate
& # X2605; Social Leaderboard (to be added)
& # X2605; Question Appeal
and & rarr; What do you think is missing? I inform ekliyel
Read more
4.3
83 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Arayüzümüzü dahada güzelleştirip sadeleştirdik.Artık istatislikler daha güzel duruyor gibi.Güncellemeleri bayağı hızlandırdık.Reklamsız bir gün geçirmenizi sağlayacak ödüllü reklam özelliği ekledik.Yan menü kaynaklı hataları giderdik.Yaptık işte baya bişeyler..denemeye değer :) Hatamız varsa geri bildirim bekleriz baya değişiklik var
Read more

Additional Information

Updated
October 23, 2018
Size
7.4M
Installs
10,000+
Current Version
sdk
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$0.99 - $1.49 per item
Permissions
Offered By
PME
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.