שטראוס+ עושים קניות, מצלמים קבלות ונהנים ממתנות

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Hebrew (Israel)

אוהבים מילקי, קפה טורקי, שוקולד פרה ודוריטוס? נהנים לקבל מתנות, לצאת לבלות ולעשות כיף חיים?
נו, איזו מן שאלה זאת בכלל? מי לא אוהב? אז פעם הבאה שאתם בקניות, הרשו לנו לפנק אתכם!

דמיינו סיטואציה שבה יצאתם לקניות (אולי חסרים לכם מוצרי חלב או יש לכם קרייבינג לתפוצ'יפס ופסק זמן) ובסוף הקניה אתם מרוויחים נקודות תמורת כל מוצר שטראוס שרכשתם אותם תוכלו להמיר לשלל מתנות שוות. נשמע טוב, נכון?

שטראוס+ מועדון הלקוחות של שטראוס, הופך כל קנייה של מוצר שטראוס למתנה. אז אם אתם גם ככה קונים מוצרי שטראוס בסופר, למה שלא תרוויחו מזה? עם אפליקציית שטראוס+ אתם לא משנים הרגלי צריכה, קנה – קבל.


אוקיי, מגניב! אז איך צוברים נקודות ונהנים ממתנות?

פשוט. קונים מוצרי שטראוס למשל חטיפי בריאות אנרג'י, אקטימל, דבש יד מרדכי, דנונה, שוקו יטבתה ועוד, מצלמים את הקבלה או החשבונית וסורקים אותה לאפליקציה בצורה נוחה ופשוטה במיוחד.
כל מוצר שווה 100 נקודות, צוברים נקודות וממירים למתנות.
בנוסף, בכל חודש יש מוצרים נבחרים שנותנים לכם יותר נקודות.

לא סגורים על מה מבין המוצרים שרכשתם הוא מוצר של שטראוס? מותגי שטראוס כוללים את יטבתה, אגוזי, אחלה, אקטיביה, אקטימל, באגט קראנצ', בונבוניירות, בפלות, דוריטוס, דני, דנונה, דניאלה, טוויסט, דנכול, טעמי, טורטית, כיף כיף, יד מרדכי, צ'יטוס, מילקי, קוואקר, סבבה, עד חצות, מאסט, סימפוניה, פיתה קראנצ', ספלנדיד, רבע לשבע, עלית, סקי, תפוצ'יפס קידס, פופקורן, קפה עלית, קפה טורקי, קפה נמס, שוקולד פרה, תפוצ'יפס ופסק זמן. ובין מותגי אלו תוכלו למצוא את המוצרים האהובים והמוכרים – שוקו יטבתה, דנונה פרו, דבש יד מרדכי ועוד. רק אנחנו נהיינו רעבים בטירוף?

אז עכשיו שאתם יודעים בדיוק לזהות את מוצרי שטראוס שאתם גם ככה קונים, תתחילו להרוויח וליהנות ממתנות שוות. ככל שתצברו יותר נקודות תוכלו ליהנות ממגוון גדול יותר של מתנות, שוברים וקופונים לאטרקציות ובילויים שונים כמו גם מכפול נקודות על מוצרים נבחרים!


מאיזה מתנות אפשר ליהנות?

פעם הבאה עושים קניות, תתחילו לצבור נקודות ולממש מתנות. למשל:

• הטבות 1+1 במגוון בתי עסק, ביניהם בתי קולנוע
• כרטיסים להצגות תיאטרון, אטרקציות ופארקים שונים
• כרטיסי כניסה למגוון רחב של בילויים עם הילדים כולל, באולינג, ראפטינג והפלגה
• שוברים לארוחות בוקר
• שוברים לסיורים ביקב, הדרכות שונות ומופעי סטנדאפ
• ספרים לכל הגילאים
• משחקי ילדים
• חבילות שי הכוללות פינוקים לל"ג (ללא גלוטן), קפסולות קפה ועוד
• שלל מתנות לאם ולתינוק
• מוצרים למטבח ולבית
• שיעורי ספורט וציוד לספורט
• הנחות על מוצרי שטראוס ברשתות נבחרות
• מתנות, הקופונים והאטרקציות מתעדכנות, לכן תוכלו תמיד ליהנות מהמגוון שאנו מציעים!
• הנחות על טיסות לחו"ל


המתכונים הטעימים של שטראוס

באפליקצית שטראוס+ תוכלו ליהנות ממתוכנים ייחודיים של שטראוס, אשר ילמדו אתכם כיצד להכין ארוחות טעימות שתוכלו לבשל יחד עם הילדים, קינוחים שיפתיעו את כל האורחים, מטעמים ללא גלוטן ומנות עיקריות וחלביות שוות במיוחד. כל מתכון באפליקציה כולל את רמת המורכבות של המנה, את מספר המצרכים שתזדקקו להם, את מספר האנשים ששיתפו ואהבו את המתכון וכמובן את הוראות ההכנה שלו. מכאן הדרך להסבה מקצועית לשף או שפית קצרים במיוחד!


וואו, נשמע שווה! אז מה הקטץ'?

אז לא - אין שום קטץ' וממש לא מדובר בעוד מועדון לקוחות שמצריך רכישת כרטיס אשראי. הצטרפות למועדון שטראוס+ לא מחייבת אתכם להחזיק בכרטיס אשראי מסוים או להצטרף לכרטיס אשראי כלשהו. אתם לא תצטרכו ללכת לרשת מזון מסוימת כדי לקנות את המוצרים האהובים עליכם או לשנות את הרגלי הקנייה שלכם בשום צורה שהיא.

מועדון שטראוס+ עובד כרגע עם מגוון רחב של רשתות וחנויות מוכרות בארץ כולל גם מספר רשתות אונליין כך שכל מה שתצטרכו לעשות הוא להמשיך לקנות את המוצרים שאתם גם ככה קונים ועל הדרך לצבור נקודות שתוכלו להמיר למתנות ושוברים. הכל בשיטת קנה-קבל! לא משנים הרגלי צריכה!

למה מגיע לכם כל הטוב הזה, אתם שואלים? פשוט מגיע! זו הדרך שלנו להגיד לכם תודה על כך שאתם בוחרים במוצרים שלנו כל פעם מחדש. הרשו לנו לפנק אתכם!

אפליקציה עם קבלות

הפיצו את השמועה - בעיקר למשפחה!
פעם הבאה שתראו את אבא עם קבלות, את אמא עם קבלות, אולי אפילו את דוד/ה או סבא/סבתא עם קבלות, תספרו להם על האפליקציה החדשה של שטראוס+ שיוכלו לצבור נקודות וליהנות בעצמם!

הורידו את אפליקציית שטראוס+ עכשיו והתחילו להרוויח!

• Scan your receipt by capture the photo and win some great prizes.
• No catch, No credit card, Free registration!
• Signup and earn a lot of points for Strauss's items in your shopping receipt
Love Milky, Turkish Coffee, Cow Chocolate and Doritos? Enjoy getting presents, going out and having fun?
Well, which of the following is this? Who doesn't love? So next time you go shopping, let us pamper you!

Imagine a situation where you went shopping (maybe you are missing or milk products have Kriibing potato chips and a timeout) and at the end of purchase you earn points for each product Strauss purchasing them you can convert a host of gifts worth. Sounds good, right?

Strauss + Strauss Customer Club makes every purchase of Strauss product a gift. So if you are buying anyway Strauss supermarket, why not earn it? With the Strauss + app you don't change consumption habits, buy - get.


Okay, cool! So how do you earn points and enjoy the gifts?

simple. Strauss products, for example, buy Energy Health snacks, Actimel, Honey Mordechai, Danone, Chocolate Yotvata and more, photograph the receipt or invoice and scan it for the app in a very convenient and simple way.
Each product is worth 100 points, accumulating points and converting gifts.
In addition, each month there are select products that give you more points.

Unclosed What of the products you purchased is a Strauss product? Strauss's brands include Yotvata, nuts, great, Activia, Actimel, crunchy baguette, bonbons, drops, Doritos, Danny, Danone, Daniela, twist, Dncol, flavors, tortillas, Fun Fun, Yad Mordechai, Chitose, Milky, oatmeal, Cool, until midnight, mast, symphony, lured crunchy, Splendid, a quarter to seven, Elite, skiing, Kids potato chips, popcorn, Elite coffee, Turkish coffee, instant coffee, chocolate cow, potato chips and timeout. And between these brands can find their favorite products and sellers - Shoko Yotvata, Danone Peru, Yad Mordechai honey and more. Only did we become insanely hungry?

So now you know exactly identify Strauss products you buy anyway, begin to earn and enjoy equal gifts. As you earn more points you can enjoy a greater variety of gifts, vouchers and coupons for various attractions and entertainment as well as multiplying points on selected products!


What gifts can you enjoy?

Next time you shop, you'll start to earn points and redeem gifts. for example:

• Benefits 1 + 1 in a variety of businesses, including cinemas
• Tickets for various theater shows, attractions and parks
• tickets to a wide range of entertainment, including children, bowling, rafting and sailing
• Breakfast vouchers
Vouchers for winery tours, various tutorials and standup shows
• Books for all ages
• Games for children
• The gift packages that include treats Lag (gluten), coffee capsules, etc.
• Loot gifts for mother and baby
• Kitchen and home products
• Sports lessons and sports equipment
• Discounts on Strauss products on select networks
• Gifts, coupons and attractions are updated, so you can always enjoy the variety we offer!
• Discounts on flights abroad


Strauss's delicious recipes

Strauss + app, you can enjoy a unique Mmtocnim Strauss, who will teach you how to prepare delicious meals that you can cook with the kids, desserts will surprise all guests, for reasons gluten and dairy main dishes especially worth. Each recipe in the app includes the level of complexity of the dish, the number of ingredients you will need, the number of people who shared and loved the recipe, and of course, its preparation instructions. Hence the way retraining chef or chef very short!


Wow, sounds worth it! So what's the catch?

So no - there is no ketchup and it really isn't another customer club that needs to buy a credit card. Join the club Strauss + does not require you to hold a particular credit card or any credit card to join. You won't have to go to a specific food chain to buy your favorite products or change your shopping habits in any way.

Strauss Club + currently working with a wide variety of networks and shops selling country also has a number of online networks so that all you need to do is to continue to buy the products you buy anyway, and the way to earn points which you can redeem for gifts and vouchers. Everything with the Buy-Get method! Not changing consumer habits!

Why do you deserve all this good, you ask? Just coming! This is our way to say thank you that you have chosen our products all the time. Let us pamper you!

App with receipts

Spread the word - especially to the family!
Next time you see your dad with receipts, the mother with receipts and maybe even David / or the grandfather / grandmother with receipts, tell them about the new app Strauss + they can earn points and enjoy themselves!

Download the Strauss + app now and start earning!

• Scan your receipt by capture the photo and win some great prizes.
• No catch, No credit card, Free registration!
• Signup and earn a lot of points for Strauss's items in your shopping receipt
Read more
Collapse
4.6
7,180 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

הפעם יש לנו בשורה מרגשת לאוהבי היין 🍷
מהיום מקבלים נקודות גם על יינות יקבי כרמל.
אז בפעם הבאה שיבוא לכם לשתות יין תוכלו לצבור גם נקודות בשטראוס+.
תמשיכו לשתף אותנו, אנחנו פה לנסות ולהגשים 😊
שטראוס+ אפליקציה עם קבלות
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 23, 2021
Size
75M
Installs
500,000+
Current Version
7.10.0.538
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Strauss Group LTD
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.