INKbusiness

500+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Zarządzaj studiem #LIKEAPRO dzięki INKbusiness, narzędziu dedykowanemu branży tatuażu.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu tatuatorów, managerów oraz właścicieli studiów tatuażu, firma INKsearch.co zaprojektowała narzędzie dedykowane branży, które oferuje znacznie więcej niż zwykły kalendarz! Wspieramy Twój biznes, rozwiązując najczęstsze problemy z jakimi boryka się rynek tatuażu.

Komunikacyjny chaos
Dzięki aplikacji INKbusiness wyeliminujesz go całkowicie! Multifunkcyjna skrzynka odbiorcza, zintegrowana z najpopularniejszymi komunikatorami społecznościowymi takimi jak: Messenger, Instagram, TikTok, WhatsApp, Telegram, oraz Gmailem i platformą INKsearch.co.

Nieintuicyjny kalendarz
Jakie funkcje są dla Ciebie najważniejsze? Spersonalizuj swój grafik, dostosowując jego wygląd oraz funkcjonalności wedle swoich preferencji. Ustal godziny pracy, monitoruj zapisy i zaprowadź porządek w swoim terminarzu. Automatyczne powiadomienia SMS, pozwolą Ci być na bieżąco ze zmianami, wprowadzanymi w Twoim kalendarzu przez menedżera studia. Oszczędzaj czas, nerwy i keep your workflow going!

Zaległe płatności
Priorytet płatności zaliczek lub depozytów to mniej odwołanych wizyt i większe zyski. Dzięki aplikacji INKbusiness klienci mogą płacić za rezerwację terminu w Twoim studiu nawet za pomocą szybkich przelewów czy BLIKa. Klient, niezależnie od tego, czy pytał cię o wolny termin dzień, tydzień czy miesiąc wcześniej, już nigdy nie zapomni o terminowej wpłacie zaliczki, dzięki zautomatyzowanym powiadomieniom SMS.

Kłopoty z klientami
Skąd trafiła do Ciebie ta osoba? Czy jest stałym bywalcem Twojego studia? INKbusiness pozwala Ci prześledzić historię każdego klienta, który kiedykolwiek przekroczył próg Twojego salonu! Twórz bazy klientów i oszczędzaj czas, dzięki narzędziom ułatwiającym masowy marketing.

Zmień stary system do zarządzania salonem tatuażu na nowoczesne narzędzie od INKsearch.co. Pobierz aplikację INKbusiness i bądź #PRO!


Co nowego w biznesie?

Technologia INKbusiness to przyszłość, która jest tuż za rogiem Twojego studia tatuażu, a więc…, zaproś ją do środka. Trzymaj rękę na pulsie, dowiadując się o najnowszych funkcjach i nadchodzących zmianach. Skontaktuj się z nami: contact@inksearch.co
Updated on
Aug 1, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
This app may share these data types with third parties
App activity and App info and performance
This app may collect these data types
Personal info, Photos and videos, and Device or other IDs
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Naprawa logowania przez Google